Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Hogyan? homemade PCI-e 6pin power (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) IceMaci


IceMaci
csendes tag

Hello. Lenne egy 8800 GTS 640 MB-s karim amihez kene +6 pin tapcsati viszont nem is szeretnek erre kolteni. Hazilag van par modszer de nincs rendes leiras sehol :/ Barki aki tud benne segiteni azt megkoszonnem. tapom 420as (siman birnia kell) karirol nemtudok sokat ugyanis hibaskent erkezett.
Neten van par modszer de nem irnak hogy mit hova hogyan kell.
Amit megtalaltam: ATX 20pinesbol az elso harom kell (2 fekete, 3 narancs, 1 kek reszt kell levagni (megtortent -hulyek kedveer egy rossz taprol vagtam-)

Help me!

Ejjha

(#2) Bj Brooklyn válasza IceMaci (#1) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

1. Nem kell minden "hülyeségért" új topikot nyitni!
2. Elmész és veszel sz.boltban, mert lehet kapni!
3. Használod a keresőt a jobb felső sarokban; és elnavigálsz erre az oldalra!

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#3) IceMaci válasza Bj Brooklyn (#2) üzenetére


IceMaci
csendes tag

1. ok, bocs
2. olvasni tudni kene...
3. szerinted nem hasznaltam?

sotetseg ennyire terjed?

Ejjha

(#4) Bj Brooklyn válasza IceMaci (#3) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

2. elolvastam, de ha te neked 2db snickers ára túlzottan megterhelő, akkor bocs!
3. Szerintem nem, mert akkor nem nyitottál volna új topikot, hanem eleve a megfelelőbe teszed fel a kérdést; vagy használod a Google-t a megfelelő keresőszavakkal. Nekem érdekes sikerült és az első 3-ban meg is találtam kérdésedre a választ.

A kérdést meg magadnak tedd fel és válaszold meg!

[ Szerkesztve ]

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#5) IceMaci válasza Bj Brooklyn (#4) üzenetére


IceMaci
csendes tag

ertelmi szinted legalabb megvan hogy surolja a 0-t.. :)
akkor legalabb hasznositottad volna es adtal volna linket ahelyett hogy oltogatsz itt mint egy kisovodas

edit: bennem legalabb megvan az a belso ero hogy ne mindenert boltba fussak hanem probaljam meg hazilag is megoldani... szanalmas vagy

[ Szerkesztve ]

Ejjha

(#6) Bj Brooklyn válasza IceMaci (#5) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

1. Ne flémeljük szét ezt az úgy is értelmetlen topicot. Ha meg nem a témához van a hozzászólás, legalább raknád OFF-ba; ha meg személyeskedni akarsz azt meg küldhetnéd priv-be, mert ezek senkit sem érdekelnek!
2. A hozzászólásod, meg gondold át, mert elég paradox dolgokat írsz!
"akkor legalabb hasznositottad volna es adtal volna linket ahelyett hogy oltogatsz" "bennem legalabb megvan az a belso ero hogy ne mindenert boltba fussak hanem probaljam meg hazilag is megoldani" de gondolom arra már nincs kapacitásod, hogy rákeress a google-ben :DDD
3. Konklúzió: Az első mondatoddal és hsz.-ed utolsó két szavával, már jellemezted is magad!
4. Ha tovább akarod ezt az értelmetlen dolgot folytatni, akkor azt privbe tedd. Itt többet nem szaporítom a "flémet"!

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#7) Sonky


Sonky
aktív tag

Na gyüjtsük együtt a hsz-t :DDD

Egy legenda vagyok.

(#8) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Egy, de inkább két molex csatit megcsapolsz, neked a 12V és a föld fog kelleni.(citromsárga és fekete)
http://img114.imageshack.us/i/23hh4.jpg/
Ellenőrizd, hogy ne legyen rövidzár, mindent jó helyre kötöttél be, furmark alatt kontaktoknál nem-e melekszik. Sok sikert.
Angol leírás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9) Piero89 válasza Bj Brooklyn (#4) üzenetére


Piero89
aktív tag

Most vagy felétek drága snickers vagy felénk drága (Szeged) ez a 6 pines csoda :D én egy ezresért szoktam venni ... valahogy sosincs amikor kéne, de volt már rá példa hogy 3ezer forintért akarták rám sózni pc-s boltban :(((

(#10) kriszbon válasza Piero89 (#9) üzenetére


kriszbon
őstag

Úgy 500 körül mennek a neten, felénk üzletben 7-800ft.
Csak hogy nekem is legyen már 1 hsz ebben az értelmetlen topikban. :DDD

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#11) Piero89 válasza kriszbon (#10) üzenetére


Piero89
aktív tag

Jaja neten olcsóbb, csak rájön a postaköltség és kb ugyan ott vagyok...plusz még mehetek utalgatni és várni kell.

[ Szerkesztve ]

(#12) IceMaci


IceMaci
csendes tag

Na összedobtam 1et a képek alapján :D működik.
körbenéztem a környéken hááááát 1 számtek bolt volt ahol lett volna 3300 Ft-ért ( ?? miért került ennyibe? talán valami Adidas márkájú? xD )
MediaMarkt-ba pedig 1790 Ft. hát inkább ithon dobtam össze. :D megérte :D

(titok: csak beledugiszáltam az "atx tápvégéről" a kábeleket egy molex cuccba

[ Szerkesztve ]

Ejjha

(#13) KillHates válasza IceMaci (#12) üzenetére


KillHates
nagyúr

"titok: csak beledugiszáltam az "atx tápvégéről" a kábeleket egy molex cuccba"

Jesszus! Aztán, hogy melyik ág hogyan terhelődik, balladai homály fedi :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#14) zoleek válasza KillHates (#13) üzenetére


zoleek
tag

Sziasztok.
Jesszus! Aztán, hogy melyik ág hogyan terhelődik, balladai homály fedi
Az egyszerűbb tápokban az összes 12 és 5 voltos ág is ugyan onnan indul... :K Sz@rul hangzik, de így van. Tehát ha nem egy valamirevaló márkás és megbízható táppal hanem teszem fel egy Codegennel rendelkezik az ember akkor teljesen mindegy.

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Hogyan? homemade PCI-e 6pin power (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.