Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hova tűnt 25 gb?

Hozzászólások

(#29) Maksifül válasza Sanya (#27) üzenetére


Maksifül
senior tag

Eddig mindig úgy használtam a gépet, hogy az egyik vinyóm ketté volt partícionálva: Egy 15GB-os-ra, amin a WIN XP volt, meg a telepített felhasználói programok. A Másik partíció 145GB-tal tartalmazta a telepített játékokat, valamint a zenéket, filmeket, dokumentumokat, stb-t.

Aztán, mikor leformatáltam a 15GB-os részt, hogy újratelepítsem a windows-t, meg a többi cuccost, egyszerűen nem mászott fel rá az a nyomorult oprendszer. Partíció törlés, új partíxió létrehozás, TELJES NTFS format után felmásolta még a telepítéshez szükséges file-okat, aztán, mikor a 39-perces telepítéshez kellett volna indulnia reboot után, egyszerűen lefagyott...Mikor nem nyomtam neki gombot, hogy CD-ről bootoljon. Nemegyszer csináltam ezt a procedúrát végig, ezért nem értem, hogy most miért nem ment.
Ettől Kezdve egyáltalán nem lehetett a partícióra WinXP Hun-t telepíteni!!!
Viszont a WinXP Eng SP1 elsőre felment... Aztán a magyar megint nem.
Mi lehet a probléma? Talán az, hogy a magyar nyelvű XP nem tartalmazta még az SP1-et? De ha igen, akkor eddig miért sikerült minden alkalommal?

Nos ezért döntöttem úgy, hogy inkább legyen egy partíció a gépen. Nehezebben kuszálódnak össze az adatok. És különben is van még két vinyó a gépben...

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Hova tűnt 25 gb?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.