Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) betyarr


betyarr
veterán

Gondoltam egy ilyen topikot nyitok,elsősorban azoknak,akik tökéletes minőséget akarnak.Bár kell hozzá néhány egyéb ''segédprogram'' is (DVD Decrypter,ImgTools),meg általában 2 nyers dvd a nagyobb filmeknél.Azt hiszem megéri annak ellenére is hogy kettévágja a filmet.Ha találkoztál már vele,vagy van tapasztalatod,akkor írj ide!

(#2) betyarr


betyarr
veterán

hoppsz,elszúrtam a topikcímet!kérek szépen egy moderátort...:B

(#3) somodisoma válasza betyarr (#1) üzenetére


somodisoma
senior tag

Hat nem tudom, hogy megeri-e. Ha nem projektorral nyomulsz, akkor nem hiszem, hogy latni kulonbseget! Ez inkabb majd ha elterjednek/ megfeleloen olcsok lesznek a 2 layer-es lemezek, akkor lesz erdekes.

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#4) betyarr válasza somodisoma (#3) üzenetére


betyarr
veterán

pont az a lényege,hogy kettévágja a filmet és nem 2layer kell hanem 2 dvdr.igaz így lehet cserélgetni,de a minőség tökély-amennyire én láttam:)

(#5) liksoft válasza betyarr (#4) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem akarok beleszólni a nagyok :R dolgába, de ha a lényeg csak azon múlik, hogy hogyan néz ki, szerintem akkor ''szar van a palacsintában'' :B . Én inkább megnézek egy közepes filmet is, de legyen jó. Fogjon meg benne a történet, a színészi alakítás vagy valami. A mai világban minden eladható (szerintem még a futóhomok a szaharába is), csak legyen ''designes'' !!!! :C

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6) betyarr válasza liksoft (#5) üzenetére


betyarr
veterán

asszem ma mindenki félreért...ez egy olyan program amivel lehet az eredeti dvd-vel azonos minőségű másolatot készíteni.jelenleg mellékes hogy kinek mi az ízlésvilága.

(#7) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Hát én azt hiszem,ez már egy elég régi program. Nem mondom,hogy nem jó,de nagyon rég láttam,hogy valaki még foglalkozott vele.
Szerintem már vannak jobbak is. Pl. ott a Dvdrebuilder+CCE,de ha nem is cce... akkoris. Az profi.
De az egyklikkes progiknál is szerintem a clonedvd is elég jó.

Vagy úgyérted,ez arra jó,hogy 2 lemezre tömörítés nélkül ugyanolyan minőségben is átmásol? Meglehet,de van erre más progi is,nem ez az egyetlen.
Viszont én tényleg azthiszem,nem nagyon frissítik ezt a progit már,ráadásul pénzbe is kerül ;)

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#8) Flashy


Flashy
veterán

de ilyen progiból rengeteg van már rég, nemtom miről szól ez a topik. filmet kettévágni nem nagy bűvészet, elé rak egy menüt ami választ a 2 rész közül és kész.

(#9) betyarr


betyarr
veterán

na jó,de ehhez nem kell rakni menüt és nincs többórás tömörítési folyamat sem,egyszerűen kezelhető és tökéletes minőséget ad.a régebbi verzióknál pedig még a decrypterre sincs szükség a másolásvédelem kiiktatásához.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.