Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) icecave válasza vadászcsiga (#5350) üzenetére


icecave
nagyúr

Végülis mindegy, annyira nem várom, volt már, hogy 1-2 OS-hez túl nagy elvárásokat társítottam, aztán lett is meglepetés, hogy "Nab+, ezt vártam annyira?" :D

(#5352) megema válasza _adaml21_ (#5297) üzenetére


megema
őstag

Én ezt tudnám ajánlani. 3GS-hez ilyenem van, de 4-hez is létezik. Ez egy szélvédőre cuppanó, de műszerfal tetejére is ragasztható autós tartó. Ha ragasztod, akkor csak egy olyan kis sín-szerűség marad ott, mint az egyik képen, a tokok hátoldalán látható.

HUTCHDB: 1. kérdésedre: Auto3G is erre való. Szintén fizetős elvileg (-> xSellize). WiFi használat mellett is kilövi elvileg. Most próbálom majd ki én is.

2. kérdésedre: Multitask bar, ikonon hosszan tartod a ujjadat, és bezárod. SwitcherMod beállítható úgy, hogy kilője a nem valódi Multitask app-okat. A többit pedig egyesével, de egy kattintással ki tudod lőni így. Tehát nem kell hosszan tartani az ujjadat egy ikonon. De be kell állítgatni ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#5353) vadászcsiga válasza icecave (#5351) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem elég ha stabil lesz és benne lesz a locksreenen az értesítés. Ja meg persze lag nélkül de legalább 4.3.3 szinten fusson 3GS-en.

(#5354) icecave válasza vadászcsiga (#5353) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ja, szavak helyett inkább ajánlom ezt a számot: [link] :DD

[ Szerkesztve ]

(#5355) megema válasza megema (#5352) üzenetére


megema
őstag

Felraktam az Auto3G-t. Rendben működik. Be lehet mindent állítgatni. 4 helyzet van (locked, unlocked, charging, WiFi on) és mindhez 3 opció (Data off/Edge/3G). Akkuval kapcsolatos tapasztalatok legközelebb. :)

(#5356) Enjoy válasza vadászcsiga (#5300) üzenetére


Enjoy
addikt

Ha kocsiban zenét szeretnék hallgatni, akkor nem azt a rádió-edites, reklámmal, s dumával dúsított mocskot fogom hallgatni, amit a hazai kereskedelmi rádióadók sugároznak. Még ha azt szeretném hallgatni, akkor sem biztos hogy fogom tudni, mert városon kívül enyhén szólva is gáz a minőség. De gondolom Te nem nagyon szoktál vezetni országszerte, mert akkor tapasztaltad volna, hogy elég gyakran előbb bejön egy osztrák, szlovák, horvát adó, mint a magyar.
Továbbá annyi értelme van autóban iPhone-ról nyomatni a zenét, amennyi értelme odahaza a PC-n lévő zenéket a "kicsit" komolyabb hangrendszeren. De ha Te otthon is valami megmarkolhatós, hordozható műanyag rádióizén szoktál "zenét" hallgatni, akkor az a szíved joga. Biztos jól szólnak a 128kbps-es számok, főleg ha olyan szám megy, amit pl ki nem állhat az ember..
Valamint a cikkben írtam még jó pár funkciót, amit nem fogsz elérni az autó rádióval, sem a rádugott pendrive-ról, vagy CD-ről. Azért azt megnézném, ahogyan egyesével ugrálgatsz a számok között, míg én két mozdulattal kiválasztom az adott számot.

Remélem sikerült válaszolni a kérdésedre ;)

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#5357) hemaka


hemaka
nagyúr

Lájtos Safari bug beta3 alatt :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5358) Kashim válasza hemaka (#5357) üzenetére


Kashim
őstag

löl

Nekem az a kedvenc, mikor a scrollozás valamiért bebugzik és például simán a képernyőn tartod az ujjad valahol a menüben, de rángatózik az egész. :DDD

(#5359) Gubro


Gubro
senior tag

Nekem valtozatlanul a mailkliens sz.rakodik.
Neha jelzi, hogy van emil, de se badge, se az emil nem latszik. Ujra jelez, ujra nincs. Restart es lass csodat, ott a mail.

(#5360) D@niel


D@niel
addikt

Eléggé rendben van a beta3-al a 3GS üzemidő... végre!

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#5361) hemaka válasza Kashim (#5358) üzenetére


hemaka
nagyúr

Eddig ez a legrosszabb béta nálam... A programok/játékok ennél lépnek ki a legtöbbet.
Safari használhatatlan szinten van, de az app store is kilépett ma párszor, néha meg csak úgy spontán beállt, nem töltött be semmit.
A beállítások mire bejön, lemegy a nap. :DDD

(#5362) vadászcsiga válasza Enjoy (#5356) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Látom szövegértési problémáid vannak olyan nehéz kérdést tettem fel? Egyedül Gubro értette meg amit kérdeztem. Lassuk mégegyszer:
"Ki hallgat autóban telefonról zenét" Ez nem a zene minőségére vonatkozott hanem az eszközre. Telefon vs. autórádió/mp3 lejátszó. Magyarázzam még?

A többi rossz indulatú fantáziálásodra nem válaszolok.

(#5363) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy lehetséges e a 4.2.1-es iOS-t GPS vesztés nélkül függetleníteni? Tehát nem ipad bb-vel! :) 2 DB 3G-ről lenne szó.

Választ előre köszönöm! :R

üdv.

Bankkártyával? Hát persze!

(#5364) Kommy válasza sirszevenap (#5363) üzenetére


Kommy
veterán

Előfordulhat, de ezt ezen a fórumon nem fogod megtudni mivel beleütközik a fórum szabályaiba. Inkább az iphoneclub.hu-n kérdezd

[ Szerkesztve ]

(#5365) sirszevenap válasza Kommy (#5364) üzenetére


sirszevenap
addikt

Magyon szépen köszönöm! :K

Igen, utána kapcsoltam, hogy nem kéne ezt itt megbeszélni mivel unlock téma tilos!

elnézést ! :K

üdv.

Bankkártyával? Hát persze!

(#5366) vadászcsiga válasza Enjoy (#5356) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Közben látom az iphoneclubra is kikerült a logout-os cikked ott végre választ kaptam. Tehát vannak olyan autórádiók ami összeköthetőek a telefonnal én ezt nem tudtam az enyémen ilyen aljzat nincs pedig jól jönne néha.

(#5367) tomy25


tomy25
tag

http://www.youtube.com/watch?v=BKTDaJmjfAQ

:)

(#5368) Ragnar95 válasza tomy25 (#5367) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem néz ki rosszul és nem hiszem,h nem lenne eredeti az iPhone, bár korábbi prototípus is lehet akár... :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5369) icecave válasza tomy25 (#5367) üzenetére


icecave
nagyúr

Mekkora kamu ez a videó, te jó Isten :D

Much slimmer? Ja, az iPhone 4, az a vékonyabb. :DDD Meg az a bazinagy Apple logo, pfff.

Na, mindegy, itt ünnepélyesen megfogadom, hogy ha ilyen lesz az iPhone 5, mint itt a videóban, akkor életemben először kihagyok egy iPhone szériát :K

[ Szerkesztve ]

(#5370) hemaka válasza tomy25 (#5367) üzenetére


hemaka
nagyúr

Annyiból jó ez a valami, hogy végre olyan anyagból van a hátulja amiről én már 2éve koptatom a számat. :K

(#5371) Kashim válasza tomy25 (#5367) üzenetére


Kashim
őstag

Hát akkora kamu, hogy nem is érdemes rá szót fecsérelni, otromba design, kilógó illesztések, silány minőségű kínai tft kijelző, sárga papírfecni led villanót nem is említve... ;]

(#5372) Kommy válasza tomy25 (#5367) üzenetére


Kommy
veterán

Ez nagyon nagy kamu. miért tárne vissza a micro simről a normál simre az Apple. mág hát nagyon hagy kivetnivalót a minősége a telefonnak.

(#5373) Kommy


Kommy
veterán

Az hiszem megint találtam egy olyan funkciót az iOS5-ben ami nem lesz elérhető 3GS-en. A reminders-ben 3GS-en nincs helyzetmeghatározásos jelzés, míg i4-en van (elméletileg).

(#5374) Enjoy válasza vadászcsiga (#5366) üzenetére


Enjoy
addikt

Jah, akkor ez okozta a félreértést, szóval akkor én is elnézést kérek ;)
Azt hittem magával azzal a ténnyel volt problémád, hogy az iPhone-t összekötöm a hangrendszerrel.

► més que un club ◄

(#5375) vadászcsiga válasza Enjoy (#5374) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs harag :)

Más.
Furcsa de én lehet hogy visszarakom a béta 2-t mert azt legalább használni is tudtam. Csinált valaki ilyet? Kell hozzá dfu mód vagy csak visszarakom az eggyel ezelőtti iTunes-t kijelölöm az fw-t és restore?

(#5376) fazr válasza tomy25 (#5367) üzenetére


fazr
senior tag

nem hiszem, hogy az eddig lenyűgőző dizájnokat kitaláló tervezők hirtelen ízlésficamot kaptak volna

ha mégis akkor ezt az iPhone-t biztos kihagyom, mert undorító :D

(#5377) Kashim válasza vadászcsiga (#5375) üzenetére


Kashim
őstag

Én nem raktam még fel a beta3-at, miután olvastam a sok negatív kritikát, viszont eközben az iTunes-ból feltettem a frissebbet és utána nem tudtam visszarakni a beta2-t. Vagyis vissza tudtam, de utána nem indult el, csak ugrott egyet az ikon. Mondjuk ez Mac-en volt és full clean installt még nem is próbáltam, mert félek, hogy elvesznek a beállításaim vagy az új iTunes olyan módon mentette az adatokat, hogy a 2-es béta már nem tudja kezelni. Ettől függetlenül lehet érdemes lenne az iTunes library-dról egy biztonsági mentést csinálnod és megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#5378) Tizedes1 válasza vadászcsiga (#5272) üzenetére


Tizedes1
aktív tag

Sikerült a mobilnet beállítása és működik!

Megoldás az itt leírtak szerint történt:
backup, majd restore, utána mobilnet működött, majd adatok visszaállítása, végül a JB.

köszönjük szépen a segítséget!!! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5379) máyköl


máyköl
veterán

Nem értem mit sírtok itt, ez még csak béta, benne van a nevében is, hogy nem végleges... Majd akkor sírhattok, ha a gyári 5.0 használhatatlan lesz (ami kizárt dolog).

[ Szerkesztve ]

(#5380) Zsom! válasza máyköl (#5379) üzenetére


Zsom!
tag

Remélem, hogy 3GS-en is hibátlan lesz, nem lesz olyan mint a 4.0 a 3G-n.

[ Szerkesztve ]

(#5381) máyköl válasza Zsom! (#5380) üzenetére


máyköl
veterán

Sebességre valamivel lassabb lesz biztosan...
Ha 3GS -em lenne, tuti nem frissítenék, 3G -n is használhatatlan az iOS 4. Az a cél, hogy frissíts, majd vedd észre, hogy ide erősebb hardver kell, és vedd meg az újabb típust. 3GS -nél nem frissítenék...

(#5382) vadászcsiga válasza máyköl (#5379) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azért véleményünk lehet róla nem? Amíg valaki meg nem magyarázza miért nem működnek alapvető dolgok benne amit már sikeresen leprogramoztak addig mi néhányan úgy tekintünk rá mint az 1 hónap múlva megjelenő végleges verzió előtti változatra ami inkább hasonlít egy alphára mint egy bétára.

(#5383) Zsom! válasza máyköl (#5381) üzenetére


Zsom!
tag

Hát remélem nem így lesz, de majd meglátjuk.
De az biztos, hogy nem fogok azonnal frissíteni, megvárom a többiek véleményét.

(#5384) manchester85 válasza máyköl (#5381) üzenetére


manchester85
addikt

Miért, mi baja lehet bárkinek is abból, ha lementi az SHSH-kat, upgrade-el, és ha nincs megelégedve a sebességgel, akkor visszateszi azt a firmware-t, amivel a leginkább elégedett volt. Az, hogy ne csináljon semmit, mert úgyis szarabb lesz, azt nem nevezném konstruktív tanácsnak, főleg, ha az égvilágon semmit nem veszít vele.

i6 Silver

(#5385) máyköl válasza manchester85 (#5384) üzenetére


máyköl
veterán

Ebben is van valami, végülis kipróbálni ki lehet az új szoftvert, egy próbát megér. De úgy gondolom, hogy a 3GS elég sokat fog veszíteni a használhatóságán, hisz ez a célja az Apple -nek. A 3G hardverét az iOS3 -ra, a 3GS -ét az iOS4 -re tervezték. Feljebb lehet frissíteni, de szvsz nem éri meg. De ha valaki mindenképp kíváncsi, hogy hogyan teljesít az iOS 5 a 3GS -én, nyugodtan kipróbálhatja, én csak azt mondtam, hogy nem ajánlom. :)

(#5386) D@niel válasza máyköl (#5385) üzenetére


D@niel
addikt

Én meg felraktam, mert mondták, hogy támogatni fogja. Eddig a beta3 a leggyorsabb a 3GS-emen ;)

Amúgy nem hiszek ebben az elméletben amit mondasz. Persze, a 4.0 is szétment a 3G-n, de most akkor bejelenti az apple, hogy igen srácok fel tudjátok rakni 3GS-re is, aztán használni sem fogjuk tudni? Ez azért elég merész lenne.

A lényeg, hogy baromi gyors, bár már több helyen írták még a beta1-nél is, hogy mennyire gyors az iOS5, és tök meglepő a dolog. Úgy látszik te sem néztél utána.

5.3-ig támogatni fogja a 3GS-eket, iPad-et.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#5387) Kashim válasza máyköl (#5385) üzenetére


Kashim
őstag

Azért a túloldalra sem kéne átesni és vészmadaraskodni nem? Tapasztalatok szerint egyáltalán nem veszít a sebességéből a 3GS, sőt. Te próbáltad egyáltalán, hogy ennyire ellene vagy? Valószínűleg nem.

"A 3G hardverét az iOS3 -ra, a 3GS -ét az iOS4 -re tervezték."
Ez meg egy elég nagy hülyeség már ne is haragudj. Az iOS3-at a 3GS-sel adták ki, az iOS4-et pedig az i4-gyel. Az iOS5 meg majd az új telefonnal egy időben lesz kész. Ergo ott borul az elméleted, hogy egy olyan készülék életpályájával próbálsz példálózni és szabályt felállítani, ami már a saját oprendszerével, az egyel utána következőn és még a jelentősen megnyirbált iOS4-en is lassú volt. Ezenkívül már évek óta jelennek meg olyan programok és játékok az App Store-ban, amik el sem indulnak rajta. 3GS-en fut minden a mai napig, szinte i4-gyel megegyező sebességgel, mert a negyedakkora felbontás miatt szinte megegyezik a teljesítményük.

[ Szerkesztve ]

(#5388) máyköl válasza D@niel (#5386) üzenetére


máyköl
veterán

Azért várjuk meg a véglegest, az 5.0 - át. Ha az is ilyen villám lesz a 3GS -en, akkor nyertél. A baj az, hogy mindenki más tapasztalt. Pont ebben a topikban volt egy vita, hogy valakinek a 3GS -e csiga lassú lett az iOS 5 bétától, valakinek gyorsabb lett. Talán a véglegesnél derül ki, hogy mi id az igazság.

"akkor bejelenti az apple, hogy igen srácok fel tudjátok rakni 3GS-re is, aztán használni sem fogjuk tudni? Ez azért elég merész lenne"

Kb. igen, így gondolom. A 3G abszolút rendesen ment 3.1.3 alatt, mindenféle akadás nélkül. Majd felfrissített valaki 4.0 -ra, és valamo borzalmas lassúság várta őt. Én magam is használtan egy 3G -t, 4.0 -val, az káó volt... Szerintem nem vetlen volt. Azzal egy időpontban jött az iphone 4, amin a 4.0 brut gyorsan futott, akadásmentesen. Szerintem nem kevesen húzták fel magukat a 3G -jükön, és sétáltak be a szolgáltatójulhoz egy iphone 4 -ért.
Ezt képzelem el most is. Biztos nem akkora mértékben fog belassulni a 3GS, mint tavaj a 3G, de az új iPhone A5 -ös procija között ég és föld lesz a különbség. Szeretem az Apple -t, de tudja ő, hogy mit csinál...

Ez tuti, hogy 5.3 -ig foglya támogatni?

(#5389) vadászcsiga válasza máyköl (#5385) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én olyan boldogan vissza rakom a 4.2.1-et mint a huzat ha nem lesz jó az 5-ös és még azzal is több kört ver a jelenlegi összes telefonra stabilitás szempontjából.

(#5390) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Tudnátok egy zenelejátszót ajánlani amiben van equalizer és egy olyan médialejátszót ami felismeri és lejátsza az avi fájlokat?

vadászcsiga: Miért nem a 4.3.2-őt rakod fel?

[ Szerkesztve ]

(#5391) Zsom!


Zsom!
tag

Miért van az, hogy iOS-en a YouTube app pl. egy számnak csak a remixét találja? Én az eredeti számot keresem, nem remixét. De nem csak zenéknél, bárminél ez van, sosem az eredetit találja meg/listázza ki. Böngészőben is ez a helyzet.
Ki lehet ezt valahogy kerülni?

[ Szerkesztve ]

(#5392) keIdor


keIdor
titán

Tudtok ajánlani valami jóféle bőr tokot a telóhoz?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5393) plus44 válasza keIdor (#5392) üzenetére


plus44
veterán

Nézz itt körül, én Sena Kutu tokot használok. talán kicsit drágának tűnik, de iszonyat elegáns (nekem szempont volt) és tényleg minőségi. Ezen kívül van még egy pár More tokok, Vaja tokok, SGP tokok, plussz van valami magyar is, nem jut eszembe a neve, keress rá szifon-com-on.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5394) keIdor válasza plus44 (#5393) üzenetére


keIdor
titán

Köszi, körbenézek! :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5395) D@niel válasza Zsom! (#5391) üzenetére


D@niel
addikt

A böngésző meg az app ugyan azokat hozza ki :) azért a remixeket hozza ki, mert többnyire arra kerestek rá az emberek. Ha meg nincs meg a "sima" verzió, az azt jelenti, hogy egész egyszerűen nincs fent a youtube-on.

Amúgy én ilyenkor szoktam azt, hogy pl paul van dyk - for an angel, és többnyire remixet hoz ki, beírom, hogy for an angel lyrics.

De nem csak zenéknél, bárminél ez van - mire gondolsz még? Amúgy a youtube használatot kezd ott, hogy regisztrálsz (bár gondolom már megvan), aztán kedvencek közé raksz videokat, feliratkozol ami számodra releváns; aztán tudni kell azt is, hogy már az előzményeket /history-t is vissza tudod nézni, ráadásul eléggé visszamenőlegesen. Most nem nézem meg, de 1hónappal visszamenőleg amit megnéztem videót még szépen ott van, bár lazán 2-3 hónapra is engedi visszanézni, úgy hiszem.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#5396) manchester85 válasza D@niel (#5395) üzenetére


manchester85
addikt

Nem, azért azokat hozza ki, mert valszeg flash-ben van kódolva, nem html 5-ben, így fel se dobja. A vevo-t érdemes leszedni erre a célra, azon vannak fenn az eredeti klipek.

i6 Silver

(#5397) L.L. válasza keIdor (#5392) üzenetére


L.L.
senior tag

Én ezt használom, szerintem tökéletes.
[link]
Itt is megveheted.
[link]

(#5398) Gubro


Gubro
senior tag

Memoriapucolasra valami? Legalis kellene, es nem JB-s.

(#5399) megema


megema
őstag

Emberek... Én még ennyit nem szívtam telefonnal. :W

1 hónap alatt már 10 restore volt (a nagyja 1 nap alatt). A helyzet a következő. Ha megpróbálom visszapakolni a képeket kézzel, vagy feltelepítem a MyWi-t, majd rebootolok, behal a telefon és csak restore oldja meg. Miután bekapcsol, bekérné a lezárási kódot, de kb 5mp után respringel állandóan. Valamiért nem rakja magát Safe Mod-ba. Ötlet? A képeket már hagytam a francba, de a MyWi kéne. Már legalább 5 forrásból raktam fel (igaz, törten), és mindegyikre ezt csinálta. Így megvenni semmiképp sem akarom.

D@niel: Köszi! Hogy WiFi hotspot-ként használni tudjam, meg vegyek i4-et, ugye? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5400) Zsom! válasza D@niel (#5395) üzenetére


Zsom!
tag

Kösz, lyrics-el is megpróbálom. Az biztos, hogy fent van eredeti, mert sz.gépről megtalálja.
De már találtam megoldást: Atomic browser-ben át lehet állítani, hogy asztali Safariként kezelje az oldal, és így már az eredetit is megtalálja. De nem játsza le, gondolom azért amit manchester85 írt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.