Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Kain blogja

Hozzászólások

(#51) Kain


Kain
senior tag

Nice.Megírtam az előző hsz.és SEMMI nem jelent meg a képernyőn,az OK gombra kattintás után.PH! motor lol.

(#52) Kain


Kain
senior tag

7végén,járkálva könyvespolcok között egy érdekes darabra bukkantam,mégpedig Clive Barker : The Damnation Game (magyar cím: Kárhozat,szánalmas,nem tudom mi alapján csinálják ezeket a fordításokat,el tudom képzelni h egy ''kreativ'' csapat teammunkában összeül,és jól lefordírják az aktuális filmek,könyvet címeit,ügyelve arra h az égvilágon semmi köze nem legyen az eredetihez) c. művét.Azt írták a hátuéjára h,meg az elejére is h horror.Én inkáb melankólikus történetmesélésnek mondanám,horror elemekkel,de kétségtelen h jó a cucc.Majd ha a végére értem (max még 1 nap,talán 2),rövöd ismertetőt írok róla.

[Szerkesztve]

(#53) Kain


Kain
senior tag

A PH! valami elképesztően lassssúúúú!És ez nagyon idegesitő.LAAASSSÚÚÚÚÚÚ!!!

(#54) Kain válasza Kain (#52) üzenetére


Kain
senior tag

Szal tegnap befejeztem a könyvet.A vége elég gusztustalan,én majdnem rókáztam tőle,lévén h vizuális tipus vagyok.Az különösen tetszett benne,h nem voltak ''jó'' szereplők,mindenki bűnős volt,mindenkinek voltak titkai,úgy mint a való életben (ez főleg a bűnökre vonatkozik,mert NINCS olyan h ártatlan,max életed első pár napján lehetsz az,de utána úgy is elbukod ezt a státuszt).

Rövid ismertető cimén : Egy rablótámadásért ülő sittes,kap egy második lehetőséget,egy gazdag iparmágnáshoz kerül személyi testőrnek.Azt mondjuk már az elején tisztázzák,h az emberünk birtoka is börtön lesz,de a kényelmesebbik fajtából.Az új testőr persze egyből beleszeret a fönők lányába,majd hamarosan megjelenik a BOSS ősi tudással felfegyverzett ellensége,akiről kiderül h annyira nem is az ellensége,aztán elszabadulnak az indulatok.A horror feelinget az adja,h elég naturalista módon van leírva a magát felakasztó,mazohista,pedofil pengeevő,van még benne saját magát felfaló zombi kutya,élőholtak,heroinista élmények,sex.

Ettől a faszitól már a Hellraiser se volt gyenge,de ez külön tetszett.

(#55) Kain


Kain
senior tag

Gyűjtöm a sorozatokat.Minden félét,a rádiójáték átdolgozáson keresztül,a mangáig mindent.

Ezek vannak eddig (csak teljest írok) :

Egy rém rendes család
Fekete vipera
Galaktikus utikalauz stopposknak
South Park
Stargate SG-1
Stargate Atlantis
Elit alakulat
SW: Clone Wars
Hellsing
Berserk

Hirtelen ennyi.
Ma épp a Sopranos-t találtam meg szinkronnal,DVD formátumban,hamarosan az is listára kerül.

(#56) Kain


Kain
senior tag

Alapvetően úgy boldogulok az életben,h kompromisszumokat kötök.Ez nekem bevált,sőt eddigi tapasztalataim alapján mindenkivel megtalálom a közös nevezőt,és legyen szó akár haverokról,barátokról,vagy üzletről,mindig sikerrel járok(unk).Kivételt képez ez alól a közvetlen család,velük sehogy nem tok kijönni,és ez nagyon bassza a csőrömet.Sztem én mindent jól csinálok,szerintük semmit se.Nem tom mi lesz a vége.Apokalipszis.Vagy jön mister murder.

(#57) Kain


Kain
senior tag

Nincs kedvem gépelni,pedig annyi minden jár a fejemben.Majd csak rászánom magam.


Faszom kivan a közvetlen családdal!

[Szerkesztve]

(#58) Kain


Kain
senior tag

Bővebben: link

No comment.

(#59) Kain


Kain
senior tag

Cigókról röviden,tömören : Bővebben: link


Majd kifejtek még pár témát,csak kicsit később.

(#60) Kain


Kain
senior tag

Premieren láttam a EP3-at-Valami kibaszott jó szerintem.Aprólékosan összerakott,majdnem minden kérédést megválaszol,és a szinkron is zseniális volt (pl Vader hangja miután sisakot kapott,ua mint ep 4-5-6-ban!).Szal jó.

(#61) Kain


Kain
senior tag

Nagyon rég irtam ide.UP! :DD

(#62) Kain


Kain
senior tag

Voltam Balcsin.Jó volt,jól telt a 7vége.Kicsit kiadtam a fáradt gőzt,eltűntek a ráncaim,zsir.Ellenben nem értem a nőket.Ezzel nem vaok egyedül.

Kurvára nincs kedvem gépelni,majd folyt köv. Pá.

(#63) Kain


Kain
senior tag

Vajon hova lett Esmein blogja?Meg akartam nézni h élte meg Moderátorrá avatását.Na mind1.

(#64) Kain


Kain
senior tag

Elkezdtem tolni a GTA: San Andreast.Valami isten.Részletesebben kifejtve az álláspontom,a gém topicjában.

(#65) Kain válasza Kain (#63) üzenetére


Kain
senior tag

Időközben megtaláltam.

(#66) Kain


Kain
senior tag

Ma néztem h jól leugatták egy hsz-emet.Lehet h nem fejtettem ki a témát,úgy ahogy akartam,és ez az én bűnöm.Amit meg irtak le van szarva.Hogy Gálvögyit idézzem : Ide se jövök többet.

[Szerkesztve]

(#67) Kain


Kain
senior tag

Valami történt.Már nincs affinitásom a blog iráshoz.Pedig tudom h jót tenne a lelkemnek,ha meggyónnám bűneimet....

(#68) Kain


Kain
senior tag

hehe,épp ma csatlakoztam 939 napja.AMD 4Ever :D!

(#69) Kain


Kain
senior tag

Nem értem én az embereket.Mért jó az h az Offtopikban mindenféle összefüggsételen,hozzászoláshajhász postok vannak.Ebben mi a jó nem tom.Ja amúgy nyasgem az összes pöcs PH!-snak,legyen az user,vagy moderátor,van akinek mindent lehet,a többieket meg nyomjuk el.Mien egy beképzelt,büdös,vadparaszt embercsürhe......pffújjj.

(#70) Kain


Kain
senior tag

Kurvára nem értem a nőket.Tudom ezzel semmi új dolgot nem találtam fel.Igazából azon vagyok kiakadva,h mért akadtam ki.Magam se értem.Azt se értem mért lett suicid hangulatom egyik pillanatról a másikra.Nem hiszem h szerelmes lennék,féltékeny meg pláne,iyg főleg nem értem min tudtam felhúzni magam.

Tudom h amit ide begépeltem,annak se füle se farka,egy olvasó számára,de nem is az a cél,csak h kicsit kiirjam magamaból a káoszt,ami teljesen elhatalmasodott rajtam.Itt bambulok a gép előtt,es a pár órűval ezelőtti incidensen rágodom,bár ha jobban megnézem nem is történt semmi.Á,inkább hagyom a faszba az egészet,mindentől csak idegesebb leszek.

(#71) Kain


Kain
senior tag

Senior tag lettem de jó.Az a baj h kivagyok mit atom,le kéne állni azzal h 7közben is buli....

(#73) Kain


Kain
senior tag

Voltam szigeten.Underworld nagyon jó volt,sőt maga a sziget jó volt,kiv talán Palotai d&b-reggie-hiphop-Micheal Jackson egyvelege,az nekem nem jött be.

(#74) Kain


Kain
senior tag

Ja,szombaton is megyek,Korn rulz!

(#75) Kain


Kain
senior tag

Egy kicsit fel akarom tornázni a hszeimet,persze nem arang miatt,egész más oka van.

(#76) Kain


Kain
senior tag

Minjá kezdem is....

(#77) Kain


Kain
senior tag

A telefonszámát egy véletlen szám-generátor kiválasztotta. Ön nyert egy gyalogtúrát Sydney-be! Gratulálunk!

(#78) Kain


Kain
senior tag

Múltkor bementem 1 ajtón, amira az volt írva: NÕK. De kiderült, hogy csak budi.

(#79) Kain


Kain
senior tag

Hogy hivják David Bechkem magyar barátnöjét? Mencs Eszter

(#80) Kain


Kain
senior tag

Hogy hal meg a tûzoltó??? (Elég Egyszerûen)

(#81) Kain


Kain
senior tag

Hogy hívja magát a német terrorista? -Ich Bin Laden.

(#82) Kain


Kain
senior tag

Hogy élvez a filmrendező? -Ah,ah,ah... -Ennyi!!!

(#83) Kain


Kain
senior tag

Tudod mit esznek a nagy farkú férfiak? Én például kakós csigát!

(#84) Kain


Kain
senior tag

Olyan büdös a szád, hogy megváltás lenne ha finganál. Ne is hívj, inkább sms-t írj, azt legalább távol tarthatom a fejemtõl!

(#85) Kain


Kain
senior tag

Torta recept: 1/2 csók, 5dkg simogatás, 5dkg szerelem, 1 banán, 2 tojás, 15 perc keverés, 1 sóhaj, 1 csepp tejszínhab. Na megcsináljuk?

(#86) Kain


Kain
senior tag

Drágám játszunk Big Brothert. Három percet kapsz, hogy elhagyd a házamat.

(#87) Kain


Kain
senior tag

Miért igazoltatja a rendõr a kukoricát? Mert csõves.

(#88) Kain


Kain
senior tag

Elég is volt mára.....

(#89) Kain


Kain
senior tag

Vajon össze tok hozni 10 nap alatt kcisit több mint 50 postot?Akkor lesz 1.0-ás arányom :DD

(#90) Kain


Kain
senior tag

Hát bazmeg,a PH! álszenteskedő faszokkal van tele.Röhej.Sztem az egész elbaszott forumtól távol fogok maradni.......maradnak csak a hírek,cikkek,azok még jók,bár lehet hamarosan ez is változni fog..

(#91) Kain


Kain
senior tag

LOL ez a ph.......

Ellenben jó j L_ajos barátomnak is van blogja,télleg kellemesen fogalmaz....

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#92) Kain


Kain
senior tag

Érzem h Vladimir megint ki akar baszatni pár embert......

(#93) Kain


Kain
senior tag

Új nap,új RIOS motor,új hsz a blogomba.

Összeségében,minden tetszik az új motorban,főleg a hsz szerkeztő new featureok.Kösz Parci :D

(#94) Kain


Kain
senior tag

Kezd kialakulni itt is egy erőszakhullám,hasonlóan France-ban tapasztaltakhoz...,ugye itt van ez a Nyugati aluljáróban volt lövöldözés.Elég sok infot hallani róla,h igaz volt,de sok info van arról is h kamu az egész.Én ezt nem tudom eldönteni,nem is akarom,de a tetvesekből simán kinézem.Mindenesetre elkezdtem a megfelelős lépéseket megtenni,fegyverkezés terén.....

(#95) Kain


Kain
senior tag

7végén Kosheen DJ set lesz,el kéne rá jutni.Azért is mert a tavalyi úgy sikerült,h haverok mondták menjünk,mire meggondolatlanul igent mondtam egyből.Ez még nem is volna baj,de haveroknak volt elővételben jegye,nekem meg egy másik srácnak nem,és a helyszinen már nem lehetett váltani...szal séta haza.Mondjuk tök jó volt cigivel kézben átcaplatni a hidon /petőfi/,közben full röhögve dumálgatni haverral....

(#96) Kain


Kain
senior tag

[link]


Ehhez annyit fűznék hozzá,h szivem szerint kivont kardal mászkálnék a tetvesek között....

Azt meg h mért van itt gestapós elnyomás,egyfelől mélységesen elitélem,másfelől meg értem,h ők se akarnak balhét a cigányokkal.....

(#97) Kain


Kain
senior tag

A faszomé iylen kibaszott lassú a ph.....Szeretném infogyűjtésre használni,de olyan xar az egész,h 1.5 óra alatt tudtam csak egy 300 postos topicot átböngészni,de a lassúsága miatt postolni már nem.........Még jó h nem fizetek érte.... :((( :((( :(((

(#98) Kain


Kain
senior tag

Résztel Tomcat blogjából,álljon itt okulásként :


Megint megírták rólam, hogy szélsõségesen cigánygyûlölõ blogom van. Itt szeretném leszögezni, hogy a blogom nem gyûlöl senkit. Én viszont igen. Ezek az újságírók esetleg fordíthatnának egy kis figyelmet néha arra is, hogy például hogyan küzdött a minap Loydi szó szerint az életéért egy cigánybandával a Nyugati aluljáró kellõs közepén. Pedig csak késekkel meg vasbotokkal támadtak rá. Egy Nyugati téri lövöldözés persze nem hír a sajtónak... Ezek után talán szeretnem kellene a tetveseket? Inkább örüljenek, hogy még nem lõttem közibük gépfegyverrel!

No de mitõl ilyenek a cigányok? Egy olvasóm egy vasúti utazás alkalmával betekintést nyert a cigányok gyermeknevelési módszereibe. A Monor és Budapest közti vonalon zötykölõdve találkozott egy kedves roma pereputtyal, akik a vele átellenes üléseket foglalták el: apuka, anyuka, széle-hossza egyforma nagymama és két purdé, egy négyévesforma fiú meg a húga.

Alig indultak el az állomásról, a kiscigány felállt az ülésre, és a két tenyerével elkezdte verni az ablakot. Ez persze elõfordul, a gyerekek már csak ilyenek, rájuk kell szólni. Mit csinál erre a cigány apuka? Vigyorogva biztatni kezdi:

- Ez az! Üssed csak, fiam! Dik, milyen erõs vagy te! Az az, üssed!

No, ez ment egy darabig, a szülõk büszkén figyelték, milyen erõs cigányt gyártottak õk a jövõ számára. A gyerek egy kicsit nyalogatta a dzsuvás ablakot, végül megunta és leült. Kisvártatva a húga csinált valamit, ami nem felelt meg a cigány etalonnak. Biztatni kezdték hát a kisfiút:

- Há' üssed meg! Üssed meg az Ánikót! Így, üssed! - azzal mutatták neki, hogyan üsse meg a húgát a felkarján, fogták a kezét, és azzal csapkodták a kislányt. - Üssed meg az Anikót! Köpjed le! Így ni, köpjed le: Pfü! - Azzal apuka-anyuka köpködni kezdte a kiscsajt, hadd lássa a leendõ erõs cigány, hogy kell másokat fegyelmezni.

Csodálkozunk, hogy felnõttkorukban olyanok, amilyenek?

(#99) Kain válasza Kain (#98) üzenetére


Kain
senior tag

Ja annyit hozzátennék,h én is láttam már ilyet nem egyszer,és én is szivesen mennék tetvesre vadászni.

(#100) Kain


Kain
senior tag

Részlet Tomcat blogjából :

Érdekes levelet kaptam ma. Eszter, e levél küldõje a Mónika Show segédszerkesztõje volt, s szeretné a világ elé tárni e médiaipari meddõhányó épülésének történetét. No, nézzük, mit is látott a kis hölgy!

Segédszerkesztõ vagyok Mónikánál

Mónika-show.

A téma mostanában igen jelentõs figyelmet kap különféle bulvárlapok és rádiómûsorok jóvoltából. Megjelent, elhangzott sok tény a mûsor készítésével kapcsolatban, de egyik sem képes bemutatni azt, ami valójában a háttérben zajlik. Ez a kis írás arra hivatott, hogy leleplezze a hazai média legundorítóbb ''mûhelyének'', a Mónika-show szerkesztõségének titkait, melyeket külsõ szemlélõ sosem ismerhetne meg.

Mielõtt elkezdeném az élménybeszámolót, tisztázzuk, hogy én ki vagyok. A nevemet érthetõ okokból nem árulom el. Egy vagyok a 30-40 fiatalból, aki éjt nappallá téve azért dolgozik, hogy délutánonként kétmillió televízió képernyõjén tûnhessen fel Erdélyi Mónika vitathatatlanul bájos - és a félrevezetett szereplõk kínos - mosolya.

Reggel 10 óra, XI. kerület, Petzvál József utca 44. szám. Ki gondolná, hogy a rég feldarabolt Gamma Mûvek egyik felújított épületében, egy lapos, kétemeletes házban, kertvárosi környezetben készül Magyarország egyik legnézettebb délutáni show-ja? Sõt, nem is egy, hanem kettõ! (Mónika a földszinten, Balázs az emeleten.) Az IKO Productions tábla lelkes tévénézõknek bizonyára ismerõs lehet, a legtöbb RTL Klubon sugárzott mûsor végén megcsodálhatjuk. Az épület a környezõ házaktól csak a bejárat sajátos látképe különbözteti meg. Valószínûtlenül sok eldobált csikk és mûanyag kávéspohár árulkodik az épületben folyó megfeszített munkáról. Ha az ember a porta elõtt elhaladva végigsétál a szerkesztõség folyosóján, az már önmagában felér egy mellbevágással. A falak foltosak, koszosak. Néhol megrugdosták õket, vagy épp kávéval locsolták végig. A szerkesztõség két szobájában mintha bomba robbant volna. Mindenfelé eldobált papírlapok, kiszórt és összetaposott ételmaradványok, napok óta rothadozó gyümölcsök, eldobált cigarettásdobozok, összetört, koszos székek, elmaradott, leamortizált számítógépek, összefirkált monitorok és õsrégi, nagyrészt beszélgetés lefolytatására alkalmatlan telefonok hevernek. Természetesen tíznél több ember kényelmesen nem tudna ekkora helyen dolgozni, Mónikáéknak mégis sikerült öt éven át talpon maradniuk, átlag 40 (!) emberrel. A telefonokért mindig harcolni kell, reggel 11 és este 7 között pedig számítógépet szerezni esélytelen, a szerkesztõk kedvelik a hálózatos játékokat...

No, de mibõl is áll a munkánk?

Embereket kell átverni (finomítottam az általunk használt kifejezést), sok embert. Telefonálni kell. ''XY vagyok az RTL Klub televíziótól, zavarhatom egy percre?'' Ilyen egyszerû. Az emberek többsége (sajnos) megtiszteltetésnek veszi, hogy egy ilyen fontos helyrõl megkeresték, így a ''szóba elegyedéssel'' nincs gond. Ha már beszélünk, nincs baj. Bele kell túrni az alany életébe, és minél cifrább, mocskosabb dolgot kell kihúzni belõle. Örülünk a ''sima megcsalásnak'' is, de egy ''agresszív, feleségét verõ és megalázó férfi'' története egyenesen fõnyeremény. Ha teszem azt a hívott alany elsírja bánatát, hogy õt bizony megverték és megerõszakolták (jó megalázó módon), akkor már sínen vagyunk. Megértõnek kell lenni vele, és biztosítani, hogy a helyzet megoldására az egyetlen alternatíva, ha mûsorunkban ad hangot sérelmeinek. Ha az illetõ ebbe beleegyezik (néha ''gyúrni'' kell), akkor meg lehet keresni a másik felet. Vele közölni kell, hogy egy rég nem látott, kedves ismerõse meg szeretné lepni a mûsorban. Ha az átverés sikerül, akkor összehoztunk egy közepesen gyenge, kétszereplõs sztorit, a balhé garantált, a szerkesztõ fellélegezhet. Az átvert felet természetesen mindig biztosítjuk, hogy nem fog semmiféle kellemetlen helyzetbe kerülni, mert ''azért minket kirúgnának''.

Egyébiránt az alkalmazottak sincsenek túlzottan megbecsülve. A régi motorosok jól keresnek (persze ezért lemondhatnak a magánéletükrõl), az újoncok pedig hetente cserélõdnek. (Esetenként naponta.) Nem sokan engedhetik meg maguknak, hogy bizonytalan pénzért dolgozzanak hétfõtõl vasárnapig napi 14-16 órát, munkaszerzõdés nélkül.

Egy komolyabb történet, fajtalankodással, pedofíliával és erõszakkal megtûzdelve persze jobban fizet. Ha az ember egy sztori kedvéért tönkretesz egy házasságot, barátságot, kapcsolatot, családot, a magas nézettséget is borítékolhatja, ami házon belül nagy megtiszteltetés. Néha az embereknek karrierlehetõséget, jogi segítséget kell ígérni, és persze a vidékieket haza is fuvarozzuk! Vagy ha nem, akkor biztosan talál valami vonatot forgatás után, az már nem a mi gondunk. (Ez a történet egy kétgyermekes hölggyel esett meg, egy új kollégám emiatt mondott fel két ledolgozott hét után. Az õ szájába adták a hazugságot. A nõ várta beígért a kocsit, de az nem jött.) Természetesen a szereplõvel elõre megbeszélt tiszteletdíjtól (10-15 ezer FT) általában nem nehéz eltekinteni a felvétel utáni kavarodásban...

Casting, azaz szereplõválogatás. Igen, ez is a mi dolgunk. Járjuk a város forgalmas bevásárlóközpontjait és tereit, embereket szólítunk le. A lehengerlõ modor és az RTL-es igazolvány garantálja, hogy nem térünk vissza üres kézzel a szerkesztõségbe. Az emberek többsége gátlásos, nem mer ellentmondani, és pirongva elmondja az élete sötét dolgait, vagy egyszerûen elhajt. Ez a munkamódszer egyébként a srácoknak igen sok dekoratív hölgy telefonszámát szüli, de ez már egy másik történet...

Aztán ott a belsõ casting is. Az Expresszben olvasható a hirdetésünk, persze Mónikáról egy szó sem esik benne. A szereplõk bejönnek a szerkesztõség (durván lepukkant) casting-szobájába, ahol jól megváratjuk õket, majd szemérmetlenül rákérdezünk a szexuális szokásaiktól kezdve a lelki problémáikon át a magánéleti gondjaikig mindenre. Aki nem szalad el megalázottan, az jó eséllyel egy nap a szereplõnk lesz.

És ott az a híres szerzõdés, amivel mostanában igen élénken foglalkozott a sajtó. Az természetesen kamu. Az ember a szerzõdés aláírásával olyan alapvetõ jogairól mond le, ami az egész megállapodást alkotmányellenessé teszi. Az ORTT részérõl nem ritkán keresnek meg bennünket (fõként Kolosi Péter programigazgató urat) a szerzõdés miatt, de az RTL ezt a problémát is ''rendezte''. A szerzõdés két pontja változott meg. Egyrészt már nem 1,000,000 FT kötbérrel fenyegetjük a szereplõket, hanem a mûsor elkészítésének TELJES költségére perelhetõ, aki galád módon nem jön el szerepelni. A másik változás pedig az, hogy a szereplõ a panaszával közvetlenül a fõszerkesztõhöz (Selmeczi Viktória) fordulhat. Ennek is oka van, amit szintén mosolyogva közöltek a legutóbbi megbeszélésen. ''Így az emberek inkább felhívják a fõszerkesztõt, aki könnyedén leszereli õket, minthogy az ORTT-t keressék...''

Nos, zárom soraimat. Még millió és millió dolgot írhatnék a Mónika-show háza táján folyó dolgokról, de túl sok értelmét nem látom. Az a véleményem, hogy ami itt történik, az a média szégyene, és tenni kell érte, hogy megváltozzanak ezek a dolgok.



Na ezért,meg még sok más dolog miatt köpködök a magyar médiára évek óta.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Kain blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.