Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gobe26


gobe26
csendes tag

Van egy olyan nagy problémám, hogy Windows XP Prof (integrált SP3+Win Media Player 11) feltelepítése után egy Intel 945-ös chipset gépre se az integrált hangkártya se az integrált hálókari nem akar működni. Próbáltam már mindenféle drivert intel oldaláról, de semmi... Tudnátok mondani okosságot mi lehet a baj? BIOS-ban sem találom a hibát.
A gép holnap Karira lenne a fa alá...
Köszi előre is!

(#2) Armahun válasza gobe26 (#1) üzenetére


Armahun
addikt

Látod az a baj, hogy mindenféle drivert próbáltál.
Gyaluld le az összeset és az alaplaphoz kapott lemezről tedd fel a hozzá valót.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3) gobe26


gobe26
csendes tag

Ni

[ Szerkesztve ]

(#4) gobe26 válasza Armahun (#2) üzenetére


gobe26
csendes tag

Nincs hozzá semmilyen telepítő cd, sem leírás, mert használt a cucc, de cégnél tökéletesen működött előző életében mindene, csakhát mikor elhoztam format c: volt rajta...
Eszközkezelőben sárga felkjeles az ethernet és az hangeszköz is, ráadásul intel driver kereső oldalán sztem furcsa amit az audio driverhez ír, azt írja "Product Detected: Audiokodekek. Product Unknown" Nem tudom mi lehet az...
Vajon az integrált XP-be belerakott szutyok??

(#5) Armahun válasza gobe26 (#4) üzenetére


Armahun
addikt

Szinte biztos, hogy nem intel hang és lan van rajta
A hang valószínű realteck a lan meg marvel.
Keress rá pontos típus alapján a lap gyártó weboldalán.

Bár ha ide is beírod a lap típusát, szerintem már valaki rég belinkelte volna a hozzá valókat.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6) gobe26 válasza Armahun (#5) üzenetére


gobe26
csendes tag

Intel 945 Express Chipset Family

(#7) Armahun válasza gobe26 (#6) üzenetére


Armahun
addikt

Nem.
Az alaplap típusa kell, nem a chipseté.

Rá van írva! Gyártó név és típus szám pl: Asus, Asrock, gigabyte , stb és a száma .

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#8) gobe26 válasza Armahun (#7) üzenetére


gobe26
csendes tag

Egyvalami van csak írva a lapra: ThinkCenter. Azt kész.
És egy detector olyasmit írt, hogy i945p/GZ meg ilyenek...

(#9) Armahun válasza gobe26 (#8) üzenetére


Armahun
addikt

Nem a házon, a lapon :)

Ezt telepítsd fel és az alaplap menü alaplap pontja alatt kiírja, hogy mid van.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.