Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Ipaq, de melyik? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) retes


retes
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném abban, hogy vennem kéne egy egy olyan IPAQ-et ami egyban GSM telefonkénnt is funkcionál, és GPS is van benne. A legnagyobb problémám, hogy fogalmam sincs, hogy a nagy választákból ami a neten van melyiket érdemes megvenni és melyik használható megbízhatóan nagyából ezekre a célokra!

Mindenki segítségét előre is köszönöm!!!

Retes

A tudás mindenkié!!!

(#2) retes


retes
aktív tag

Most nézem ezt a hagenuk smartphone s200, és a HP iPaq hw6515 öt szerintetek melyik a jobb?

A tudás mindenkié!!!

(#3) retes


retes
aktív tag

Senkinek nincs még véleménye sem? :(

A tudás mindenkié!!!

(#4) ::Geri::


::Geri::
tag

Szia

Akkor tágítsuk a kört, nem ipaq kellene neked elsősörban hanem egy PDA+Telefon kombináció. A Hagenuk s200 nem rossz, az Palm , amellé tudom ajánlani a Treo 650-et amit szintén dicsérnek. De ha az ipaq mellett döntesz, akkor maradjunk a pocket pc oprendszer mellett, tudnám ajánlani : I-mate jam / T-mobile mda compact / Qtek s100 / O2 XDA mini -t , ez mind ugyanaz csak más néven, de egy jó kis mini ppc+telefon. Apróneten már 65-70e Ft között kapsz, ppc kategóriában szerintem most ez éri meg a legjobban. Írtad Hp hw6515-t, nem rossz, de aránylag drága, egy napig épphenhogy megy és elég nagy méretű, azaz szerintem ha nem kell a mini billentyűzet és a gps akkor nem éri meg. Nekem jelenleg egy Nokia 9300-m van, ez tökéletesen megfelel a szövegbevitelre és telefonálásra + okostelefon funkciókkal együtt.

Life is Short, Upgrade Hard

(#5) retes válasza ::Geri:: (#4) üzenetére


retes
aktív tag

Hali

Bocsio, hogy csak most, de nem nagyon voltam net közelben...

Jól hangzik amit írtál, de egy nagy baj van vele, hogy nekem ponnt pda azaz gpsnek meg telefonnak egyszerre kellene, vagyis egyszerre kell mennie a gpsnek meg a telefonnak ha az van... a többi nem nagyon jhelent problémát... tölteni ha kell a kocsi tölti...


[Szerkesztve]

A tudás mindenkié!!!

(#6) dobista


dobista
tag

én is hasonló cipőben járok mint te. azt viszont pontositsd hogy gps-ből beépített kell vagy jó a külső is. előbbiből én csak egy megoldást ismerek: HP 6515. ha a külső is megfelel akkor ajánlom az én módszerem: a pdamania oldalán a webshopban a kombokat listaztatom így látom mindjárt az árakat és a tudásukat is. azt feltétlen ajánlom hogy előben nézd meg először a készülékeket, nekem sokat

(#7) dobista


dobista
tag

szóval nekem sokat változott a véleményem a fogdosas után. a kedvencem jelenleg a palm treo 800 de ez sajnos lehet hogy csak kacsa.

(#8) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

További kérdéseket ide: [link].
Köszönöm, zártam...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Ipaq, de melyik? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.