Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P.Marlowe


P.Marlowe
csendes tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a modról?
Most jött ki a netes változata, igaz kicsit bugos, de javítják gyorsan.

Aki játszott már a CS-el, nos annak mondom, hogy hasonló stílus.
Szerintem magasan a legjobb lesz :)) (cs, meg lemarad :)

Hivatalos honlapja: www.planetunreal.com/infiltration

Magyar oldal: www.extra.hu/infiltration

(#2) P.Marlowe


P.Marlowe
csendes tag

Tudam a Game rovatba kéne, de ha nincsen?

(#3) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Hi.

Nagy UT fan-ek vagyunk mi is, csak a gyatra net kapcsolat miatt online nem igazán jáccunk :((. De azért letöltöm, ha megpatch-elték :). Gamez rovat pedig.. szóval most sem szakad szét a fórum az üzenetektől :).

De reszkessetek, mert pár hét múlva olyan fórumot/design-t/webszervert/URL-t szabadítunk rátok, hogy..... (lassan lehet jelentkezni beta testernek :)).

Parci

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) P.Marlowe


P.Marlowe
csendes tag

Ja, a játékhoz letölthető cuccok
magyar szerveren: http://infiltration.at.extra.hu

//off
1-ébként rekéámozzátok ti ezt az oldalt?

(#5) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Hol reklámozzuk?
Mert pénzünk kevés.. akiknek tudunk, szólunk, így többnyire linkel ránk a hwsw és mindig a hwhunpage.

Ha van 5leted, nagyon szívesen vesszük, komolyan, ez az egyik legnagyobb gondunk :(

Thx,
Parci

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) P.Marlowe


P.Marlowe
csendes tag

Hm...gondolkozom rajta...

(#7) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Köszi :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) Bari


Bari
Modder

Hali

Tegnap éjjel kiprobaltam a 2.85-s Infiltratort
hat nem is tudom nekem valahogy a Strike Force jobban tetszik kár hogy abbahagyák a fejlesztését, probaltam belőle szervert inditani de nemigazán ment,
mondjuk linux alá beügyeskeni a másikat is elég volt :))


Üdv Bari

Üdv: Bari

(#9) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

ja.
ut partyak vagyunk mind egy szálig(Parci+me biztos :), bár ez soxor kimerül abban, h azzal tesztelem le az ultrát elsőre, mert olyan timedemo-m van hozzá, h tyű! :))

asztán a q3a. bár teszthez kicsit jobb a quake, gyorsabb, meg nagyon kafa az ui-je is. viszont a játék során a karakterek messze nem olyan ütősek, mint amikor kiválasztod őket, az összes szereplő komolytalanul szaladgáló kretén in da real play, és lehet, h mindenekfeletti a death match-re, de a pályák (amúgy biztos állítható..) fizikai tul-jai, ill. az, amilyen kapcs. van közted, meg a talaj közt, na, az annyira elnagyoltnak tűnt nekem egy ut-után, h úgy éreztem, jégen csúszok, h nincs stabil kontakt a "lábam" és a talaj közt.. gagyi h a fegyvereknek nincs két üzemmódja, gagyi, h vannak tök használhatatlan fegyverek..

és én még szinte semmmi sem játszottam vele.. ja, a pályák nagyon hasonló arculattal bírnak, ilyen hell a lelke mindennek jellegű az összes, ami nekem uncsi.. meg az egész halálhaláldevilbloodhörgésszuszogás stuff-ból is kinőttem már, a doom az egyszer rég volt klassz..

és az az érdekes, h van olyan ismi, aki 92 óta nyomja, olyanokat csinált doom2-ben, h nem volt párja, q2-ben is egész magasan jegyzett úgy scene-ügyileg, bár leginkább magának jáccik/jáccott, és nem trófeákért, meg mportál-os dicsőségér, szal van a senator, aki újabban ut, nothing else. matters.

és ha már ő is, és mindenhol azt hallani, h ki lett gyomirtózva a q3a, és csomó spec. fícsör már nincs benne, amitől a régebbi ver-ek jók voltak, bár én ebben ugye nem vagyok kompentens.., akkor, bár rengeteg helyen ebből komoly teológiai viták nyílnak, h ut v q3a, szal akkor talán inkább ut.

ja, akinek köll a plusabit-os ut demo, h hozzámérhesse a kombóját a mieinkhez, az dobjon mail-t, és postafordultával ott figyel majd a dm8 cuccos.. :)

cantante di sampietrini

(#10) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

(jó sok időm van, basszus, 10.5k char-t dagasztottam ma a fórumon.. ez asszem napi csúcs.. :)))

cantante di sampietrini

(#11) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Minden mennyisegi rekordot megdontottel :).
Kapsz egy PLUS A WHOLE LOT MORE award-ot :)).

Jah: www.msi-computer.nl/award/main.htm

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) Bari


Bari
Modder

Hali


Jöhez a Timedeo :)))


Bari

Üdv: Bari

(#13) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

"kompentens" - jó' van keopsz, magyar nyelvtan 5ös.. :)

viszont felpusziltam a site-ra a demo-t, http://plusabit.tvnet.hu/html/editorial/dm8_by_plusabit.zip néven elérni.

cantante di sampietrini

(#14) Bari


Bari
Modder

Hali

Már töltöm is lefele
Köszi

Üdv Bari

Üdv: Bari

(#15) P.Marlowe


P.Marlowe
csendes tag

Megint vagyok, kicsit nem voltam gépközelben :)

Már kijavítgatták a bugokat, bár csak TDM-van az nem igazán izgalmas.
Jönnek új fegyverek nemsokárra :))

Van 1 magyar server: a fúzió.
IP-most nemjut eszembe, de http://www.extra.hu/infiltration/-on fennt van






(#16) Adi


Adi
senior tag

Azt hiszem oregszem.

Az UT+modra en azt hittem, hogy valami Ultratracker es egy Amiga-szeru modul.

Hozzon valaki meleg kakaoit Adi bacsinak! :D

ldm start-reconf primary

(#17) marlowe


marlowe
csendes tag

Nos, már a 2.85.5 -ös verziónál tartanak, nemsokárra kijön a 2.86 is, az aztán nagyon jó lesz. Érdemes a hivatalos honlapon megnézni mit igérnek a 3.0-ba.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.