Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Ez már valami ! Ennek is eljött az ideje....ráadásul most lesz kellő technika a játék mögött, hogy a fejlesztők megvalósítsák az elképzeléseiket. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) nubreed


nubreed
veterán

Úgy látom kezd ez az agymenés általánossá válni, hogy akik a deluxe változatát veszik meg az adott játéknak az 1-2-3 nappal előbb játszhat vele. Elcseszett egy dolog ez.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3) myckey válasza nubreed (#2) üzenetére


myckey
veterán

bánja a fene, csak a game legyen jó. 1-2 napot meg pont lexarunk sztm.
ennyi bajunk legyen az életben.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) nubreed válasza myckey (#3) üzenetére


nubreed
veterán

Azt nem értem miért kell így megkülönböztetni a játékosokat (legyen az standard vagy delux vásárló) ezzel a dologgal. Az teljesen rendben van, hogy a Deluxe -os mondjuk megkapja az OST-t, meg 10 új skint meg nem tudom mondjuk egy űrhajót vagy valamit, ami a standradbe nincs benne, de minek kell az indulás időpontját is megkülönböztetni.
Jó persze 2-3 napot kibír az ember, nekem magával az elvvel van bajom. De nem vagyunk egyformák.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) myckey válasza nubreed (#4) üzenetére


myckey
veterán

Jogodban áll, ezzel nem egyetérteni ;] :K
nézhetjük kotsogsegnek is, meg is értem egyébként.

De legalább a beta teszterek kipróbálják nekünk, aztán jöhet a Day one patch/update :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) Cifu válasza nubreed (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez már 10+ éve velünk van. Igyekeznek plusz bevételre szert tenni minimális munkával.
Nach so, túléljük.

Hozzá teszem, így, hogy a fizetős DLC-k mind csak a multihoz adnak hozzá, rögtön el is döntöttem, hogy nekem az alap verzió pont elég lesz, mivel engem csak az egyjátékos kampány érdekel...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) myckey válasza Cifu (#6) üzenetére


myckey
veterán

Nem is néztem...de ez jó hír !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) TESCO-Zsömle válasza nubreed (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem értem a problémád. Elvi szinten több pénzért többet kapsz. Nincs különbség, hogy ez a "több" most egy marék skin vagy két marék lehetséges játékóra. Mivel kerülsz te hátrányba az alap változattal bárkihez képest, aki 3 nappal korábban elkezdheti játszani?

sz: Mikor anno kijött a GTA5 PC-re, tele volt a topic azzal, hogy mások X360-on meg PS3-on már 1,5 éve végigtolták, de egyikük se tudott válaszolni, hogy nekem mitől lesz ettől rosszabb ugyanaz a történet, vagy mi értelme annak, hogy ezt itt hangoztatják? Mit akarnak elérni vele?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) Gomez86 válasza nubreed (#4) üzenetére


Gomez86
őstag

Szerintem ez mint a repülőn a priority line, ami jár a business/first classhoz.
Kb értelme is annyi van...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) nanocry válasza Gomez86 (#9) üzenetére


nanocry
tag

Ahogy a 1st class-nál a biztonságosabb hely, persze akadhat rendkívüli kivétel, de ha 800-zal orral a földbe állsz, azon a felár sem segít.. ;]

(#11) Jesus_Shaves


Jesus_Shaves
aktív tag

Ebből a gépigény bingóból hogy tudhatom meg, hogy 1080p 144Hz RT HIGH mellé milyen gépre van szükségem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.