Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kakuk.tamas válasza 7Heads Drago (#49) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nekem meg az a sok, hogy egy 500-800 ezres telefonból kiveszik a reklámozott funkciót. :C
De nem vagyunk egyformák, Te meg veregesd csak a gyártó vállát tovább.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#52) 7Heads Drago válasza kakuk.tamas (#51) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Na az se szép. Meg amikor drága fényképezővel készített képre mondják azt hogy az a teloval készült. Vagy hogy medencés partin víz alatti fotó készül a géppel a reklámban, közben meg gari nem is vonatkozik rá. Gyártótól függetlenül...

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#53) kakuk.tamas válasza 7Heads Drago (#52) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Lekopogom, eddig egyik IP68-as telóm se ázott be víz alatt. Szóval számomra ilyen szempontból az összes gyártó ötösre vizsgázott. Eddig. :DDD Aztán majd kiderül meddig lesz így.

A Hold fotózást ne hagyjuk ki a hajtépő baromságok sorából.
Már párszor mondtam, hogy szerintem az összes gyártó elk#rvult. Nem kicsit. És mi felhasználók meg megesszük amit elénk raknak, ha jó, ha nem.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#54) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Vajon mi lesz az ajándék? Megint füles?

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#55) Luck Dragon válasza pusszycat (#54) üzenetére

Szerintem igen .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#56) pusszycat válasza Luck Dragon (#55) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Ja, azt hittem roller... :D

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#57) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

Amúgy csak én látom, tiszta xiaomi 13. Csak a kamerák egymás alatt vannak :Y

(#58) Janez0085 válasza DS39 (#50) üzenetére


Janez0085
tag

Abszolút egyetértek, a sziget annyira gáz, hogy még a kínai androidos gyártók sem kezdték el másolni. Ennél nagyobb bizonyíték nem kell rá : D

Egyébként én a teljesítményre gondoltam . Viszont ha választanom kellene inkább sziget mint Exynos.

[ Szerkesztve ]

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#59) autotaxmo válasza Janez0085 (#58) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat amugy nyomkodtam, probalgattam ezt a dynamic sziget dolgot es egyszeruen nem lattam ertelmet hogy ezt milyen korulmenyek kozott lehetne ertelmesen kihasznalni, hasznat venni.

(#60) Zsolt,72 válasza autotaxmo (#59) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nyilván nem mindenkinek egyformán jön be :) , ezzel nincs is gond.

Részletes információk az elérhető lehetőségekről: [link] és [kép] .

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#61) kakuk.tamas válasza Zsolt,72 (#60) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én imádom, hogy a Woltnál a futár érkezési idejét írja mellette.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#62) Zsolt,72 válasza kakuk.tamas (#61) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igen, ahogy nézegettem a leírást, elég sok információ átadására képes. :)

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#63) sub71 válasza Zsolt,72 (#62) üzenetére


sub71
aktív tag

Ha ez a valóságban is így van, szerintem nem túl szerencsés megoldás, mivel olyan magasan van a sáv, hogy a Pro Max esetében, ha a tenyeremben van a telefon, fogás váltás nélkül egy kézzel nem tudom felvenni a hívást....

Tényleg nem kötekedni szeretnék, de ezek az információk bárhol másol, bármilyen formában megjelenhetnének a kijelzőn. Ez a "dinamic island" számomra csak egy marketingfogás, iszonyúan jól tálalva. Szerintem az Apple marketinggépezete még azt is simán lenyomná a felhasználói torkán, ha a telefon képernyőjének jobb felső sarkánál lenne egy fél centi átmérőjű lyuk, hiszen azt is tök jól ki lehetne használni, mondjuk kulcstartó karika rögzítésére ;]

(#64) Zsolt,72 válasza sub71 (#63) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nem vettem kötekedésnek, értelek. :K

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#65) 7Heads Drago válasza kakuk.tamas (#53) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#66) Steevy84 válasza DS39 (#50) üzenetére


Steevy84
kezdő

Én konkrétan rosszul vok ha meglátom azt hatalmas hiányzó részt a kijelzőn, a notch is gáz volt, de ez még azt is felülmúlja. Még a kis kameralyuk is idegesít de azt valahogy le kellet nyeljem, mert a Sony telefonok meg túl vannak árazva.

(#67) sohajda90 válasza Janez0085 (#58) üzenetére


sohajda90
tag

"Abszolút egyetértek, a sziget annyira gáz, hogy még a kínai androidos gyártók sem kezdték el másolni. Ennél nagyobb bizonyíték nem kell rá : D"

pl.: Xiaomi 13 Lite :D

Plusz azért ne felejtsük, hogy a sziget rengeteg olyan sensort tartalmaz, aminek effektíve funkciója van, a Huawei alkalmaz még hasonló megoldásokat, és nekik sem sikerült ezt máshogy kivitelezni, maximum szélra pozícionálták a "szigetet", azért a 2D-s arcfelismerést tudó Androidos mobilokat az iPhone-ok faceID-jéhez hasonlítani, olyan, egy Zsigulit egy Teslához és lehet kötekedni, hogy valaki szereti-e vagy nem, meg hogy a feloldáshoz tényleg sok esetben kényelmesebb lenne egy sima TouchID, de én mobilfizetésre már nem használnék olyan eszközt, ami nem FaceID-s. Anó egyik barátomat még rabolták ki buliból hazafele, amikor elaludt az éjszakain, TouchID-s iPhone-ját még fel tudták oldani, úgy, hogy nem ébredt fel rá, FaceID-vel ez már nem menne...

(#68) sohajda90 válasza Ricardo (#35) üzenetére


sohajda90
tag

Ez azért nem túl szerencsés összehasonlítás, mert az S21 Ultra a nem túl hosszú, klasszikus S Ulta line utolsó tagja volt (ami két felvonást élt meg: S20 Ultra és S21 Ulta, amiből az utóbbi pöpecre sikerült, az előbbi viszont nem volt egy diadalmenet), az S22 Ulta és S23 Ulta meg már inkább egy rebandelt Note, szóval ha a Note 20 Ultrát tennéd az S22/S23 Ulta mellé, már design language-ben sem lenne akkora nagy különbség!

[ Szerkesztve ]

(#69) 7Heads Drago válasza sohajda90 (#67) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Érdekes ha ez így van akkor az a sok-sok millió ember hogy tud létezni nélküle?
Én is használom és a legtöbbször teszi a dolgát. De amikor buzi akkor nem. És nem használok szemüveget és sapkát se.
Nekem előtte P30 volt, az is jó volt. Most spórolok napi 10 mp-t. :))

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#70) Aryon87 válasza janeszgol (#44) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, pont a letisztultsága adja meg a karakterét. :K Mondjuk az Ultra már túl téglalap, de jól áll neki. Ami nekem pöpec volt formára, az a P40Pro.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#71) autotaxmo válasza 7Heads Drago (#69) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az a face id oruletbe kerget sokszor. Nyaron napszemuvegben sapkaban baszhatom az egeszet, le kell hozza vetkozni hogy felismerjen, vicc. Arrol nem beszelve hogy sotetben sem lat igy fel kell kapcsolni a lampat hogy lasson (egy hulye telefon miatt) :D na ezek utan feludules az S23

(#72) pusszycat válasza autotaxmo (#71) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Sapkában? Úgy tudtam nem nézi a fejet, hajat, csak az arcot térképezi fel. És mintha infravörös fénnyel dolgozna vagy nem? Nem volt iPhone-om, csak hallomásból beszélek.

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#73) 7Heads Drago válasza pusszycat (#72) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Poénkodni próbál.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#74) spect80 válasza 7Heads Drago (#73) üzenetére


spect80
senior tag

Nem hiszem. Én is használtam napszemüvegben, baseball sapkában és/vagy fejhallgatóval. Legalább 2 arctípust rögzíteni kell hozzá hogy egyik másik kombinációt felismerje. Bosszantó. A Honor magic5 pro ilyen tekintetben sokkal jobb

Btw. Ha az s24u-ban lenne faceid, meg gyári kamerával olyan képeket csinálna mint az s23u gcammel, számomra az lenne az ultimate teló

[ Szerkesztve ]

(#75) Zsolt,72 válasza pusszycat (#72) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igen, az arcot térképezi fel, nagyon részletesen. A sapka nem okoz neki problémát, miként a napszemüveg sem. Természetesen szó sincs arról, hogy “vetkőzni kellene” a használata során. :)

Sötétben is kiválóan működik, pontosan úgy, ahogyan írtad.

Részletek itt: [link] .

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#76) Ricardo válasza autotaxmo (#71) üzenetére


Ricardo
félisten

"Nyaron napszemuvegben sapkaban baszhatom az egeszet, le kell hozza vetkozni hogy felismerjen, vicc"
"na ezek utan feludules az S23"

Télen kesztyűben hogy működik az ujjlenyomat olvasó?
Más évszak, más probléma. :U

(#77) kakuk.tamas válasza autotaxmo (#71) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha takarod a szemed, nem is fog felismerni. Ellenben sötétben igen, és villámgyors.

Télen majd mínusz 20 fokban old fel a telefont kesztyűben ujjlenyomattal. :C

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#78) kakuk.tamas válasza pusszycat (#72) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Igen, infravörös fénnyel dolgozik. Sok-sok apró pontocskával bombázza meg a fejed, és rengeteg mindent néz és mér. A gyárban egyszer sötét szobában szemüveggel megnéztük jobban a dolgot. Brutál milyen jó kis technika, szemüvegben nézve világos volt tőle a sötét szoba.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#79) Zsolt,72 válasza Ricardo (#76) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Saját tapasztalat: sem a sapi, sem a napszemüveg, de még a fejhallgató sem okoz neki gondot. :)

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#80) pusszycat válasza Ricardo (#76) üzenetére


pusszycat
nagyúr

"Télen kesztyűben hogy működik az ujjlenyomat olvasó? "

Hát ö...

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#82) kakuk.tamas válasza pusszycat (#80) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az ilyen kesztyű pont arra jó, hogy semmire. Pont a legkönnyebben fagyási sérülést elszenvedő testrészed van fedetlenül. :C
Sose értettem, hogy ennek mi értelme.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#83) kakuk.tamas válasza Zsolt,72 (#79) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Sőt,ha van egy Watch a kezeden, még feloldani se kell a telefont.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#84) pusszycat válasza kakuk.tamas (#82) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Régebben, télen, így számolták a pénzt a kofák. :D

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#85) 7Heads Drago válasza kakuk.tamas (#82) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A francokat. A telo úgy melegszik hogy ez nem gond... :D :D :D

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#86) sztivo válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


sztivo
őstag

És ha nálunk is Snapdragonnal szerelik :K

(#87) autotaxmo válasza kakuk.tamas (#78) üzenetére


autotaxmo
őstag

En mar latom par ev mulva a kovetkezo apple vilaghiru botranyat az alabbi cimekkel ....
Vajon artalmas a face ID? Kimutattak, hogy rakos elvaltozasokat okozhat az Iphone-ok altal kibocsajtott sugarak a Face Id-nal.

(#88) kakuk.tamas válasza autotaxmo (#87) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A lézeres távolságmérő nem veszélyes? 😄
Az minden felsőkategóriás mobilban van.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#89) autotaxmo válasza kakuk.tamas (#88) üzenetére


autotaxmo
őstag

Pontosan, majd az is veszelyes lesz 😂 ahogy most kihoztak hogy az iphone 12 SAR ertekei karosak es veszelyesek :DDD :DD

(#90) Janez0085 válasza sohajda90 (#67) üzenetére


Janez0085
tag

Egy szóval nem mondtam , hogy rosszul működne az apple face id-ja. Csak azt, hogy a sziget egész egyszerűen számomra kizáró tényező face id-val együtt . Számomra izélésesebb volt a Notch. Ennyi.

Azt gondolom elaludni az éjszakain elég veszélyes és nem hétköznapi dolog operációs rendszertől függetlenül : )

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#91) 7Heads Drago válasza sohajda90 (#67) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Anó egyik barátomat még rabolták ki buliból hazafele, amikor elaludt az éjszakain, TouchID-s iPhone-ját még fel tudták oldani, úgy, hogy nem ébredt fel rá, FaceID-vel ez már nem menne...
Na az a vicc ha egy ilyen éjszakára egy drága telot képes valaki magával elvinni. Az meg is érdemli ha ellopják a telot és egy szál semmiben ébred a híd alatt. :W

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#92) helixP válasza 7Heads Drago (#91) üzenetére


helixP
nagyúr

Inkább a Te hozzáállásod egy vicc, hogy normálisnak veszed, hogy ha egy este iszol, akkor kirabolnak. Sőt, kívánod is, egyfajta igazságtételnek veszed.

(#93) 7Heads Drago válasza helixP (#92) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha az iszol nálad egyenlő azzal hogy bealszol az szép, mert itt arról volt szó. Tudni kéne a mértéket.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#94) 7Heads Drago válasza helixP (#92) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Viszont abban igazad van hogy ilyent akkor se kívánhatok neki. :R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#95) helixP válasza 7Heads Drago (#93) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez két külön dolog. Erkölcsileg kérdéses, de jogom van annyit inni, hogy bealudjak. Igen is a társadalmat minősíti, hogy ezt kihasználja.

#92 :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.