Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Injustice 2

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Műfaj: verekedős (minimális rpg elemekkel)
Fejlesztő: Netherrealm Studios
Kiadó: Warner Bros
Megjelenés: 2017 május 16
Platform: PS4, Xbox One (mobilverzió: iOS, Android)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Első..

Nem tudom mások hogy döntöttek én az ultimate verziót választottam, kiváncsi vagyok a többi karakterre.

Sajnos nem sok Ultimate érkezett az országba, így az eredetit upgradeltem fel XB1 en. A boltban kárpótlásúl egy Injustice 2 kártyát kaptam:)

Egyenlőre csak elkezdtem az ismerkedést a game el, online azonnal kikaptam. Extra informció, aki összelinkeli a mobiljával (felrakja a Injustice 2 t mobilra is) az kilockolja a Grid karaktert free. Ő Cyborg gonosz kiborg oldala, ami önállósította magát, nem tartalmaz emberi tényezőt.

A harcrendszert lightosabbnak érzem mint a MKX nél, de vannak ennek is nehezebb részei.

A story mód olyan mintha egy mozifilmet néznénk, nagyon látványos, de ugye a grafika mindent visz.

[ Szerkesztve ]

(#3) Bad Pritt válasza Sentinel80 (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én PS4-re vettem meg digitálisan, a mobillal még nem hoztam össze, de a játék elég agresszíven kéri, szóval lehet egy próbát teszek vele, kiszedem belőle a skint.

Még csak gép ellen próbálkozom, szimpla meccs meg Multiverse megy eddig, bele akarok jönni meg kiismernék minél több karaktert. Eddig Bane-nel mentem a legtöbbet, de Cyborg, Blue Beetle meg Supergirl is elég jónak tűnik. Az új karakterekre kíváncsi leszek, Red Hood, Black Manta biztos lesz, én még Shazamnak meg Doomsday-nek örülnék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) Sentinel80 válasza Bad Pritt (#3) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Nem tudom azt láttad-e vagy hogy érzed, én nem látom kiegyenlítetnek a karaktereket. Batman bár menő, de lomha, flash el úgy elvertek, hogy pislogni nem tudtam.

Ez az upgrade rendszer illetve ahogy a skin ek meg vannak oldva sztem túl bonyolított. Értem, hogyha jobb láb stb páncél lesz batman en javúl, de jó lett volna egy amolyan auto upgrade rendszer, azaz ha nem akarom a gép elosztja, upgradeli a figurát. Elsőre pl Grid skinjét nem találtam meg, hát kiderült, hogy Cyborgra kell menni, majd kiválasztod az egyik ,,konfig" ját és ott ahol a ,,shaderek" vannak, az egyik komplett átalakítja.

A storyt kezd el, azzal is ismerkedsz a karakterekkel, és nem igényel erős skillt, no persze oda kell figyelni, Wonder women elsőre kifektetett.

tesztnek felvettem egy első bunyómat:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5) Csabee86


Csabee86
senior tag

PS4-en az alapkiadást vettem meg. A többi karaktert majd ha leakciózzák őket. Story-t kipipáltam, nekem tetszett. Főleg Supermannel, Batmannel és Batgirlel voltam eddig.

Esetleg online boosthoz lenne-e kedve valakinek? (10 ranked match, 50 online győzelem, játssz 200 online meccset, + még két online trófea)

(#6) Bad Pritt válasza Sentinel80 (#4) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Soha nem lesz teljesen balanszolt a játék, ennyi karakternél főleg nem. Az kicsit fura amúgy, hogy pvp-ben is számítanak a felvett cuccok.

Amúgy kezdetleges tier lista már van a játékhoz, nyilván még több 1000 játékóra kell ahhoz, hogy reális képet kapjunk arról, ki erős és ki nem, de kiindulásnak jó, sok meglepetés amúgy nincs rajta (max Aquaman C-ben, tényleg nem érezni olyan erősnek).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Ebben a kérdésben tudtok esetleg segíteni nekem? :)

(#8) Sentinel80 válasza SH4D0W2011 (#7) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Én is végigtoltam, nagyon cool volt :R

Szerintem igen, hisz ugyanaz a verzió marad fennt, csak hozzátöltődik pár extra.

Én anno az ultimate et rendeltem, de ugye kénytelen voltam mivel nem érkezett elég, a gameből updatelni Ultimate re és semmi nem változott, azt hittem nem is sikerült.

persze nekem xb1 van, de így kell lennie ps4 en is, ergo nem veszted el az eredményeid.

[ Szerkesztve ]

(#9) Carasc0


Carasc0
őstag

Üdvözlöm magam a klubban egy ULTIMATE verzióval (nem dobozos)!

Kb 10 tesztet olvastam a neten a game-ről. Átlagosan 9/10. Nagyon ütős. UK-ban toplista élén áll a game. Talán az első játék amely miatt akár PS PRO-ra is váltanék. Azért egy KS7000 Tv-n jó lehet az a 1440p meg a többi grafikai újítás! :U

Amúgy én eddig csak Single player-be meg Practise-ben toltam. 1. rész nekem totál kimaradt, viszont van némi tapasztalat MKXL-ben szóval a tutoriált hamar végigtoltam, de nagyon menő a game. Én már a karakterválasztóban lévő kis mini interakciókkal is jól elvagyok.

Mobillal nagyon érdemes összekötni, mert összekötést követően kaptok 1db DIAMOND BOX-ot. Már csak ezért is megéri. Meg valami skin a Cyborg-hoz.

Mivel ugye az előző résszel ssoem játszottam nekem minden karakter új! Elsőre a csajokkal fogok próbálkozni.

Ma nyitottam egy Hero pack-et mobilon és megjött az egyik szerelmem:

Sentinel80: Harcrendszer lájtosabb? Nagyon nem szerintem! :) Egyetlen dolog zavar engem, hogy max 2 roundos lehet egy meccs. Nem enged magasabbra állítani.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#10) SH4D0W2011 válasza Sentinel80 (#8) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na még gondolkodom rajta, csak jókat olvasok a játékról, viszont 2 héten belül itt a Tekken 7 és a DiRT 4 is. :D

Ed Boon Teases Hellboy For Injustice 2

(#11) Sentinel80 válasza Carasc0 (#9) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Az hogy lightos nem teljesen pontos, arra gondolok nézd csak meg bármely karaktert:

Ha elkezded nyomkodni az amolyan MKX ből átvett módon bárkit választasz, már akkor 2-3 combo t eltalálsz, sőt ugyanez igaz a képességekre: le hátra X, le előre X, előre, hátra Y általában. Sőt észrevettem olyan finomságokat is, hogy pl sokszor figyeltek rá, hogy ne mindegyik skill más irány kombináció legyen, van akinél 2x hátra előre, 2x le hátra van csak egyszer X el, egyszer Y al. Ez is arra utal könnyebben megtanulható, megjegyezhető.

Nem azt mondom van összetettebb combo, a védés is így nehezebb, de bárki aki régen játszik verekedős gamekkel, mint én, azt mondja, hogy itt figyeltek arra, hogy se a képességek, se az alap combok ne legyenek nehezek. Próbáld meg ugyanezt egy MKX nél, max 1-2 képességet találsz el, de a combo ra is igaz. Egyértelmű hogy akit a MKX el nem tudtak megfogni, mert fanyalgott (olvastam többszőr ilyet) azt megfogták a Injustice el, mert könyebb irányítani és látványos mozdulatokat csinálni.

Sőt mégegy észrevétel, még MKX nél a az olyan mozdulat mint a le-hátra +X pl sokkal finomabban (nagyobb tűréssel) ffogadja a game, 10-9 esetben, sőt 10-10 esetben eltalálni, MKX nél sokszor elnyomom a karral pl a le-hátrát, nem jönn őssze a mozdulat, de aki játszik MKX el az tudja miről beszélek.

(#12) Sentinel80 válasza SH4D0W2011 (#10) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Engem Ed Boon ba egy zavar, olyan kicsit - már elnézést kérek mindenkitől -, de mint egy félnótás, aki össze vissza mindent tweetel, mert gondoljatok bele mennyi mindent igérgetet, de a cikk is utal rá:

Watchmen Rorschach, Spawn vagy Arnold Schwarzenegger T-800 és ugye volt egy ilyen kép is, ahol aztán ezek közül egyiket se ismerni fel, hol van itt Hellboy, Spawn - WTF a Raiden figura, mikor bemutatták Sub zero t...:

Én emiatt kicsit bizonytalan voltam, hogy jó ötlet volt e az ultimate.

Szerintem jobb lenne, ha nem húzná a rajongókat, hanem pontosan elárulná vagyis arról tweetelne, ami meg is valósúl.

Engem amúgy az is idegesített, hogy elkezdték az eredeti MK HD készítését is, az akart lenni a HD\Arcade collection és ahogy a MKX et elkezdték fejleszteni az egészet kukázták (nem akartak talán konkurenciát vagy akadást a MKX el), pedig már elkezdtek dolgozni rajta, behívtak színészeket. Gondolajatok bele, a régi móka, filmszerű hatás, de már HD ban. Erre mit tweetel ki szintén Ed, hogy volt, de elkaszálták..kuka az egész. Emiatt kaptuk az arcade colelction ismét 1:1 kb ugyanazzal a grafikával.

A soha el nem készült Classic MK HD:

[ Szerkesztve ]

(#13) Bad Pritt válasza Sentinel80 (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aki tuti jön, az Starfire, Red Hood, Sub-Zero meg Black Manta (ők a képen is szerepelnek). A többit én még dezinformációnak meg figyelemfelkeltésnek veszem. :D

Amúgy tegnap elkezdtem a sztorit, Green Arrow bejövős, lehet ráfekszem kicsit jobban. Az meg zseniális ötlet, ahogy meg van magyarázva Scarecrow dizájnja a kampányban.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) Sentinel80 válasza Bad Pritt (#13) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Várj várj, Joker is meg lett magyarázva...spoiler nélkül.. :R

Ennek kapcsán javaslom, aki teheti szerezze meg a Injustice 1 et, PS4 en nem tudom hogy játsztható-e, de Xb1 en a X360 as Injustice lemez játszható.

(#15) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

lemaradt:

(#16) SH4D0W2011 válasza Sentinel80 (#14) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én lehúztam Steam-ről az elsőt, egyszer már belekezdtem, de most legalább a sztorit végigtolom. A 2. részről meg még mindig nem döntöttem, de hátha ez elbillenti a mérleg nyelvét valamelyik irányba. Az sem segít sokat egyébként, hogy egyik kollégám naponta rám ír, hogy milyen jó játék. :DDD

(#17) dinostaRR


dinostaRR
tag

Mkx-hez képest milyen nehézségű kombókat összerakni?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#18) Renok


Renok
senior tag

Digitális Ultimate Edition itt is befigyel.

Eddig nagyon adja a játék, sztori 100%-ra kitolva, lvl 40 account szint most.
Tologatom a Multiverse-ket, vannak köztük elég nehezek, meg minimum egy 20-as szintű kari kell sokhoz.

(#19) Sentinel80 válasza SH4D0W2011 (#16) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Az első résznél szerintem egy dolog gond, kicsit talán túl fakó lett a látványvilág, emiatt nem feltétlen jó reklám a 2 számára. :C

Én ahogy írtam, hogy aki szereti a DC s szuperhősöket, szereti a verekedős gameket, de mondjuk nem annyira mint az MKX et, annak kihagyni vétek, mert viszonylag egyszerűen kezelhetőek a karakterek. :R

(#20) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Brutálisan jó lett ez a játék. Sokkal jobban tetszik ,mint az utóbbi néhány MK.
Nálam 9,5/10.

És (nem is tudom hány meccs után) azt hiszem most jöttem rá, hogy a Clash hogy is müködik. Eddig csak össze-vissza nyomogattam, hátha sikerül. Most tudatosult bennem,hogy kell "használni"
Aki esetleg mg hozzám hasonlóan még csak most tanulgatja a karaktereket,az vegyen fel.

x_mcwolf_79_x a nevem

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#21) Carasc0


Carasc0
őstag

KS7000 TV-n PS4 PRO-n a game valami fenomenális! Olyan színeket dobál a game, hogy nem hiszem el hogy léteznek ilyen színek. Felbontáson is érzem hogy ez 1440p-n megy. Tényleg jó a PRO! Nem bántam meg. Élmény a game így. :K

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#22) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Bane tutorialnál a 7-es kombóhoz tudna valaki tanácsot adni? Neken Deadshot egyből összeesik, esélyem sincs utánafűzni bármit is...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez a Supergirl annyira OP ,hogy még én is tudok vele érvényesülni multiban :DDD :P
Na jó, ha 25-30% alatt van az esélyem azt jobbára skippelem, de azért nem csak a 2 meccses lámákra vadászom.
Pedig még ez a juggle-zés még nem is megy. Honnan lehet megtanulni ezt igazán? Vagy nincs mese és gyakorolni kell?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24) gyuribácsi88

Milyen lett a játék? Kicsit fura hogy már 12K-ért dobálják az új, bontatlan verziót. Olcsó volt újonnan, vagy ennyire gyenge lett?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25) Carasc0 válasza gyuribácsi88 (#24) üzenetére


Carasc0
őstag

12k-ért új bontatlan hol? Az igen megéri!

Amúgy nem lett gyenge! Minőségi alkotás! Csak ennyit tudok írni! :K

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#26) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Red Hood Trailer

Közben erős pletyka, de lehet Static Shock is bekerül majd a játékba DLC karakterként.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#27) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

To End All Wars Multiverse világot ha végigviszi az ember, akkor mindegyik küldi végén kap egy WW geart és össze lehet rakni a filmbéli Wonder Woman ruhát. Hatalmas ötlet, simán megcsinálhatták volna, hogy fizetőssé teszik...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#27) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg is van. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29) Renok válasza Bad Pritt (#28) üzenetére


Renok
senior tag

Omg, ez gyors volt.
Jó kis event, nagyon szép skin.

(#30) Bad Pritt válasza Renok (#29) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most volt időm. :D
Legkönnyebb AI, asszem talán 36 meccs (5+8+10+12+1).
Egyedül a Black Adam-ek meg az uccsó Cheetah izzasztott meg, azt 20-as szintre írta.

Határozottan látok amúgy fantáziát WW-ben, tetszett ez a pár meccs vele.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31) retroid válasza Bad Pritt (#30) üzenetére


retroid
senior tag

kivel daráltad le a multiverse t?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#32) Bad Pritt válasza retroid (#31) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak WW-vel engedi, a többi kari szürke a választó képernyőn.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#33) retroid válasza Bad Pritt (#32) üzenetére


retroid
senior tag

ertem koszi

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#34) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Lol
Egy "pro" csávó Atrocitus-szal volt, és még ő ugat nekem, hogy Supergirl-el miért teleportálok annyit??? Lol
Atrocitus szerintem a leggyökerebb karakter. Mindenki csak azt a felkapást és a kloffolósorozatot spammeli vele. Ez a gyerek is azt csinálta. És még ő ugat nekem. Vicces volt. Jó hogy ha lehet nem megyek a közelébe,ha egyből kapom a sorozatot :W Kb. 6-1 lett a vége, aztán kilépett.
Ezt a Robint kellene még megtanulni, mert tetszik a harcmodora. Csak még nagyon láma vagyok vele.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#35) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Így kb két héttel a megjelenés után kezd már kialakulni a meta rankeden, ti hogy látjátok?
Az feltűnt, hogy kb Deadshot, Supergirl, Black Adam számít erősnek most, de mintha az egész balansz sokkal jobb lenne, mint az egyben volt.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#36) HussarF

Remélem jön PC-re is, mert akkor tuti megveszem!

Jön Spawn is!

(#37) Bad Pritt válasza HussarF (#36) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem a közeljövőben kétséges.
De lehet E3-on bejelentik majd úgy mellékesen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38) HussarF válasza Bad Pritt (#37) üzenetére

Az első rész pár hónap múlva megjelent PC-re is. Bizakodó vagyok.

(#39) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ha Ultimate-re upgrade-elek, akkor Darkseid-ot is megkapom, vagy érte még külön petákot kell fizetni?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40) Carasc0 válasza Bad Pritt (#39) üzenetére


Carasc0
őstag

Sztem külön van! De nem akarok hülyeséget írni! Ő ugye nem része a 9 DLC karakternek. Store-ban is külön DLC-ként van feltüntetve, igaz Brainiac is. :D

Unlock Darkseid

Unfortunately, there are only two ways to gain access to Darkseid, if pre-ordered the game or if you purchase him for six dollars.

Basszus ma nem jön Red Hood. :(

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#41) Bad Pritt válasza Carasc0 (#40) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mindegy, most megvettem az Ultimate-et, de Red Hood még tényleg nincs benn, csak az ikonja van meg. Viszont a többi DLC karakterről dunsztom sincs, ki lehet, Raiden, Sub-Zero, Satrfire és Black Manta van csak meg, a többi elég homályos számomra még. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43) Carasc0 válasza Bad Pritt (#42) üzenetére


Carasc0
őstag

Ez mekkora! Remélem emiatt PS4-re hamarabb kiadják. Mondjuk ma! :U

Szóval Június 13. lenne a hivatalos megjelenés! :O

Ja de ahogy látom csak Multiverse-ben játszható. Single playerként nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#44) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

nekem problémát írt a game, hogy a save em update előtti, na mondom nem vesztek sokat, csak a story modot toltam végig, így le töröltem a save-t.

Amúgy nekem bevillant egy pillanatra egy gazdagabb karakter lista 4-4 még block-olt karakterrel, majd eltünt következő induláskor. (német nyelven használom a gépet, majd visszaálltam angolra)

Van valami hír, mikor kapjuk meg az első 3+ karaktert? red hood, sub zero és starfire?

[ Szerkesztve ]

(#45) Carasc0 válasza Sentinel80 (#44) üzenetére


Carasc0
őstag

Red Hood hivatalosan Június 13.án lesz elérhető.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#46) Bad Pritt válasza Sentinel80 (#44) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem már napok óta olyan. Két oldalt négy-négy szürke ikon, középen az eddigi random helyén Red Hood.

Red Hood jövő héten jön, a többiről nincs még infó.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47) Carasc0


Carasc0
őstag

Készítettem egy light-os háttéret (~1920x1080) akit érdekel! :B

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#48) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a Flash-es multiverse mekkora egy féreg játékmód... Komolyan nem értem, minek ilyet belerakni, inkább dolgoznának kicsit a balanszon vagy valami...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49) Carasc0 válasza Bad Pritt (#48) üzenetére


Carasc0
őstag

2 kérdésem lenne hátha tudod!

1. Az a sárga nyersanyag amiből színeket lehet venni a karaktereknek venni, azt csak arra lehet elkölteni?

2. A Regen token az mire jó pontosan?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#50) Bad Pritt válasza Carasc0 (#49) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

1. Nem, a Brother Eye menüben van egy Transform Gear rész, ott 2000 ilyen nyersanyagért át lehet alakítani egy cuccod kinézetét egy másik cuccod kinézetére. Tehát ha van egy fasza statokkal ellátott, level 20-as Aquaman szigonyod, ami ótvar szarul néz ki, de van egy zéró stattal rendelkező lvl 1-es szigonyod is, ami viszont bitang epic módon néz ki, akkor át tudod alakítani a külsejét, hogy fasza is legyen, meg szép is.

2. A játék gear rendszerének az alapja, hogy a megszerzett Mother Box szintje nem nő, tehát ha lvl 6-osként szerezted meg, akkor annak megfelelő cuccokat fog dobni akkor is, ha már lvl 20-as vagy. A Regen Token arra való, hogy a Brother Eye menü Regenerate Gear pontja alatt bármely cuccodat fel tudja tornázni a karakter aktuális szintjére, és/vagy új statokat ad neki a meglévők helyett. Maradjunk a szigony példánál, megszereztél egy epic szigonyt a kezdő Aquaman-eddel, mondjuk lvl5-ös a cucc, az Aquaman-ed viszont már 20-as szintű. Egy ilyen token elhasználásával a szigonyt fel lehet húzni 20-as szintűvé.
Emellett statokból is újat ad neki, ha eddig mondjuk +10 STR, +20ABI, +50DEF, +5HP volt a lvl 5 szigonyon, akkor a randomisten az új szintnek megfelelő statokat generál neki, mondjuk +200, +150, +250, +10 sorrendben és adhat más bónusz tulajdonságot is neki (több xp, nagyobb sebzés bizonyos helyzetekben vagy ellenfelek ellen, ezerféle bónusz lehet).
Fontos, hogy a kettő nem elválasztható egymással, tehát mindenképpen a jelenlegi szintre húzza és új statokat is ad. Ha a gear szintje egyezik a karakterével, akkor természetesen csak a statokat változtatja meg. Fontos, hogy mindig felajánlja a lehetőséget, hogy megtartsd a jelenlegi statokat, ha az új verzió nem tetszik, csak ekkor egy tokent mindenképp elhasznál.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Injustice 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.