Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ic7 20 21 22 gond ! help ! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) deepwell


deepwell
aktív tag

Hali mindenki !

alapfolallas !

IC7 a 19 es BIOS al fut 2 -3 honapja semmi gondom nem volt vele ! Van a PATA vezerlon 2db 80GB os IBM meg egy Pio DVD, meg egy ures. az SATA vezerlon egy 120 GB os SEAGATE. a rendszer az egyik 80 ason van P.M. en.

Olvasgatom a nagy IC7 topicot, Irja egy srac hogy akinek regebbi IC7 ese van amin meg rajta volt a LAN dugo, ha az IC7-G s biost telepiti megkapja a GIGABIT LAN -t ezen folbuzdulvan, na meg amugy is miert ne, letoltottem a 22 es biost ( mellesleg semmi kulonbseg az IC7 es az IC7-G s BIOS kozt) foltelepitettem, es innentol nem akarta megtalalni a P.M. bootsectort a gep ... hat nem volt mas valasztasom beraktam az XP telepitot mindent ujratelepitettem es mukodott is mindaddig mig a CD benne volt a driveban. amint kivettem es ujrainditottam a gepet megint nem talalta a bootsectort. Visszaraktam a 19 es BIOS t es minden mukodik szepen ! kiprobaltam a 20 as 21 es es ujraletoltottem a 22 et de most a sima IC7 eset ! (ujra hangsulyozom semmi kulonbseg a ketto kozott) es egyikel sem indul el a win betoltes ! mi lehet a gond ???

Framerate is LIFE !

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ic7 20 21 22 gond ! help ! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.