Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rusy


Rusy
tag

Szerváltam egy ilyen csodakártyát. Ami a problémám vele, hogy a gyárilag hozzáadott driverrel, a 3DMark 2001-ben mért fillrate érték mind single texturing, mind multi-texturing alatt jó (ugyebár multi alatt kell nagyobb értéket mérnünk), viszont az újabb forceware meghajtókkal, a multi texturing érték jóval alacsonyabb mint a single (kb. 290Mtexel), ha jól emlékszem. Viszont a gyári driverrel, meg nem megy a PowerDVD-ben a hardveres gyorsítás, ha be van kapcsolva akkor szép zöld látszik, kép helyett. A gyári driver 52.16, ha jól emlékszem, a forcware meg a legújabb.

Ha már esetleg volt téma, akkor elnézést, kérek, és legyetek kedvesek igazítsatok útba, ha nem akkor valaki mondjon valami okosat.

Rusy ül a fűben..... Minek iszom, ha nem bírom:-))

(#2) Dilikutya válasza Rusy (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jajj 3dmark... hát az olyan játék, hogy egyik driverrel ennyi, másikkal annyi :) Az egy baromság. Beszéljünk a valódi problémádról. Használd az új drivert, ha azzal működik minden.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Rusy válasza Dilikutya (#2) üzenetére


Rusy
tag

Valóban a 3D Mark az egy fura ''játék'', de azért tudni szeretném, hogy valóban a fillrate csökken-e le a driver miatt, vagy csak a 3DMark hülyül?

Rusy ül a fűben..... Minek iszom, ha nem bírom:-))

(#4) Dilikutya válasza Rusy (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elképzelhető mind2... de túl sok jelentősége nincsen. Játékok alatt egyik driverrel sem teljesit sokkal jobban. A régieknek mind1, és az újaknak is, ilyenolyan okokból ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) AMD Power válasza Rusy (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is ilyen karim a mostani eldásra itt lévő ''gépembe''. De nekem nincs ilyen problémám , és valóban ezek a Markok nem mérvadóak. Jók de sajnos én már nem merek rájuk alapozni!:(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) Rusy


Rusy
tag

Sokkal okosabb nem lettem!

Rusy ül a fűben..... Minek iszom, ha nem bírom:-))

(#7) Dilikutya válasza Rusy (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tedd fel azt a drivert, amivel minden működik normálisan, és szarj a 3dmark-ra...
Esetleg windows reinstall, és akkor majd meglátjuk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) Manas


Manas
csendes tag

Hellosztok, megy az FX5200 hütöventillátor nélkül?

Aty

(#9) mobal válasza Manas (#8) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ha nagy a boda a gpun mérne ha nem akkor tuti nem.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#10) Manas


Manas
csendes tag

Elég sovány ez a borda, a hütöventillátorom meg ketté tört:((, nem fog ez igy menni.....

Aty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.