Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Nagya21 válasza Vikt0r (#18) üzenetére


Nagya21
addikt

Hi!
Sajnos meghalt az Asus Transformer TA100Ha gépem.....
Sikerült vennem egy Lenovo tab 10-et 35k ért, újszerű állapotban, most öröm és bódottá van..... :DD :DD :DD :DD
Üdv Nagya
UI: Jó cikk, hiánypótló, csak így tovább......

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#22) ronczoli válasza Vikt0r (#18) üzenetére


ronczoli
csendes tag

Szerintem még mindig vannak olyanok, nem?? Vagy csak átalakultak a hajtogatós yoga laptopokká

(#23) Chrys_


Chrys_
addikt

Két dolog lehet még fontos bluetooth billentyűzet kiválasztásánál:

- billentyűzet magassága: vannak bt eszközök, amikbe AAA méretű elemek kellenek, ezek értelemszerűen legalább az elemtartó résznél vastagabbak, nem praktikus szállításnál. Előnye, hogy a billentyűzet döntött lesz. Ajánlott beépített akkus eszközt venni, ezek sokkal laposabbak. És ha a tabletnek van tokja, amin van egy zseb, abba is belerakható a lapos kivitel.

- stand-by állapotból a bekapcsolási idő: volt valami magyar kiosztású billentyűzetem az S8 Ultra tablethez, de túl sok idő kellett neki mindig, mire alvó állapotból kiindulva beadta az első karaktert.

Én használtam inateck gyártmányút, de annak nem volt billentyűzet világítása (és microUSB töltőcsatlakozója volt). Történt vele egy kisebb baleset, ezért beszereztem egy német kiosztású EasyAcc billentyűzetet Type-C csatlakozóval, billentyűzet megvilágítással. Változtatható a szín/fényerő, a reakcióideje stand-by módból is egész jó
[link]

[ Szerkesztve ]

(#24) Hallosz


Hallosz
senior tag

Köszi a cikket, ez tényleg hiánypótló :R

Mert lakni, muszáj.

(#25) balazs1956 válasza mad823 (#19) üzenetére


balazs1956
senior tag

Most már van!
Auchan 19990 Ft, elemet tartalmaz, a hátoldalán picike ki/be kapcsoló gomb.

(#26) #64638144 válasza balazs1956 (#25) üzenetére


#64638144
törölt tag

És magyar kiosztás is van. Milyen a billentyűzet?

(#27) #64638144 válasza ncc1701 (#20) üzenetére


#64638144
törölt tag

Alin láttam ilyen mini billentyűzeteket.

(#28) Graphics válasza #64638144 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megnézted a képet?

Az válasz amúgy mindenre. Főleg a kérdésedre.
( Bocsi akkor, ha nem látod. Akkor érthető. Van magyar kiosztás)

Benéztem bocsi . :R ( fáradtan a szemem a kérdőjelet rossz helyre tette. :DDD )

[ Szerkesztve ]

-

(#29) #64638144 válasza Donki Hóte (#12) üzenetére


#64638144
törölt tag

Ilyen van nekem is. Túl hosszú a billentyűk útja.

(#30) #64638144 válasza thboxx (#2) üzenetére


#64638144
törölt tag

Samsungokban is van.

(#31) Draun01


Draun01
tag

Tök jó az időzítés, pont most raktam össze én is egy ilyen rendszert a Xiaomi Pad 6 Pro-val. Ami kifejezetten jól jött, hogy szövegszerkesztésnél sokkal jobb az egér kijelölésre mint az ujjammal tapicskolni. Meg kell jegyezzem hogy pl egy Google Docs sokkal több funkciót kínál ha böngészőben nyitom meg, mintha az appot (ami elég gáz). MS Office-t inkább meg sem említem...

Pixel 6a

(#32) lugosi válasza viragdani01 (#7) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A cod mobile direkt nem támogatja, írták valahol a készítők. A gamepad támogatott.

Jó cikk amúgy! Évek óta használok a táblagéphez egeret és billentyűzetet is de simán volt benne új infó!

[ Szerkesztve ]

(#33) mad823 válasza #64638144 (#26) üzenetére


mad823
őstag

Olló mechanikás, jó cucc.

(#34) balazs1956 válasza #64638144 (#26) üzenetére


balazs1956
senior tag

Öt perce kapcsoltam össze egy eszközzel.
Minőségi profi cuccnak néz ki.
Egy Galaxy telefonnal kapcsoltam össze (játszásból :))), elsőre sikerült, írtam is egy levelet, de a billentyűzetről sehogy sem tudtam elküldeni :(
Igazából, egy Xiaomi pad 6-hoz vettem, de a valódi ok, a kütyüérzés :D

(#35) #64638144 válasza mad823 (#33) üzenetére


#64638144
törölt tag

Kösz!

(#36) #64638144 válasza balazs1956 (#34) üzenetére


#64638144
törölt tag

Ja, az lehet, hogy enterrel nem megy, de emlékeim szerint ugyanúgy lehet a gombokra ugratni a kurzort. Csak már nem tudom hogy kell, rég használtam.

(#37) Voloka válasza Nagya21 (#21) üzenetére


Voloka
tag

Hali!
Magam is hasonló cipőben járok, de ez eszembe sem jutott, pedig mindig az 500 GB-a billentyűzetemet sajnáltam!
Hogyan is hoztad össze őket?
Ha segítenél.... :R

(#38) ddaydome


ddaydome
senior tag

Android esetén van egy igazán költséghatékony megoldás.
Venni kell egy usb hubot, ami usb-c-s csatlakozású, de hagyományos usb-re alakít át pl. 4db-ra.
Összedugod az egeret és a billentyűzetet és megy. Legyen ez vezetékes vagy vezeték nélküli .

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#39) #64638144 válasza ddaydome (#38) üzenetére


#64638144
törölt tag

De minek, mikor fing összegért van bluetooth billentyűzet meg egér és nincs kábel? Telefont kilövöm tévére és kész PC lesz belőle egérrel meg billentyűzettel. És az a jó, hogy ezt a munkahelyen, vagy bárhol megtehetem.

(#40) ddaydome válasza #64638144 (#39) üzenetére


ddaydome
senior tag

Azért, mert ezeknek a bt eszközöknek sok esetben van egy saját bt jeladójuk, ami sok esetben sima usb-s.
A Samsunghoz kb. 20e a billentyűzetet, a logiiteches 24e a pici. A hub 5-6e es barmilyen, akar bt stickes megoldas jo hozzá.
Hát ezekért.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.