Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L@@-Yosh


L@@-Yosh
tag

Hella alles!

van egy nyomtatóm: laserjet 2100 és van benne infra. Azt szeretném megkérdezni hogyan tudnám kommunikációra bírni egy notival? előre is thx

Sztem AMD a tutti!

(#2) localhost válasza L@@-Yosh (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mi ír erről a dokumentációja? Esetleg a driver CD-je?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) L@@-Yosh válasza localhost (#2) üzenetére


L@@-Yosh
tag

Nincsen használtan lett véve. Most prószálok neten manuált keresni de semmi :(

Sztem AMD a tutti!

(#4) localhost válasza L@@-Yosh (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bővebben: link

tessék!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) L@@-Yosh válasza localhost (#4) üzenetére


L@@-Yosh
tag

Danke :)

Sztem AMD a tutti!

(#6) Flashy


Flashy
veterán

szerintem telepíteni kell mint nyomtatót, portnak meg beállítani az infra portot.
mondjuk én csak 1x próbáltam, Nokia mobiltelefonnal telefonkönyvből elküldtem infrára egy bejegyzést és kinyomtatta. na nem pont ugyanilyen nyomtató, de az is HP volt.

(#7) L@@-Yosh


L@@-Yosh
tag

Hi all!

van egy soros port rajta meg egy ps2-nek tűnő valami Ha rakok bele ps2/usb átalaítót akkor menni fog usb-n is?

Sztem AMD a tutti!

(#8) localhost válasza L@@-Yosh (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én nem tudom mi az a ''soros port rajta meg egy ps2-nek tűnő valami'', de USB-n szinte biztos hogy nem fog menni. :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) localhost válasza L@@-Yosh (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Na mi van, működik?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) L@@-Yosh válasza localhost (#9) üzenetére


L@@-Yosh
tag

Szia! kiderült amit sorosnak hittem az párhuzamos :) és tényleg nem megy usb-n :O


Infra-t nem sikerük megcsinálni pedig jó lenne ha telóról tudnék kinyomtatni :(

Sztem AMD a tutti!

(#11) L@@-Yosh válasza L@@-Yosh (#10) üzenetére


L@@-Yosh
tag

Hogy lehet megcsinálni hogy egyből elküldjem a nyomtatóra?? mert most próbáltam van olyan hogy elküldi printerre de akkor a bluetooth kapcsol be elküldené a gépre és onnan nyomtatná de én egyből a nyomtatóra szeretném elküldeni

Sztem AMD a tutti!

(#12) L@@-Yosh


L@@-Yosh
tag

Hi all!

légyszíves segítsetek nem hiszem el hogy nincs senkinek se INFRÁS nyomtatója help!!!!

Sztem AMD a tutti!

(#13) L@@-Yosh


L@@-Yosh
tag

sry az uppért de hátha az új cím láttán valaki benéz mert nagyon nagyon fontos lenne!

Sztem AMD a tutti!

(#14) L@@-Yosh válasza L@@-Yosh (#13) üzenetére


L@@-Yosh
tag

xp home alól szeretném megcsinálni az infrás nyomtatás légyszíves segííítsetek :O

Sztem AMD a tutti!

(#15) Gee-Bee válasza L@@-Yosh (#14) üzenetére


Gee-Bee
tag

Ha működik a PC-n és a nyomtatón is az Infra, akkor csak szembefordítod őket egymással és kész. Megjelenik mint új nyomtató. Nekem így ment. Ha mégse, akkor kézzel tedd fel LPT1-re, majd rakd át IR portra..

�%-12345X

(#16) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ha IR-ed van egy gépen, akkor alapvetően kapsz egy soros- és egy nyomtatóportot.

Ha telóról akarsz rá nyomtatni, akkor két esélyed van. Kompatibilis az infraportjuk, iiletve nem. Ehhez se driver, se más nem kell. Ha nem nyomtat telóról, akkor szerintem nem tudja értelmezni a parancsot. Kösd PC-re a nyomtató infrán át, ha látják egymást, megtudod, jó-e az infraportod a nyomtatón.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#17) L@@-Yosh


L@@-Yosh
tag

Hi all!

thx. Most veszek egy másik usb-s infrát. Szerintetek felfogja ismerni a nyomtató? gembirdet néztem ki

Sztem AMD a tutti!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.