Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  Internet problémák kicsiny házamban. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gozarak


Gozarak
csendes tag

Üdv,

Nem tudom jó helyen nyitottam-e a topicot de lenne egy érdekes problémám a WiFivel.
A helyzet a következő: Adott egy telek amin van 2 épület. (A két épületet nevezzük A-nak és B-nek)
A épületbe be van kábelesen kötve az internet és onnan volt sugározva B épületbe az internet WiFi-n keresztül. Mivel a jel nagyon gyenge volt B épületbe ezért azt a megoldást találtuk, hogy kábelesen áthúzzuk az internetet A-ból B-be is és egy a B épületben elhelyezett router segítségével sugározzuk az internetet.
A fizikai procedúra meg is történt, a router el lett helyezve, a jel szép, fogható. Na most mikor fel akarok csatlakozni a netre akkor jelzi, hogy a jel maxon van de internet nincs. Laptopon lefuttattam egy hibakeresést és azt dobta ki, hogy a DNS szerver nem válaszol. Most jön a csavar: Nagy ritkán kb. 100-ból 1x felcsatlakozik a wifire probléma nélkül és megy minden szépen egészen addig amíg le nem csatlakozok. Mi lehet a probléma ?

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  Internet problémák kicsiny házamban. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.