Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kurcy


Kurcy
tag

helló


Le szeretném titkosítani az ip címem de nem tudom mivel kell ebben kérek segítséget ! :F:F:F


Köszönöm szépen a segítséget !

(#2) Szalma válasza Kurcy (#1) üzenetére


Szalma
őstag

(IP-t titkosítani nagyon buta dolog, mert nem fogsz semmi választ kapni semmilyen IP alapú szolgáltatástól. És DOS jellegű támadásnak fogják nézni, jobb helyeken nem routeolják tovább a csomagjaid.)

Szeretettel:
Szalma

(#3) Gdi válasza Kurcy (#1) üzenetére


Gdi
senior tag

esetleg használj valami publikus proxyt

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#4) steveetm válasza Szalma (#2) üzenetére


steveetm
őstag

(van oan szolgáltató aki engedi a spoofot?)

1: nemkell, fölösleges ezen agyalni.
Üdv.: steveetm

[Szerkesztve]

(#5) Kurcy


Kurcy
tag

De agyalok ezért! És ez nekem nem naon tetszik! --->


http://www.origo.hu/techbazis/internet/20050422fajlcserelo.html


Tehát ha valaki tud nekem ip cím titkosítot akkor lécci mondja megt a nevét hogy szerezhessem! :R




Köszöntem

(#6) X-COM válasza Kurcy (#5) üzenetére


X-COM
nagyúr

nincs olyan, hogy ip cím titkosítás, olyan van, hogy ip hamisítás, de ez nem olyan, hogy feltelepítesz setup.exe -vel egy programot és megnyomod a spoof gombot aztán megy minden rendben.

[Szerkesztve]

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#7) Szalma válasza Kurcy (#5) üzenetére


Szalma
őstag

(Lazíts. Nem tudsz eltűnni az IP univerzumból. A maximum amit elérhetsz a forgalmad titkosításával, hogy harmadik fél nem fogja (egyszerűen) megtudni milyen fileok jönnek/mennek feléd/tőled...

Javaslom megtekintésre a Freenet-et -> Bővebben: link. Egyre többen települnek rá, de még nem az a túl felhasználóbarát hely...)

Szeretettel:
Szalma

(#8) steveetm válasza Kurcy (#5) üzenetére


steveetm
őstag

erre nincs megoldás, illetve amivel el tudnál bújni letöltés közben az neked úgyis kivitelezhetetlen.
Vagyis hülye vagyok, van megoldás, ne warezolj:)
Üdv.: steveetm

(#9) harom.14


harom.14
csendes tag

Gondolj bele:
Felhívni sem tudnak, ha nem adod meg a telefonszámodat.
Szóval letölteni is csak úgy tudsz (akármit), hogy ha tudja az, ahonnan töltesz, hogy mi a géped IP címe.

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

(#10) corlagon válasza harom.14 (#9) üzenetére


corlagon
senior tag

Nana.
Letölteni simán lehet egy nyilvános proxy mögül, az eredeti IP címed maszkolásával. Pl: Bővebben: link

A p2p az más kérdés persze.

(#11) harom.14


harom.14
csendes tag

Bocs, félreérthető voltam. A letöltés nem is lenne ''baj'', a feltöltés a veszélyes. Az pedig valakinél letöltés kell, hogy legyen.

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

(#12) sbazsi válasza Szalma (#7) üzenetére


sbazsi
veterán

ez mire jó ez a freenet?

(#13) Husky válasza sbazsi (#12) üzenetére


Husky
aktív tag

Kis méretű file-ok biztonságos és kiirthatatlan tárolására. Ha pl összedobsz egy terrorista-kézikönyvet és azt egy sötét jövőben globálisan betiltják, akkor a freenetre felrakva a szöveget az a tiltás ellenére mindaddig elérhető marad amíg vannak FreeNet node-ok a neten. Szóval arra jó, hogy a szólásszabadság - legalább az Interneten - garantált legyen.

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#14) Szalma válasza Husky (#13) üzenetére


Szalma
őstag

(Pontosan. Inkább Freenet Node-okat telepítsetek, ne setit!!! :) )

Szeretettel:
Szalma

(#15) Husky válasza Kurcy (#1) üzenetére


Husky
aktív tag

Na jó, én is nekifutok valami magyarázatfélével, hátha sikerül.

Az IP cím azért kell a gépeknek, hogy tudják, kinek kell küldeni a csomagot. Ha titkosítod az IP címed akkor senki sem tudja majd (igen, a filecserélő progik sem) hogyan kell neked adatcsomagot küldeni. Így te eláraszthatod a világot csomagokkal, de a gépedbe befelé senki sem fog tudni adatot küldeni.

Azaz nem fogsz tudni letölteni - ha nincs IP címed, a szerverek nem tudják kinek címezni a csomagokat.

Tehát nem lehet. Maximum a webes letöltéseket tudod anonim proxy szervereken keresztül megoldani, de ettől a proxy szerver tulajdonosa még nagyonis tudni fogja hogy ki netezik rajta keresztül.

Ha nagyon komolyan el akarsz bújni, akkor pár év alatt kiképezheted magad hekkernek, majd párszáz gép feltörése után létre tudsz belőluk hozni olyan hálózatot amiken keresztülnyomatva a csomagjaidat relatív nehéz lesz rád bukkanni. Viszont ez így meg baromi lassú lesz, mivel egyre több gépen kell hogy átmenjen a neked szánt adat...

Pech.

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#16) sbazsi


sbazsi
veterán

Jó napot kívánok, szeretnék pizzát rendelni, de a címem sajnos nem adhatom meg :D


[Szerkesztve]

(#17) sd90 válasza Kurcy (#1) üzenetére


sd90
csendes tag

Az internet-szolgáltatók dinamikus IP cím kiosztást használnak, hogy milyen időközönként váltják az IP címeket azt nem tudom:F ,de úgy hallottam hogy teljesen véletlenszerű. Éppen hacker támadások (felhasználók elleni) elkerülése érdekében.

'' Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj nincs ki észrevegye fájdalmad,ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod. De próbálj meg csak egyszer fingani...''

(#18) Husky válasza sd90 (#17) üzenetére


Husky
aktív tag

A dolognak két szépséghibája is van:

- Ha egy bíróság kötelezi, a szolgáltatónak meg kell mondania hogy adott időpontban melyik felhasználónál volt az az IP cím. Tehát erre építeni a filecserét nem egy életbiztosítás.

- Hackertámadás ellen nem véd; ha valaki komolyan fel akar nyomni egy gépet akkor a nyomok eltüntetése után a második lépés az hogy _mindig_ maradjon kiskapu amin keresztül bármikor újra visszaléphet az ember. Ha elég merész az ember akkor ebbe akár még valami .dynip kliens is belefér... :)

[Szerkesztve]

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#19) jamez


jamez
senior tag

A megoldás a anonymous proxy szerverek használata.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#20) zLegolas


zLegolas
őstag

Ponyt azt akartam írni, mint az előttem szóló....
:C

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#21) Kurcy


Kurcy
tag

Tehátt akkor ajálj nekem egy olyan szervert! amin keresztül tudok ipcímet felvenni és Dc++t használni:)
:C

(#22) corlagon válasza Kurcy (#21) üzenetére


corlagon
senior tag

Mint kb. 400-an leírták már a topicban, semmilyen p2p alkalmazás (Bittorrent, DC, eDonkey, Winmx, Gnutella, mittudomén) használatakor NEM tudod elrejteni az IP címedet.
DC++-n a számítógépek közveltenül egymáshoz kapcsolódnak, az egymástól töltögetők látják egymás IP címeit.

(#23) Husky


Husky
aktív tag

Mondj valakit akit lecsukhatnak helyettem. :DDD

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#24) Kurcy


Kurcy
tag

Tehát akkor semmi védelem nincsen és menekülési utvonal ! Mhh kár mert akkor itt sok százan fogják megszívni!

(#25) eXodus


eXodus
őstag

Netlimiterben az ''egyik'' ip folyamatosan változott.
Ez lehetséges vagy a netlimiter bugos .
(Tőlem töltött,dc)

(#26) Cat0606 válasza Kurcy (#24) üzenetére


Cat0606
csendes tag

Ezt most kifejtenéd bővebben?

[Szerkesztve]

Is There Anybody Out There?

(#27) Gdi válasza Gdi (#3) üzenetére


Gdi
senior tag

mondom én, névtelen publikus proxy , oszt' kész.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#28) jamez


jamez
senior tag

Na ide figyu! pl. a http://www.steganos.com/


Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#29) Kils


Kils
csendes tag

Helloka, remélem valaki válaszol :D
az után keresek megoldást, hogy külföldi, honlapokat is meg tudjak tekinteni. PL.: adidas.com ..
szóval valami ip maszkolás, hamisítás egyéb dolgok.. valaki tud segíteni?

(#30) kodahckr válasza Kils (#29) üzenetére


kodahckr
csendes tag

Hali.
Tor Browser
viszonylag lassú böngésző, de nekem bevált és akármint meglehet nézni vele.
Üdv.

(#31) moonguru válasza kodahckr (#30) üzenetére


moonguru
őstag

Nem csak böngésző, fájlcserélésnél is használható! :)

Monitor Guru!

(#32) Mellbimbó


Mellbimbó
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tud arra mondani nekem egy megoldást hogy ha kitiltottak ip alapján egy játék szerverről, akkor oda hogyan tudnék valahogy bejutni? Valami ip hamisító progival esetleg? Régebben invitelnél volt a netem és ott csak annyi volt hogy újra indítottam a routert, de most upc van és itt ez nem működik, esetleg nem lehet valamit állítani a beállításokon hogy minden indításnál új ip-m legyen?

Köszi!

(#33) Noxy válasza Mellbimbó (#32) üzenetére


Noxy
veterán

Miért tiltottak ki?
És azt tudod hogy egy két csaló, hogy eltudja venni a kedvét a tisztességesen játszóknak?
Nem hiszem, hogy ezt az érzést ismered, mert akkor nem lennél itt ezzel a bajoddal.
Játékszervert meg nem azért üzemeltetik, hogy a normálisan játszókat banolják.
UPC meg nem sűrűn dobálja az új IP-t.
Úgy hogy jó helyen vagy, még egy pár hónapig.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#34) Mellbimbó válasza Noxy (#33) üzenetére


Mellbimbó
csendes tag

Neked mi közöd van hozzá? Teljesen lényegtelen és nem hiszem hogy neked kellene eldönteni hogy hol vagyok jó helyen, úgy hogy semmit nem tudsz. :N A kérdésre koncentráljunk, had ne magyarázkodjak már. Aki nem akar segíteni az nem segít, de feleslegesen kár tele irkálni a fórumot. Tudom hogy szar hogy nem vettek fel rendőrnek, de lépj túl ezen. :K Köszi

(#35) Noxy válasza Mellbimbó (#34) üzenetére


Noxy
veterán

Nekem ? Semmi.
Neked van bajod az IP-l.
Rossz helyen egerészel.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.