Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Szega666


Szega666
csendes tag

Üdv!

Nemrég vettem egy ilyen gépet. Ez az első notebookom, így nem sok összehasonlítási alapom van. Természetesen használtam már másik gépeket, Macbook, Acer, Fujitsu-Siemen stb., de ez az első saját gépem.
Azt gondolom, hogy alapvetően rendben van a gép. Proci videókártya rendben, a merevlemez sem mondható kicsinek. Dvd író, kártyaolvasó, usb 2.0 és 3.0, vga és HDMI kimenet, szóval van minden. Jól összerakott gép. A billentyűzetet is hamar megszoktam, főleg hogy numerikus bill. is van. A gép borításának nagyrésze metál fekete, szerintem szép.A külsőtt illetően az egyetlen problémám, hogy a síma fényes felületen minden ujjlenyomat, por ész szösz meglátsztik. Plussz a kijelző is fényes, azaz minden tükröződik rajta.
A Win 7 hiba nélkül fut. A HP oldaláról a driverek is letölthetők, csak a wifi telepítésével volt némi problémám, de végül az is megoldódott.
Ami viszont nem tetszik:
A kijelző ugyan led világítású, de nem valami jó minőségű. Ha nem a megfelelő szögből nézem, már nem valami szép. A betekintési szöggel vannak gondok, de 2x ennyibe kerülő HP gépről is olvastam a gyenge kijelző hibáját. A fényes felület sem tesz jót neki.
A másik dolog a hűtés. Nem mondanám éppen halknak. Értem én hogy dual videókártya, meg két magos proci, de azért nekem kicsit hangosnak tűnik.
Összességében rendben van a gép, bátran vegyétek, de ha lehet, próbáljátok ki, hogy ne érjen meglepetés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.