Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HTC HD2 software frissítés hiba... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Diokhan


Diokhan
addikt

Üdv!
Adott egy tesómtól kapott HD2. (Leo)
Volt rajta egy csúúúnya android, amit én le szerettem volna cserélni a gyári WINMO-ra, ámde... Akadt némi probléma a telepítés során.
A leírásnak megfelelően letöltöttem a gyári romot, kicsomagoltam, majd az SD-re másoltam. Onnan restart bootloaderben, és flash inditás. Nyugodtan hártadőltem, innen a diódák és kondik majd elvégzik a piszkos munkát... gondoltam én...

Alig pár perc munka után kiirta, hogy upgrade error code.. (Ha jól sejtema nem megfelelő régió miatt volt, ezt már utólag olvastam...)
Azóta próbáltam újabb romot feltenni, de az vagy 00028002 not allow üzenettel rögtön fail, vagy évekig írja ki, hogy loading...

A másik problémám kissé ködösebb!
Adott egy másik módszer, az USB kábeles telepítés. Itt annyi a gond, hogy ha bedugom a kábelt, windózunk szól (XP), hogy észlelte, bootloader menüben alul a "serial" felirat átvált "USB"-re cirka 5 év alatt... Ámde a rom telepítője mégsem látja, ha jól sejtem az activesync kapcsolat hiánya miatt. Sajnos az active sync valamiért nem látja a telefont, pedig a windows feltelepiti az USB drivereket, látja, és amikor le vagy fel csatlakoztatom, hang jelzi, hogy ok. Talán annyi még a furcsa, hogy amikor le csatlakoztatom, akkor rögtön jön a hang jelzés, de amikor fel konnekt, akkor percekig semmi, aztán egyszercsak hang és alul "USB" felirat megjelenik.

Csatoltam képet a jelenlegi állapotról.

Köszi szépen!

Üdv, Tamás.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#2) Tyca válasza Diokhan (#1) üzenetére


Tyca
senior tag

Szia!

HSPL-t kéne rátolni, utána meg egy főzött winmo rom-ot az xda-ról, ha mindenképpen winmo-t akarsz

HSPL: https://sites.google.com/site/hd2tudastar/hspl-telepites

ROM: https://sites.google.com/site/hd2tudastar/rom-frissites

Viszont a HSPL csak kábelről fog menni. Próbáld ki másik gépen/laptopon/másik xp vel, vagy win7-tel (itt rendszergazdaként kell futtatni a flashelést)

(#3) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Szia, legközelebb kérlek használd a keresőt, van már topikja a készüléknek. ezt zártam

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HTC HD2 software frissítés hiba... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.