Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsomle98


zsomle98
csendes tag

Az összre várható új iPhone eddigi információk szerint nagyobb képernyővel 2 magos processzorral nagyobb felbontással és kamerával fog rendelkezni.A vaku a kamera mellől átkerüla másik oldalra. Ki tud esetleg infót vagy bármi pletykát az új iPhoneról illetve ki mit vár a telótól amivel megint bomba sikert arat? :)

(#3) lsebestyen válasza zsomle98 (#1) üzenetére


lsebestyen
addikt

ebbe már jó lesz a térerő ;]

(#4) CoDWaW07 válasza zsomle98 (#1) üzenetére


CoDWaW07
őstag

ÁJ-Ó-ESZ 5-tel fog érkezni:D
Szerintem nagyobb sikert fog aratni mint az iPhone 4, főleg ha nagyobb kijelző lesz, plusz az IOS 5-ben eléggé felturbózták az értesítési rendszert és bele tették az androidhoz hasonló legördülő sávot , meg widgetet.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#5) Braddock


Braddock
őstag

(#6) PumpkinSeed válasza Braddock (#5) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nekem nem tetszik, egyenlőre még mindig a 4s a fav. De lehet ez még változni fog. Az meg, hogy eltűnt a Home gomb, hát nem tudom azért csak az iPhone egyik védjegye volt kihagyni nagy hiba volt. Látszik, hogy Steve már nem él isten nyugosztalja.

Véleményeket várok! :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.