Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Bencom ™ válasza ReJim (#1150) üzenetére


Bencom ™
őstag

Bogrács :DDD

(#1152) ReJim válasza Bencom ™ (#1151) üzenetére


ReJim
őstag

akkor már inkább a bögrémet tenném fel a tűzre, csak akkor felmelegedick a fogantyú is, és kellemetlen volna azt fogdosni, ivás közben. :)

</end.?>

(#1153) ngabor2 válasza ReJim (#1152) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jó, hogy szólsz... kemping gázpalack beszerzése még mindig csak terv, mikor venni akartam, elfelejtettem :B

bár... 1. hsz: gáztűzhely. már csak forralásra alkalmas edényzet kell, az meg csak lesz tán :U

mod: ha nem lenne utolsó pillanat... eddig kb. 4-5 emberke hívott telefonon, hogy ha hétfőn befizeti a zsét a bankba, akkor kaphat-e még pólót :D

tehát még egyszer, az 1. hsz-ból: a póló árának végső határideje: július 14, hétfő, délután 5 óra, akkor zár az erste. utána elintézem a visszautalásokat a lemondók felé, és megírom az összesítést.

[ Szerkesztve ]

(#1154) Bencom ™ válasza ReJim (#1152) üzenetére


Bencom ™
őstag

ha meleg lesz, akkor elég lesz a napra kitenni, és amilyen idő van most, vagy 50 fok lesz, vagy minusz 10, köztes állapotot nem igazán tudok elképzelni... ha minusz 10 akkor hamar lehűl a fogantyú, ha plusz 50 akkor nem a tűz miatt lesz meleg :DDD
De te nem olvastad a fentebbi bográcsos sztorikat? :))

(#1155) ReJim válasza Bencom ™ (#1154) üzenetére


ReJim
őstag

olvastam, de te képes lennél begyújtani egy bogrács alá, 1-2 bögre teának. vagy 1 pohár forró víznek a kávéhoz?:)

lehat aztán én is találok valamit még itthon. a nomád túrafelszerelésem még néhol hiányos :)

</end.?>

(#1156) ngabor2 válasza ReJim (#1155) üzenetére


ngabor2
nagyúr

aki képesegy fél üveg vodkát magába küldeni pár perc alatt úgy, hogy utána semmire nem emléxik, az egéb galádságokra is képes ;]

gitárt hozzál mindenképp. meg pár ismert számot se át, ha gyakorolsz, ha kell, dobok egy listát este :D

[ Szerkesztve ]

(#1157) ReJim válasza ngabor2 (#1156) üzenetére


ReJim
őstag

érdekes lesz levinni odáig bringával., de megoldom.
akkor dobj egy listát.. 2hete nem jáccottam a lanton.

(viszont alkohol fogyasztása után, már nem nagyon sikerülnek a dallamok... ;] tapasztalat... )

</end.?>

(#1158) csapos2 válasza Loretto (#1148) üzenetére


csapos2
addikt

Akkor lesz új csizmám. ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1159) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1156) üzenetére


Bencom ™
őstag

Hű gitárt én is tudok vinni, ha kell akkor egy basszust, egy sima elektromost és három akusztikusat is erősítőkkel torzítókkal mindennel, csak férjen be :DDD

Amúgy meg miből gondolod hogy egyedül fogsz kávézni? Gondolj a többiekre is, meglesz a mennyiség ;)

NG: GgggRrrr! ;] :P

(#1160) ReJim válasza Bencom ™ (#1159) üzenetére


ReJim
őstag

szerintem akusztikus-klasszikus vonal bőven elég. nem mjúzisön tábor lesz. ;]

</end.?>

(#1161) ngabor2 válasza Bencom ™ (#1159) üzenetére


ngabor2
nagyúr

max 1 klasszikust hozz, ha még fér.

viszont lehet, hogy érdemes lenne valami cucclejuttató túrát is szervezned, hogy a nagyobb darabok lekerüljenek hozzám, úgyis innen indulunk, ne utolsó pillanatban kelljen nagy málhával vonatoznod (neked még diákjegyed van, ugye?)

(#1162) Ramius válasza ngabor2 (#1161) üzenetére


Ramius
őstag

Ó nagy kéxarvas, érdeklődék, hogy megkaptad-e a póló árát?
jó számra utaltam-e... :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1163) ngabor2 válasza Ramius (#1162) üzenetére


ngabor2
nagyúr

most a te kedvedért másszak fel a netbankba? :D minnyán megnézem, ha msn-ről le tudok végre szakadni (én hülye felnéztem :W)

mod: megjött, beírtalak.

ha már fenn voltam, alitaknak és montesznak vissza is utaltam a pénzt.

Katica: a tietek még nem érkezett meg, úgyhogy hétfőn fogom beírni. addigra biztos, hogy megérkezik.

[ Szerkesztve ]

(#1164) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1161) üzenetére


Bencom ™
őstag

Esetleg van egy acéltőkés zongora is és vagy 3 furulya ;] Akkor a kis háromnegyedes gitárt viszem, nem a nagyot, az még relatíve kis helyen is elfér, igaz nincs olyan szép hangja, mint a koncert-gitároknak... Még semmit nem pakoltam össze, nem tudom mi hogy fog férni, de a paintball-szerkó önmagában nem kevés helyet foglal, a gitár kb megduplázza, szóval lesz málhám bőven...

De most akkor nyíregyig kell mennem vagy debrecenig, vagy mi van hogy? :F Nyíregyig vonattal be tudom vinni, ha kocsi vár az állomáson, a debreceni állomás már húzósabb lenne, mert messzebb van a kijárat :DDD

(#1165) ngabor2 válasza Bencom ™ (#1164) üzenetére


ngabor2
nagyúr

márpedig debrecenig kellene elhoznod, épp ezért nem egyben, hanem részletekben. ezért kérdeztem a diákjegyet, mert akkor pár100 pízből megúszod a +1 utat. itt már lesz pakolásra hely, de az utat nem hosszabbítanánk meg nyíregyig, ha van rá mód.

(#1167) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1165) üzenetére


Bencom ™
őstag

750 forint volt legutóbb a jegy (a retúr) azóta nem tudom drágult e, sajna nekem az is összeg :( esetleg ha valakinek van még nyíregyről csomagja, akkor vele együtt odaküldeném...
(ja igen, ebben nincs benne a busz/vonatjegy amivel nyíregyig bemegyek, az csak oda még plusz 150 forint, szóval összességében több mint 1000 HUF egy út oda-vissza, diákkal)

(#1168) ladybug válasza ngabor2 (#1163) üzenetére


ladybug
őstag

Biztos, mert hanem otp-n belül utalunk, akkor 2-3 munkanap szokott lenni.

Kemping gázpalackom is van. Már vagy 8-9 éve nem használtuk, de attól még működik, ugye?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1169) ngabor2 válasza ladybug (#1168) üzenetére


ngabor2
nagyúr

működik, de van rendes gáztűzhely, egy vízforralásra alkalmas eszköz meg csak lesz tán...

(#1170) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1169) üzenetére


Bencom ™
őstag

ezt mintha már mondtad volna :DDD

(#1171) ngabor2 válasza Bencom ™ (#1170) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezt most Katicának mondtam, hogy nem hiszem, hogy kell a kemping gázpalack.

(#1172) Ramius


Ramius
őstag

Ja, eddig nem jeleztem, de a paintballra én is mennék.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1173) xuldar válasza Ramius (#1172) üzenetére


xuldar
őstag

Ém viszont jeleztem, hogy nem megyek, de még mindig a listán vagyok.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1174) ngabor2 válasza xuldar (#1173) üzenetére


ngabor2
nagyúr

már nem.

(#1175) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1174) üzenetére


Bencom ™
őstag

Lehet hogy Slax menni fog a közeljövőben Debrecen felé, és SAMY-val beszéltünk vele, hogy esetleg rajta keresztül küldenénk el hozzád a cuccokat (mivel SAMY még maga sem tudja hogy jön e, ezért ő csak a te teljes paintball szerkódat küldené el, én meg az egyik gitárt, és még addig kitalálom hogy mit, de amúgy segíthetnél is hogy akkor mit is küldjek, ami nagy helyet foglal) (paintball cuccot egyelőre nem akarom mert updételés alatt áll, nameg ki tudja mikor fogunk legközelebb paintelni, ma is volt és szanaszét lőtték az összes végtagomat :DDD

(#1176) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Hali all,

miután marhára ráérek, ezért lenéznék egy éjszakára.
Viszont igénylem a házat, mert egy kényes, öreg, puhapöcs vagyok.

Kocsi van, Pestről el tudok vinni valakit. Alapvetően egy embert a jármű kialakítása okán. Ugyanezen okból érdekelne, hogy mennyire hepehupás az odavezető út, mert félő, hogy az első fűcsomón fennakadok.

HSDPA van? :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#1177) Esmein


Esmein
nagyúr

Na, most nézem elfucktam a pólót, mindegy, inkább eliszom.

ellenben viszont szeretnék paintballozni!

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1178) ngabor2 válasza Esmein (#1177) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha 5-ig eljucc egy erste fiókig, akkor még nincs veszve semmi. úgyhogy hajrá!

(#1179) xuldar válasza Bog (#1176) üzenetére


xuldar
őstag

Másfél hete jártam a 8-as főúton Székesfehérvár és Vasvár között, az teljesen jó állapotban van a magyar viszonyokhoz képest. Fehérvárig az autópályán mentünk, az természetesen jó volt, viszont Oszkó kis falu, Vasvártól odafelé számíthatsz a hepehupákra azon a pár km-en.

Esmein: Ma 17:00-ig nyitva vannak az Erste fiókok, addig még tudod utalni a pénzt.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1180) ladybug válasza xuldar (#1179) üzenetére


ladybug
őstag

Annyira nem vészesek az utak errefelé.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1181) Ramius válasza Esmein (#1177) üzenetére


Ramius
őstag

És jössz-é velünk?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1182) NoLF válasza Ramius (#1181) üzenetére


NoLF
addikt

gyün, úgyhogy NoLF+Ramius+Esmein egyelőre a jelentkezők a hondára, max 1 ember még elfér de akkor már a csomagok kérdésesen férnek el (a mélyládát nem vagyok hajlandó kiszedni :) )

indulás várhatóan csütörtök délután 5 körül, érkezés sokminden függvényében 8 körül.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1183) NoLF válasza NoLF (#1182) üzenetére


NoLF
addikt

ja hogy tildy meg már be van írva hozzám, akkor fullon vagyunk :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1184) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#1175) üzenetére


Bencom ™
őstag

ez eddig nem sok...

(#1185) Antimatrix válasza ngabor2 (#1178) üzenetére


Antimatrix
tag

Befizettem a poló árárt az E... Banknál

viszont jelezném részvételem a Paintball-ra

ha 4en megyünk az autóba akkor szvsz elfér még valakinek -a + csomagja és nem a lábtérből vesszük el- ha föccer nem tudná már Lvinni

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#1186) ngabor2 válasza Antimatrix (#1185) üzenetére


ngabor2
nagyúr

felírtalak, 5 után meg megnézem a számlámat, és véglegesítek. lesz estére lista is.

beni: ?

(#1187) Loretto válasza ngabor2 (#1186) üzenetére


Loretto
veterán

Este akkor visszanézek, érdekes a bizonylaon idén r betű van és nem v. ;]

Soirée...

(#1188) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1186) üzenetére


Bencom ™
őstag

mit küldjek le hozzátok? paintball cuccot nem, mert az lehet hogy használva lesz addig, de az biztos, hogy meg lesz némileg reformálva, szóval itthon kell lennie. Egy gitárt el tudok esetleg küldeni, mert abból van itthon bőven, mit küldjek még? Hálózsák?
Szal érted, ami itthonra nem kell táborba meg igen, azt elküldöm de pl sütit nem, mert az megromlik/elfogy addigra :DDD Érted a problémát?

(#1189) ngabor2 válasza Bencom ™ (#1188) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kezdd el összeírni, hogy mi mindent akarsz hozni (sátor, hálózsák, kempingszék, cipő, vállról indítható légvédelmi rakéta, mittomén), abból kiválogatod, hogy mi az, ami már ott van, és el tudod küldeni.

(#1190) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1189) üzenetére


Bencom ™
őstag

bakker, tényleg, RPG-t is vinni kellene, azt még szerezni kell :DDD

Sátor asszem úgyvolt hogy lesz, mármint hogy valakiében leszek, csak már nemtom kiében :B Hálózsák jó ötlet, akkor bogrács+álvány kell e (8 literes)? Más hirtelen nem jut eszembe, ami nagy helyet foglal és el kellene előre küldeni és nem romlandó meg nem pénból...

(#1191) venember83 válasza Bencom ™ (#1190) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg egy RG*-t is, ha már a hárombetűsöknél tartunk. :DDD

* = B

Bográcsot és állványt szerez Katica, nem köll vinni, legalábbis eddig nagyon úgy néz ki, publikus információk alapján.

(#1192) ngabor2 válasza Bencom ™ (#1190) üzenetére


ngabor2
nagyúr

bogrács nem kell, sátor valszeg lesz, bár ha samy nem jön, akkor az ő 8-személyese kiesik. de winner hoz szép nagyot.

(#1193) ttower válasza ngabor2 (#1192) üzenetére


ttower
aktív tag

ha kell nekem még mindig szállítható állapotban van egy 6 személyes.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#1194) ngabor2 válasza ttower (#1193) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az jó lenne, előre is köszi.

(#1195) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1192) üzenetére


Bencom ™
őstag

ha nem is jön, még akkor is lehet olyan jófej hogy elküldi nekünk :B :DDD
1 bogrács biztos hogy elég lesz? És ha egyszerre akarunk kávét és teát is inni? :DDD

A háromszínt meg ne nagyon emlegessétek, mert még felrobantja a tábort :Y

[ Szerkesztve ]

(#1196) ngabor2


ngabor2
nagyúr

pólórendelés
valaki ellenőrizze le legyen szíves az 1. hsz alapján. az 1. hsz-t a számlám alapján leellenőriztem. ez a végleges, ha valaki nem szól nagyonhirtelen.

Beni: kávét/teát NEM bográcsban fogunk főzni, az biztos. amiben a vizet forraljuk ezeknek, abba se fogunk se teát, se kávét áztatni, az is biztos. deha mindenáron át akarod utaztatni az országon a bográcsodat (mert más kaját is össze akarsz ütni... pl. a tegnapi gombás rizsem nagyon jól sikerült :D), akkor tedd.

[ Szerkesztve ]

(#1197) ladybug válasza ngabor2 (#1196) üzenetére


ladybug
őstag

Tudok vinni termoszban kávét, ha szükséges.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1198) Bog válasza xuldar (#1179) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Konkrétan a szállás és a műút közti útra gondoltam, azért aszfalton elevickélek :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#1199) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1196) üzenetére


Bencom ™
őstag

jóvanna csak poénkodok... én nem tudok főzni, szóval nálam ez a része kiesik... :(
Gomba az meg fúúúújjj... remélem nem gomba lesz :( Se hal.... se karfiol... se ilyen gusztustalan dolgok...

(#1200) Ramius válasza Bencom ™ (#1199) üzenetére


Ramius
őstag

gusztustalan? azért mert te nem eszed meg? :U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.