Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Hp laserjet 1010

Hozzászólások

(#1) NetGod


NetGod
tag

Udv,
a fent emlitett nyomtatom van, es a regmultban felraktam egy WindowsXP x64 Editiont.
Namost a HP nem csinalt meg 64bites, legalabbis AMD64 illesztoprogit. (Vagy csak en vagyok nagy balfasz??)
Szoval kaptam egy olyan tippet, hogy egy nagyon hasonlo nyomtato driveret probaljam felrakni. Csak a kerdes: milyen instruction set-je vagy printing language-e van ennek a nyomtatonak? Milyen HP fekete feher lezernek van ugyanilyen???

Aki hasonlo cipoben jar, vagy csak 5lete van, lecci segitsen.

Thx.

''Az a feltételezés, hogy a teljes rendszer működését javítani lehet a tudatos, részelemei ellen intézett támadással, veszedelmes tudatlanságról árulkodik. Akik tudósoknak és technológusoknak nevezik magukat, gyakran tesznek ilyen tudatlanságról tanúbizonyságot.'' Frank Herbert

(#2) Sullivan


Sullivan
tag

Ez engem is érdekelne mert ilyen nyomtatóm van és a közeljövöben tervezem xp 64bit telepítését!

(#3) LukE válasza NetGod (#1) üzenetére


LukE
veterán

hááááát. 1012-m van, de annak is elmebeteg drivere van. Es ha jol emlekszem HP-eknal ez a sorozat mar discontinued, szoval talan nem is lesz driver frissites :(

hmm, hp.com? nem tartott sokaig eljutnom ide: Bővebben: link

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#4) Sullivan válasza LukE (#3) üzenetére


Sullivan
tag

Ez bizony nem valami jó hír :(

(#5)



addikt

Hp 1012-es nyomtatóm van, meg tudja valaki mondani, hogy pontosan milyen toner kell bele?
Esetleg ha valakinek van valami tuti tippe hol lehet olcsón beszerezni az is jöhet.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6) ArGab válasza (#5) üzenetére


ArGab
őstag

(#7) válasza ArGab (#6) üzenetére



addikt

Jó, csak az árat nem mutatja.
Azt már kiderítettem közben, hogy milyen tipus kell, most a környék legolcsóbb helyét vadászom.:)

Egyébként nem feltétlenül kell új toner, utántöltőt/utántöltöttet is vennék csak azért kell mert nemsokára kifogy a régi.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#8) ArGab válasza (#7) üzenetére


ArGab
őstag

Csak a típus miatt linkeltem, de bruttó 15-16000 felé van, az újratöltött meg olyan 8-9 környékén lehet.
Esetleg Google segít: [link]

(#9) baggins


baggins
csendes tag

Sziasztok!

Cserélnék, ha van jelentkező. Orvosi rendelőbe vettem 2 db. HP 1018-at, de nem úgy nyomtat, mint a 1010 (a receptet nem lehet neki elmagyarázni). A 1010 korrektül nyomtat. Ha valaki tudna adni cserébe HP 1010-et megköszönnném.

üdv: Baggins

(#10) baggins


baggins
csendes tag

ja, emailt a baggins@freemail.hu címre lehet küldeni.

előre is köszi ha akad segítség.

üdv: Baggins

(#11) szasza_1


szasza_1
senior tag

Felraktam a WinXP x64-ben található HP lj1100-as drivert, ráküldtem az USB-re, és érdekes modón nyomtatott vele a 1010-esem. Mondjuk nem lehet annyira precizen állítgatni, mint a 60MB-os gyári drivert, de jobb, mint a semmi.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Hp laserjet 1010
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.