Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) ngabor2 válasza Bencom ™ (#999) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Katica azt írta, van bogrács. bográcsállvány kell csak. bár ha a nagykocsival mentek, akkor az is lefér, legfeljebb nem lesz használva (vagy főzünk benne puncspudingot meg tejbegrízt :D)

fahéj, süti jöhet, el fog fogyni.

(#1002) ladybug válasza ngabor2 (#1001) üzenetére


ladybug
őstag

Bográcsállvány sem kell. Azt is tudok szerezni. Ne fáradjatok ezzel. Olyan messziről csak a szükségeset hozzátok. Más mindent beszerzek én.

Anyukám főzött be idén málnalekvárt, isteni finom lett. Azt fel tudom ajánlani a palacsintába. Túrókrémet meg készítek, azt is viszek, ha a közönség úgy kívánja. Persze szigorúan mazsola nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1003) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1001) üzenetére


Bencom ™
őstag

És TEÁT :DDD
Oké.

Ladybug: a fele legyen mazsola mentes, a fele meg mazsolás, mivel sokan szeretik (pl én) szóval pár ember miatt ne hagyd ki teljesen a mazsolát csupán keverj be külön adagot (nem vészes, megcsinálod egyben, a felét külön teszed, a másik felébe meg belekeversz még egy kis mazsolát is ;))

A sütit is így fogom megint csinálni, és Montesz kedvéért DIREKT száraz lesz ;]

(#1004) ngabor2 válasza ladybug (#1002) üzenetére


ngabor2
nagyúr

:R úgy látszik, lesz már mindenre odafigyelő háziasszonyunk is.

mazsolát meg majd kever bele, akinek kell (ja, vénember cseresznyepálinkájába tettem... beletegyük? asszem akkor föccer mester azon a héten már nem mer volán mögé ülni ;])

én azért hülye szokás szerint a babgulyáshoz bevásárolok itt a piacról (5 percre van tőlem gyalog), és azt viszem. biztos, hogy ott is van piac, biztos, hogy te is legalább 100%-osan be tudnál vásárolni, de... valahogy jobban szeretnék én :) (ja, ha a táborban nincs, egy fazék is kellene, amiben a csülköt meg tudjuk főzni.)

(#1005) tildy


tildy
nagyúr

Lehet lenézek én is, bár akkor lesz Ozora is, így khm, még vacillálok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1006) ngabor2 válasza tildy (#1005) üzenetére


ngabor2
nagyúr

gyere, várunk szerettel.

(#1007) Bencom ™ válasza tildy (#1005) üzenetére


Bencom ™
őstag

Én segítek eldönteni: mindkettő o-betűs, így ugyanazt tudnák nyújtani, de Oszkón több lesz a PH!-s így oda érdemesebb jönni :DDD

NG: úgy is jó, de a sütibe utólag nem lehet belekeverni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1008) ngabor2 válasza Bencom ™ (#1007) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor úgy, mint tavaly anti. egy nájlonkanállal benyomott arcába, aztán kicsit lassabban beszélt... bár az érthetőségen nem javított, mert átment orrhangba :D

(#1009) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1008) üzenetére


Bencom ™
őstag

ebből egy szót sem értettem :B Mit csinált anti?

(#1010) ngabor2 válasza Bencom ™ (#1009) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy műanyag kanálnyi (=nájlonkanál a kuka szerint) szilvapálinkába áztatott mazsolát megevett, olyat, amiből másnak 1-2 szem is elég volt :D nála is hatott.

[ Szerkesztve ]

(#1011) Thrawn válasza ngabor2 (#1010) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó is volt az a mazsola, eszegettem szépen (a nájlonkanál meg kopirájtos :D )

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1012) ladybug válasza Bencom ™ (#1003) üzenetére


ladybug
őstag

Okés, akkor csinálok felesbe ilyet és olyat is.

ngabor: Vásárolj. Ezért is írtam korábban, hogy a dicsőségedet nem akarom elvenni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1013) venember83 válasza ngabor2 (#1004) üzenetére


venember83
nagyúr

Az már nem az én pálinkám. ;) Mindenesetre kiváncsi leszek mennyire rontottad el/meg. Csak nehogy nagyon ízledjen... ;]

(#1014) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1010) üzenetére


Bencom ™
őstag

Jaaaa így már értem :DDD Hirtelen nem tudtam párosítani a dolgokat :DDD
Követelem, hogy majd előttem is gyártsátok az aranyköpéseket!!! :DDD (mondjuk Kephalmosnak már sikerült, meg másnak is csak mire oda jutottam hogy aláírást csináljak belőle, elfelejtettem... na igen, mindig mindenkinél legyen toll és papír, ha valaki elszólja magát, nehogy kárba vesszen! :DDD)

(#1015) SAMYka válasza föccer (#997) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ha tudom vinni a buszt akkor szerintem 100%-osan el tudjuk vinni a cucot, akkor nem kell + sokszáz kilóméter kitérőt tenned, ha nem tudom vinni akkor bepréselek mindenkit a kocsiba aztán NG-nél összefutunk és szelektálunk ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#1016) Oly válasza SAMYka (#1015) üzenetére


Oly
senior tag

Úgyis jönnie kell hozzám is még... :U

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1017) ngabor2


ngabor2
nagyúr

kör-pük kimentek, hadd szaladjon a szervezés! :C

(#1018) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1017) üzenetére


Bencom ™
őstag

meg is kaptam, de szerintem ennek sok értelme nem volt, mivel aki már írt a topicba az gondolom figyelemmel is kíséri, inkább még olyanoknak kellett volna írni, akik eddig nem tolták ide az orcájukat, hogy hátha többen leszünk.

(#1019) ngabor2 válasza Bencom ™ (#1018) üzenetére


ngabor2
nagyúr

56 embernek küldtem pü-t... kb. 10-15 az, aki követi a topikot.

(#1020) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1019) üzenetére


Bencom ™
őstag

ja jó, akkor jó, csak azt hittem csak ennyien írtak akiket mindig látok, mert pár ember folyamatosan írkál többet meg visszaolvasva se nagyon láttam ,ezek szerint figyelmetlen voltam.

(#1021) Ramius


Ramius
őstag

Attól, hogy nem írok, még nyomon követem. Még nem merem mondani, hogy biztosan megyek, ez szabadságtól függ, meg attól h lesz-e kivel mennem. Csütörtökig eldöntöm, és utalom a póló árát ha úgy alakul.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1022) ngabor2


ngabor2
nagyúr

hopp, egy fontos dolog, amire remélhetőleg nem lesz szükség: gyógyszercsomag (kötszer az elvileg lesz a kocsikban).
bolus adstringens
advil ultra (a cataflam túl durva lenne imho)
fenistil gél
azulenol kenőcs
rennie antacidum, vagy egyéb savlekötő.
esetleg algopirin

komolyabb baj esetén úgyis komolyabb dolgok kellenének, reméljük ezekre se lesz szükség. az eddigieket megúsztuk.

Ramius: oké, ez csak egy "hagyományos" kör-pü volt, minden felvetődött név megkapta (pontosabban kb. 2 nem).

[ Szerkesztve ]

(#1023) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1022) üzenetére


Bencom ™
őstag

meg mindenki hozza offkorsz a saját spec gyógyszerét (pl allergia, vagy epilapszia gyógyszereket) és akkor nem is kell több szerintem.

(#1024) venember83


venember83
nagyúr

Jó látni, hogy 15-20 ember pár napos szórakozása érdekében ennyien megmozdulnak, közönjük szépen.

(#1025) Esmein


Esmein
nagyúr

Na, privit megkaptam, lassan intézem a pólóra az átutalást :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1026) Esmein válasza ngabor2 (#1022) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én viszek cataflamot, maradt még egy dobozzal a két hónappal ezelőtti fogfájós dolog utánról, a fejem nem fog fájni, másra meg kevés az algopyrin.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1027) Bencom ™ válasza Esmein (#1026) üzenetére


Bencom ™
őstag

van a ph-sok között orvos? (azt tudom hogy skót annak tanul bár még ő sem tudja, pontosan mi lesz belőle, de úgy általában van?)

(#1028) ngabor2 válasza Esmein (#1026) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem is maradt a szemműtét utánról, de úgy vagyok vele, ahova cataflam kell, ott már nagyobb baj van...

Beni: legjobb tudomásom szerint a táborozók között nincs (hacsak Skót nem jön), de a közelben biztos lehet találni.

[ Szerkesztve ]

(#1029) Esmein válasza ngabor2 (#1028) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nekem is csak arra kellett, hogy túléljem amíg rendel a doki. Olyan fájdalmam még sose volt, mint akkor.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1030) csapos2 válasza Esmein (#1029) üzenetére


csapos2
addikt

Ismerünk... ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1031) Bencom ™ válasza ngabor2 (#1028) üzenetére


Bencom ™
őstag

Skót még vacilál, hogy a második két napra jöjjön e, győzködöm folyamatosan. Programja lesz.

(#1032) Oly válasza Bencom ™ (#1027) üzenetére


Oly
senior tag

Orvos nincs!
És már ápolónőt sem tudok vinni...
Jelenleg egy óvónővel tudok szolgálni! :DDD

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1033) NoLF


NoLF
addikt

hmm.
mostmár nagyon foglalkoztat a tábor-téma, viszont lassan kezd körvonalazódni az is, hogy nem éri meg elmennem egyedül.

kérdés: lenne-e hozzám csapódó egyén (valszeg csütörtökön mennék, meló után este 6 körül) vagy csapódhatnék-e én valakihez. vasárnap jönnék vissza mert hétfőn már meló, pestről mennék, pályán 240 km (odavissza 480) az én tütümmel az kb 15 rongy, autópályaköltséggel együtt.

ha a héten ezt ki tudjuk találni, akkor utalnám a póló árát, utána meg reménykedek hogy kapok szabit és nem jön közbe más sem.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1034) Bencom ™ válasza NoLF (#1033) üzenetére


Bencom ™
őstag

nyugi senkinek nem éri meg az útiköltség, ezért vetettem fel hogy mi lenne ha gyorsan páran leharapnák a fejemet :DDD

Oly: Ovonó meg tanárnő az van itt is elég, nem kell köszi :Y :O

(#1035) Oly válasza NoLF (#1033) üzenetére


Oly
senior tag

Nagy valószínűséggel én is csak csütörtökön indulnék.
A héten kitalálom, hogy mikor és kivel mennék.

Kolombusz és Montoya volt a hátsó ülésre tervezve.
Kérdezném őket, hogy mi a páló van?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1036) venember83 válasza Oly (#1035) üzenetére


venember83
nagyúr

Kolombusz jövetele kérdéses, EQ meg úgy néz ki saját kocsival megy. Utóbbival való kommunikációra ajánlom az MSN-t vagy a privátot, fórumon nem valószínű, hogy válaszolni fog.

(#1037) NoLF válasza Oly (#1035) üzenetére


NoLF
addikt

hát jó lenne kitalálni, én sajna le kell hogy mondjak róla ha csak egyedül lennék az autóban, v ha nem tudok csapódni senkihez.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1038) Ramius válasza NoLF (#1037) üzenetére


Ramius
őstag

ha kecsóról indulsz én mennék veled :U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1039) NoLF válasza Ramius (#1038) üzenetére


NoLF
addikt

hát mivel pesten melózom ezért elég necces lenne még hazamenni kecsóra azért hogy felvegyelek, és messzebb kerüljek oszkótól... :U :F :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1040) Esmein


Esmein
nagyúr

én is majdnemhogy kecsóról indulok :S Nemtom még mi lesz, lehetséges hogy vonat, az is jó buli.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1041) ngabor2 válasza Esmein (#1040) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor... felmentek pestre vonattal, onnan meg nolffal.

(#1042) föccer


föccer
nagyúr

Gyűjteni kellene a telekocsikat az első hsz-ben.

NG: Mit sikerült egyeztetni katicáékkal? Kell mennem Debrecenbe a nagyobb cuccokért, vagy sikerül megoldani a kezelben?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1043) NoLF válasza Esmein (#1040) üzenetére


NoLF
addikt

kecsóról vonat Ramiussal pöstre, onnan behuppantok a hondába és zúzunk is. optimális lenne...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1044) ladybug válasza Oly (#1032) üzenetére


ladybug
őstag

Wow, akkor már ketten leszünk. :DDD

föccer: Mire gondolsz, drága?

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1045) ngabor2 válasza föccer (#1042) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha samy kisbusszal jön, akkor befér, úgy csoportosítunk. Katicáéktól kapunk tárcsát és bográcsot állvánnyal, tehát azt se innen visszük. a palacsintasütőn még gondolkodom, de mivel ő is gyakran szokott sütni, ezért lehet, hogy azt se viszek (bár a sajátomat már ismerem, azt jobban szeretem használni, nem foglal sok helyet).

Katica: arrafele hol van legközelebb zöldségpiac? valóban nincs sok értelme debrecenből odavinni a cuccot, hisz jó eséllyel ott is ugyan azt meg lehet venni.

telekocsikat beírom.

(#1046) ladybug válasza ngabor2 (#1045) üzenetére


ladybug
őstag

Nálunk csütörtökön lesz piac. Viszont a pennyben is épp olyan finom, jó minőségű zöldségek és gyümölcsök vannak, amit a hét minden napján meg lehet venni, mintha a piacra menne ki az ember vásárolni. Az élelmiszereket itt meg lehet venni, azt nehogy hozzatok már olyan messziről. Amire szükségetek van, beszerzem, lsd bogrács, tárcsa stb. Még sátrat és napernyőt is tudok adni.

A palacsintasütőket hozd. Sose baj, ha több van belőle.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1047) ngabor2 válasza ladybug (#1046) üzenetére


ngabor2
nagyúr

rendben, köszi. sátor az lesz, napernyő viszont lehet, hogy nem ártana. kaja-alapanyagot nem viszünk :)

(#1048) Sianis válasza ngabor2 (#1047) üzenetére


Sianis
addikt

Szokásos 6 szögletű sátramat tegyük be? Déli órákban azért csak ad valamennyi árnyékot.

Sianis

(#1049) Bencom ™ válasza Sianis (#1048) üzenetére


Bencom ™
őstag

egy apró szélfogó sátram nekem is van, ha kell szóljatok! (bele tudnak ülni vagy ketten, én igazából nem látom értelmét, de pl kajának árnyékolni még jó lehet :DDD)

(#1050) NoLF válasza ladybug (#1046) üzenetére


NoLF
addikt

lsd nem hiszem hogy kell, biztos lesz ott elég pia.

:DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.