Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) travix


travix
aktív tag

Insurgency: Sandstorm követi az elődje hangulatát. Akciódús katonai ütközetek várnak, akár 16v16 vagy akár co-op módban, ahol a barátaiddal veheted fel a kesztyűt a botok ellen. A játék az Ubreal Engine 4-et használja, ami nagy előrelépés az előző több millió példányban eladott verzióval szemben illetve járművek, légi támogatás, új fegyver újratöltési rendszer és még sok más új elem került a játékba.

Megjelenés: 2018. december 12.

(#2) travix


travix
aktív tag

Nyílt béta van dec 12-ig. Nekem nagyon tetszik idáig, csak az a baj micro stuttering van benne ami tönkre teszi az élményt. Másnak is van ilyen?

(#3) Ergo_Proxy válasza travix (#2) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Most vettem meg a játékot, de melóban vagyok, este teszt, kíváncsi vagyok rá milyen, az előző nekem kimaradt :)

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#4) Dave567


Dave567
addikt

Sajnos nem pörög a topic, pedig ilyen játékra lenne szükség..
Aki akar az csatlakozhatna hozzánk egy kis Coop mókára

(#5) beef válasza Dave567 (#4) üzenetére


beef
őstag

Elég sok problémával küzd még a játék.
- véletlenszerű fps esések (mindegy, hogy low vagy ultra graf),
- szinkronizációs hibák (spectator módban máshol látszik ellenfél mint annál aki játszik, siklanak a pályán futás helyett, hasba lövöd kétszer AI-t 10cm-ről, mire simán lelő),
- meglövöd AI-t simán fut tovább, semmi reakció, hogy legalább belassulna egy pillanatra, vagy meginogna,
- már most recoil macro-kat használók (mondjuk PVE-ben nem érdekel),
- AI respawn akár melletted is,
- ha már kevés a pálya, legalább variálnák az elfoglalásra váró pontok helyeit, hiszen van épület bőven, AI ne mindig ugyanott legyen megbízhatóan.
- eltűnő hullák/fegyverek
- nehezen felvehető tárgyak

Az első részhez képest sok visszafejlődés:
- nem lehet csapatot létrehozni a később belépő barátoknak, hogy hozzád tudjanak csatlakozni bármikor
- füst rossz megjelenítése bizonyos pozíciókban, lépsz egyet és teljesen eltűnik
- füstön simán átlátó AI
- bukott körök után nem kapsz plusz pontokat fejlesztésre
- teljesen értelmetlen autókázás pálya elején, vagy ha van legalább animációt megcsinálták volna, hogy leszállsz, de ahogy jelenelg van, hogy állsz a pálya kezdőponton várod, hogy betöltödjenek többiek, majd hirtelen a teherautóba teleportálsz, utazol, majd megállás után mellé teleportálsz, ez kissé értelmetlen és felesleges

Ezek csak így hirtelen amik eszembe jutottak.
Remélem összekapják magukat a fejlesztők, mert többet játszok az elsővel mint ezzel.

(#6) batman91 válasza beef (#5) üzenetére


batman91
őstag

Sokat ne várj tőlük, amit a korábbi játékukkal a Day of Infamy-val csináltak az valami borzalom. A legutolsó update egy rakás dolgot tönkretett. Azóta sem javították ki, pedig eltelt már 1 év. Csak egy rakás üres ígéret maradt és egy csomó befejezetlen funkció. Egy kiváló játék volt, mára szinte teljesen elnéptelenedett. Szó szerint telibesz*rták az egészet és átpártoltak a Sandstorm-ra, ami egy rakás szemét ráadásul. Az eredeti Insurgency fényévekkel jobb ennél, tele játékosokkal.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) Dave567 válasza beef (#5) üzenetére


Dave567
addikt

Sajnos vannak problémái, Igen, de attól még egy jó játéknak tartom.
Nem játszottam az elődjével, nem tudom milyen volt.

(#8) Dave567 válasza batman91 (#6) üzenetére


Dave567
addikt

Én még mindig többretarom ezt a hibáival is, mint mondjuk akármelyik bugfildet.

[ Szerkesztve ]

(#9) batman91 válasza Dave567 (#8) üzenetére


batman91
őstag

Na ja, azoknál a szemeteknél még mindig jobb. Nálam a bf széria a 4. résszel meghalt. Azzal még úgy-ahogy elvoltam, de az utána következőek igazi hulladékok. Nem is tudom mit esznek még mindig az emberek a cod és bf pároson. A vicc az egészben, hogy tűzzel-vassal kiállnak mellette. Akármennyire is szánalmas az adott része. Tűkön ülve várják és rohannak érte a boltba.

Viszont én ajánlom neked az Insurgency első részét is. Elég sokszor van akcióban, olcsó pénzért be lehet szerezni. Egy próbát szerintem mindenképpen tegyél vele.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Nemrég megvettem a játékot, de még elindítani nem tudtam.

Folyton az alábbi hibát írja: game security violation detected

Gondolom valamelyik szoftver nem tetszik az Anti Cheat-nek, olvastam ilyesmit.
Sajnos nem tudom működésre bírni.

Ötlet?

(#11) beef válasza Daffchy (#10) üzenetére


beef
őstag

Itt nézd végig az antivirus, malvare, whitelisted menüket.
Okozhatja víruskereső, video rögzítő, monitorozó program is.

(#12) Daffchy válasza beef (#11) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszönöm szépen! :R

Lighting service volt a ludas, vicc... :W

(#13) Ergo_Proxy válasza Dave567 (#7) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Egyetértek, meg vannak is kis hibái(én csak grafikaival találkoztam), meg itt ott baltával faragott, de ahol kell szép, a pályák jól kidolgozottak, a hangok nagyon rendben vannak, és a ami a legfontosabb számomra, hogy a fegyverek fizikája elég élethű és szuper a gunplay :) a BF egy lapon sem említhető vele gunplay terén, számomra legalábbis :)
Februárban jön új patch, ha jól tudom öt új fegyvert kapunk.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#14) beef válasza Ergo_Proxy (#13) üzenetére


beef
őstag

Ahogy Batman is írta, ki kell próbálni az első részt. Az után már nem olyan fényes a játék.
Persze texturák szebbek, nagyobb pályák, de a textura addig érdekes, amíg az első lövés el nem dördül, a nagyobb pályának sincs igazán jelentősége, mert nem a mérettől lesz valami jól összerakott és annyit értek el, hogy többet futsz két pont között :)
Ráadásul a régin sok custom szerver fut, rengeteg jól felépített pályával, fegyverekkel, remélem lesz ehhez is néhány éven belül.

(#15) Dave567 válasza batman91 (#9) üzenetére


Dave567
addikt

Nem akarok már nagyon időt fektetni bele.
A többibe pedig igazad van, amíg nem koppan nagyot az EA/Acti, addig csak hulladékot fognak gyártani..

[ Szerkesztve ]

(#16) Dave567 válasza Daffchy (#10) üzenetére


Dave567
addikt

Nekem a Aorus RGB progira is bejelzett, le kellett sajnos törölnöm a programot addig nem engedett be.
Csak most nem tudok vezérelni semmit.

(#17) Dave567 válasza Ergo_Proxy (#13) üzenetére


Dave567
addikt

Remélem csinálnak valamit optimizálás téren, mert néha kegyetlen.
Azt nem értem, hogy a Coop miért fut rosszabbul mint a rendes multi, pedig csak High-on játszom, de coopba 50-90 között ingázik.

Ryzen 5 2600x
16 gb 3200 mhz
M2 ssd
1080 Ti 11gb

ezen vígan el kéne futnia.

(#18) Ergo_Proxy válasza Dave567 (#17) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Nem tudom mi lehet az oka, őszintén szólva én még ki se próbáltam a co-op módot, mivel nekem 60Hz-es monitorom van bekapcsoltam a v syncet, és szépen tartja is a 60fps-t, high/ very high beállításokkal.
I5 7500 4*3,4Ghz
GTX 1060 6GB
16GB ram

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#19) Daffchy válasza Dave567 (#16) üzenetére


Daffchy
őstag

Nem kell törölni, Aura-t legalább is elég, ha bezárod feladatkezelőben játék indítása előtt és kész.
A színek maradnak és a játék is elindul.

Azért nevetséges, hogy ilyen Csehszlovák megoldásokra van szükség a mai világban...

(#20) Bali27 válasza Dave567 (#17) üzenetére


Bali27
addikt

Sziasztok.
Azon elmélkedem hogy meg kéne venni a játékot de kicsit félek tőle mert a configom nem tudom mit enged meg vele. Közepesnél lejjebb nem nagyon szeretnék menni.
Fx6300 (3800mhz), 12Gb Ram, AMD 7870 GHz Edition, SSD.

A régi ingyenessel mai napig tolom néha de már alig van pár ember.
A 2014-es verzión gondolkodom de abban még a Source motor van.
Mindenhol olvasom hogy ez a játék meg még nem nagyon optimalizált, de jó hír hogy állítólag nem soká jönnek az updatek.

(A Call of duty World War 2 zökkenő mentesen megy 1080p highon)
+ Egy orosz srác csinált teszteket úgy hogy mindig egyre több magot kapcsolt be és kb hasonló vga-val.
[Mi a véleményetek?]

[ Szerkesztve ]

(#21) beef válasza Bali27 (#20) üzenetére


beef
őstag

A VGA szerintem már elég kevéske lesz hozzá. A source motorossal (Insurgency) még vígan el fog futni.

Egyébként jó hírek vidékről. Valamit elkezdtek kalapálni a fiúk a szerverekkel, mert a mai napon már majdnem teljesen eltüntek a durva fps esések. Kliens frissítés nem volt, hw/sw változás nálam nem történt.

(#22) Bali27 válasza beef (#21) üzenetére


Bali27
addikt

A videót megnézted amit belinkeltem?
Ott 6 magos Fx és 7870-el olyan 50 Fps körüli érték jött ki. Annyi kb elég is lenne.
De legvégső esetben megveszem a másikat. Még sokan tolják azzal szóval nem rossz vétel az sem. Igaz az Unreal motor meg... :O

(#23) beef válasza Bali27 (#22) üzenetére


beef
őstag

A GMG-n megkapod most gombokért az Insurgency-t. £0.50
Szóval ki ne hagyd :)

(#24) Bali27 válasza beef (#23) üzenetére


Bali27
addikt

Uhh ezt nem ismerem.
Beregelek és ennyi?
Biztonságos ez az oldal amugy? Szóval nem akarok úgy járni hogy a kártyámról majd el-eltűnik néha egy kis pénz. :F

[ Szerkesztve ]

(#25) Bali27 válasza beef (#23) üzenetére


Bali27
addikt

Na mindegy. Utána néztem és megvettem.
Ezer köszönet!
Már jön is le :) Az újabbal meg még várok hátha lesznek videók a mostani februári / márciusi javító patchek után hogy mennyire optimalizálták stb.

(#26) beef válasza Bali27 (#25) üzenetére


beef
őstag

Nyugodtan vásárolhatsz tőlük, nem piactér, ahol simán belefuthatsz lopott bankkártya adatokkal vásárolt játékba.

(#27) Bali27


Bali27
addikt

Látom 28%-nál tart a (2014-es) Insurgency fordítás.
Ezt honnan lehet megszerezni?

(#28) beef válasza Bali27 (#27) üzenetére


beef
őstag

Teljesen felesleges hozzá a fordítás, mivel sztori mód nincs benne csak multi. Ugyanúgy mint a Sandstormban.

(#29) Dave567 válasza Ergo_Proxy (#18) üzenetére


Dave567
addikt

Szerintem a 144hz lesz nálam a ludas, bár elég szomorú, hogy nem fut el rajta fullba.

(#30) Dave567 válasza Daffchy (#19) üzenetére


Dave567
addikt

De nekem csak az RGB-s rész re jelzett be, a sima auro-s ra nem.

(#31) Daffchy válasza Dave567 (#30) üzenetére


Daffchy
őstag

Ha azt kilövöm feladatkezelőből nem sipákol, szóval nálam az volt a ludas. :)

Egyébként egy dolog miatt nem tolom a játékot:
Bármilyen alacsonyra is rakom a grafikát, állandóan be-belassul, laggolgat.

Nem egy 2080Ti-al nyomom, de azért Full HD-ba nehogy már visszakérdezzen a játék a konfigomra... :((( :((

(#32) beef válasza Daffchy (#31) üzenetére


beef
őstag

Próbáld ezt, néha segít:
Texturing streaming OFF
Keep loaded textures OFF

(#33) Daffchy válasza beef (#32) üzenetére


Daffchy
őstag

Na ezt ki is próbálom! Köszi! :R

(#34) Daffchy válasza beef (#32) üzenetére


Daffchy
őstag

Semmit sem segített... laggol ez a f*s ugyan úgy... :W

Pénzkidobásnak érzem, finoman szólva, pedig jó lenne.

(#35) batman91 válasza Daffchy (#31) üzenetére


batman91
őstag

Na aggódj, lesz ez még rosszabb is. ;]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#36) Bali27 válasza Daffchy (#34) üzenetére


Bali27
addikt

Márciusra ígérték a patcheket ha jol olvastam. Pedig az Unreal4-es engin elég jól teljesít máshol.

(#37) batman91 válasza Bali27 (#36) üzenetére


batman91
őstag

Előző játékukból kiindulva, sok jót ne várjatok a javítástól.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#38) beef válasza Daffchy (#34) üzenetére


beef
őstag

Egyébként fura, mert nekem ahogy korábban is írtam, jan 28 környékén majdnem teljesen megjavult. Most is vannak pici megakadások jóval ritkábban, de ezzel már együtt lehet élni.
Előtte volt olyan, hogy újraéledéskor másodpercekig akadozott amíg újratöltötte képet, meg játék közben fordultál és pillanatokra 20fps.
Ez azért fura hogy eltünt, mert közben nem volt kliens frissítés, meg nálam sem történt semmi upgrade.
Ugyanazon az ssd-n fut, ugyanúgy 24GB RAM és 8GB VRAM, ugyanaz a vga driver.
Ha a fentebb írt memória cache-eket bekapcsolom, akkor viszont sűrűbben jelentkezik az akadás.

(#39) Ergo_Proxy válasza beef (#38) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Érdekes, hogy nálam semmi ilyen nincs már az elejétől kezdve, vsync-el szög 60fps. Nem lehet, hogy ezt valami háttérben futó program okozza?

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#40) Dave567 válasza beef (#32) üzenetére


Dave567
addikt

Én mindet maxra állítottam amiket írtál és jobb lett nekem kicsit.
Igaz a vga ramnál 11gb-ból 10,5öt eszik meg ekkor.. :DDD

(#41) Dave567 válasza Daffchy (#31) üzenetére


Dave567
addikt

Oké, de mivel tolod?
Coop vagy komplett Mp ?

Mert az Mp nálam nem eszik sokat.

(#42) beef válasza Ergo_Proxy (#39) üzenetére


beef
őstag

Nem hiszem, hogy pont mindig ugyanakkor futna valami a háttérben. Egyébként csak a steam fut, még víruskereső sincs. Ráadásul minden ismerősőmnél akikkel együtt játszunk jelentkezik.
Persze a processzor nem a csúcskategória, de azért ez nem is egy 64 fős BF szerver.

(#43) Dave567


Dave567
addikt

Hihetetlen, hogy mennyire nincsenek hozzá szokva az ilyen játékokhoz az emberek, semmi taktika, rohan a pont felé azt csókolom.
Coopba próbál lőni szerencsétlen ember, pont kifogyott a fegyvere, de még kattingatja.. :C :C

(#44) batman91 válasza Dave567 (#43) üzenetére


batman91
őstag

Ezen ne is csodálkozz. Azt hiszik ezek, hogy codoznak vagy bfeznek. Csak rohannak ész nélkül a taktika teljes hiányával. Aztán meg sírnak a fórumokon, hogy mennyire szar a játék.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#45) beef válasza batman91 (#44) üzenetére


beef
őstag

LMG + egér recoil macro = az élet császára :)
A taktika a gyáváknak való, Rambo mód és kész!

Arról nem beszélve, hogy össze-vissza rohangál, nem figyel a másikra, hogy tűzvonalba kerülhet.

(#46) batman91 válasza beef (#45) üzenetére


batman91
őstag

Remélem nem magadra érted a macrozást, mert akkor töröld a játékot inkább. Emlékszem anno bf3-ban volt tele minden ezekkel a köcsögökkel. Szánalmas szerintem, legális csalásnak minősül.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#47) beef válasza batman91 (#46) üzenetére


beef
őstag

Lehet hogy nem jött át, de én is utálom ezt.

(#48) batman91 válasza beef (#47) üzenetére


batman91
őstag

Akkor nem mondtam semmit. :B :W

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#49) Dave567 válasza batman91 (#44) üzenetére


Dave567
addikt

Pontosan ez megy.. :K :K

Most meg változott valami vagy nem tudom, mert olyan bug jött elő, hogy néha nem látszik a kezem csak a fegyver. :O

(#50) Dave567


Dave567
addikt

Volt patch nem tudjátok?
Elég rég voltam fent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.