Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #61847040


#61847040
törölt tag

Sziasztok,
a gondom a következő:
van egy elég jónak mondható gépem, és bármelyik játékot játszom vele, több textúrás területek betöltésénél, mikor nagyobb teret tölt be iszonyúan belassul, pedig az FPS-t monitorozva végig 30-60 között van az. Volt, hogy próbáltam fixálni az fps-t 30-on ill. 60-on, ugyanaz a jelenség állt fent. Kikapcsolt V-sync sem segít. :(

A létező legfrissebb driverek, BIOS verziók vannak fent, ez sem segít.
Lapozófile a legkisebb méretre van állítva a D partíción, mely az 1TB-os HDD egyik partíciója. A másikon az E-n van a GTA5. Sajnos mivel kicsi a 120GB-os SSD-m, nem tudtam rá feltelepíteni. Ugyanez a gond volt régen, mikor SSD-n is futattam a játékokat. Simán megvolt a 30 feletti fps és nagyon akad, ugrál a kép.

Minden hőfok optimális a gépben, nemrég volt újrapasztázva a processzor, videókártya is. Hűtőventillátorokat is gyakran tisztítom. Már ötletem sincs mi okozhatja ezt. :W

Radeon 6990 HD 4GB videokártyán nem szabadna ilyen beakadásnak lennie. Készítettem videót is a GTA5 lagolásáról:

[GTA5 microstuttering]

Ilyenkor mit lehet tenni? Mi lehet a gyenge láncszem a gépezetben? A lehető legtöbb feleslegesen futó háttérprogram is le van állítva automatikusan a Windows indításakor. Windows 7 64 bit-es a rendszer.

Köszönöm előre is a segítségeteket! :U

(#2) Intruder2k5 válasza #61847040 (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Azonnali VGA-s kérdések órája

Ezt a topikot zárom, legközelebb pedig legyél szíves használd a keresőt, mielőtt új témát nyitsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.