Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Inno3d Geforce3 Ti200 - milyen ez? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47) pufi


pufi
tag

Ez egy nagyon érdekes topic. Hogy miért? Egy kedves barátom egy pár hónapja, akkor még közel 35e ft-ért vásárolt egy Inno3D Ti200-as kártyát. Előtte kérte a véleményemet. Először azt mondtam, hogy noname, aztán utána jártam egy kicsit és rájöttem, hogy csak ,,félnoname,, :) Mind1. Megvette, azóta is élvezettel használja. Én, azóta is keresem ezeknek a kártyáknak a beszerzési lehetőségeit. Azóta úgy alakult, hogy lett egy egész jól menő számtech. kiskerem, de nem nagyon láttam egyik nagyker listájában sem, aztán rákérdeztem az egyiknél (Ramiris) hogy van-e. Kiderült, hogy totál a noname kategóriába forgalmazzák és ha noname vga kártyát rendelek, akkor ugyanakkora esélyem van egy digiColor kártyára, mint egy Inno3D-re. Talán ezért nemnagyon lehet látni az üzletek kínálatában. Ebből kifolyólag hálás köszönetem az ASBIS ötletért. Már felvettem velük a kapcsolatot, úgyhogy (remélem) nagyon hamar lesz egy olyan kisker, ahonnan tud bárki Inno3D kártyát rendelni. Lassal lehet nézegetni a blue-byte.hu-n. Egyébként meg a barátom kártyája teljesen jól muzsikál. Ha jól emlékszem infineon ramok vannak rajta, a sebességüket nem tudom, de teljesen korrekt eredményei voltak 3Dmark-ban.

A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Inno3d Geforce3 Ti200 - milyen ez? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.