Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Joysticket hol javítanak? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Solarian


Solarian
csendes tag

Hello!

Van egy Logitech WingMan Attack joystickem, de már lejárt a garija. Az a gondom, hogy az X-axis az egyik irányban (balra) nem 100%-os. Biztos, hogy nem kalibrálás gondja van, úgyhogy szervízre szorulna, de nem tudom, hogy hol vállalnak ilyen munkát. Ha valaki esetleg tudna ez ügyben segíteni, megköszönném.

Üdv: Solarian.

Az orvosom azt mondta, hogy skizofrén vagyok. De melyikönk?

(#2) pilóta válasza Solarian (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát szerintem ez ilyen ''csináld magad'' típusú dolog. Esetleg ha te nem mersz rá vlállalkozni, akkor egy műszaki beállítottságú havert kérj meg rá.
Biztos lehetne szervízt is találni, de ált. az ilyen munkák csak egy kicsivel szoktak többe kerülni, mintha veszel egy újat...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) Solarian válasza pilóta (#2) üzenetére


Solarian
csendes tag

Már filóztam azon, hogy szétszedem és belefújok egy flakon WD40-et, de az a gondolat, hogy esetleg nem tudom összerakni, elriasztott. :DD

Az orvosom azt mondta, hogy skizofrén vagyok. De melyikönk?

(#4) pilóta válasza Solarian (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem csak fújd ki a port belőle sűrítettlevegővel...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) simonzé válasza Solarian (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Nekem Genius (?) F23-am van, annak meg egyszer megadta magát az X tengelye. Szétkaptam (óvatosan!!!), és észrevettem, hogy a gumiszalag - ami visszahúzza középállásba - elszakadt. Irány abót, ez esetben a kerékpáralkatrész-szaküzlet (mivel a Dave Mirra Freestyle BMX-szel nyomultam, mikor elromlott :))). Vettem egy méter szelepgumit (valami 220 Ft), és azzal addig ügyeskedtem, míg egy olyan gumigyűrűt gyártottam, ami pont elég erős volt a joy középpontba húzásához (nem nagy kunszt, kicsi gyűrűt kell gyártani.) Azzal a lendülettel lecseréltem a másik tengelyen lévő visszahúzó gumit is.

A joy máig jól muzsikál, igaz egy ideje nem hasznélom, mert nincs gameport a gépemen :(

I don't fit in. I fit out.

(#6) Solarian válasza simonzé (#5) üzenetére


Solarian
csendes tag

Na jó, de nekem az a gondom, hogy az X-axis balra csak kb 60%-os, míg jobbra minden ok. Vszínű érzékelési gond van...

Az orvosom azt mondta, hogy skizofrén vagyok. De melyikönk?

(#7) tildy válasza Solarian (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekünk az Y-axis nem emnt egy irányban sem.Valami szétment benne, nem mozgatta a pöcköt.Pillanatragasztó azt pazony.:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) simonzé válasza tildy (#7) üzenetére


simonzé
addikt

''Pillanatragasztó, azt pazony'' - Hát ez nagyon jó duma! :))

I don't fit in. I fit out.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Joysticket hol javítanak? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.