Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#50933) stuckart


stuckart
csendes tag

sziasztok,
segítséget szeretnék kérni. vettem egy ProBook 450 G7-et és színproblémám van a kijelzővel. nincs hiteles piros szín, olyan mint ha túl lenne tolva a sárga, csak piros korall-narancsos tónus van. kijelző színkalibrálást próbáltam, de nem segített, hiszen ott csak "piros-zöld-kék" opció van.
van valakinek ötlete?
köszönettel, stuckart

(#51107) Pano


Pano
addikt

Üdv mindenkinek!

Szeretnék tőletek érdeklődni, hogy már van-e valami ismert kellemetlensége/negatív tulajdonsága a G7-es probookoknak (440 és 450)?

(#51541) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

A kérdésem nem HP noti specifikus, de HP notival kapcsolatos. Nem tudom hol tegyem fel a kérdésemet, hátha tud valaki segíteni.
Vettem egy HP Probook 450 G7 notit, számla 08.03, átvétel 08.04. Sajnos jelen pillanatban nincs nálam, mivel már garanciában javítani kell. Az első 3 napon belül nem vettem észre, hogy meghalt az akksi. 3 nap után ugye a kereskedő már nem foglalkozik vele, ezért 08.11-én tudtam leadni a HP ügyfélszolgálatán a javítást. Kijöttek, elvitték, javítják. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi van az én 14 napos elállási lehetőségemmel, illetve a vásárolt 30 napos pixelhiba garanciámmal? Tud ebben bárki felvilágosítást adni?
Előre is köszönöm!

(#51638) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, a 2 gép között csak a processzor a különbség meg a win10?

HP ProBook 445 G7 2D272
HP ProBook 440 G7 9TV40EA

A 445 ryzen 5 procija másfélszer erősebb CPU-ban és 2-szer erősebb GPU-ban mint az i5-ös 440 társa, ráadásul windows 10-el adják, az intelt meg dossal. Árban pedig csak 15e-rel drágább. Ha nem rosszabb másban a 445, akkor lényegesen jobb vétel, mint a 440.

Mondjuk a numpad miatt 15,6"-os méretben venném inkább, de itthon még nem láttam sehol 455-öt, csak az inteles változatot (450 ). Esetleg tudtok róla, várható abban a méretben is ryzen 5-el a 455?

(#52904) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

van egy régi HP Pavilion DV6 6005sh laptopon. Pár hete sajnos nem működik, bekapcsolás utána caps lock másodpercként villog egyet. Elvittem szervizbe, ott videokártya-problémát diagnosztizáltak. Javítani nem érdemes, így vettem egy Probook 450 G7-et.
A régi gépet lehet valahogyan újraéleszteni? Mondjuk bontott videokártyával? (külső monitort nem ismeri fel). Ha nem működik, akkor a hdd-t miként tudom törölni?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#52982) SeniorTilla válasza Gedeon31 (#52981) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Jó lenne tudni, hogy melyik G sorozat. De ha beírod, hogy pl. Probook 450 G7 drivers, akkor ki fogja dobni a google.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.