Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Most akkor ez a Dirt vagy a Dirt Rally szellemi örököse?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) LeventeV válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


LeventeV
senior tag

Állítólag Dirt Rally fizikára fog épülni, átdolgozott tapadási modellel.

Abból amit eddig elárultak ez maga lehetett a Dirt Rally 3, csak megkapta a WRC licenszt és a hozzá tartozó autókat/országokat. Ugyanaz a fejlesztő csapat készítette mint a Rally részeket, John Armstrong is részt vett benne (a Dirt 5-öt az ex-Evolutionös srácok csinálták, akik utána meg besegítettek a Criterionnak az új NFS-be).

17 ország lesz benne, 200 rally szakasz, 78 autó.

Valami battle pass szerű megoldás biztos lesz benne, mikrotrnazakcióval és szezonokkal.

Amit furcsállok, hogy ez a játék Unreal Enginet használ majd (azt nem találtam meg, hogy 4 vagy 5), az F1 maradt az Ego engine-nél, az NFS meg a Frostbite-nál. Nekem logikusabbanak tűnne ha egy engine-en lenne mindhárom széria, bár lehet az új részeknél meglépik majd az átállást.

[ Szerkesztve ]

(#3) Bad Pritt válasza LeventeV (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Köszi, ez biztatónak hangzik, figyelni fogom a játékot mostantól. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) homerhamm


homerhamm
addikt

Ami játékot kiad az EA abba sok köszönet nincsen. De inkább ne legyen igazam. A FIFA 23 és az NFS Unbound is unfair.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#5) kicsako válasza homerhamm (#4) üzenetére


kicsako
őstag

Ha jól rémlik épp az EA-nek van valami fejlesztése, ami algoritmusokkal leköveti a gyengébb teljesítményű játékosokat, és direkt őket segíti az online meccsek alatt. :U

(#6) homerhamm válasza kicsako (#5) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát én ezt nem tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#7) Akee92 válasza LeventeV (#2) üzenetére


Akee92
tag

Én is kicsit értetlenül állok az előtt, hogy miért nem használják már valamelyik általuk már bejáratott grafikus motort. Én még a bejelentés előtt a nyakamat tettem volna rá, hogy pl a F1-hez, Dirt-höz, meg Grid-hez hasonlóan ez is az Ego Engine alatt fog futni. Mondjuk elég univerzális az UE is, kb tényleg mindenféle játékhoz használható, de ha már mindenképpen univerzális megoldást szerettek volna akkor simán dorombolhatna minden versenyzős címük alatt a Frostbite is. Az a motor gyakorlatilag mindenféle gamet meghajtott már, kezdve a lövöldözős meg sportjátékoktól az NFS-ig, szóval nem okozna gondot neki a kötött pályás száguldozás sem. Sőt ha esetleg egyszer a F1 játékokat is átültetnék Frostbitera akkor nem kellene végre az átvezetőkben azokat a baltával faragott arcokat bámulnom amit az Ego Engine alatt összetákoltak. (Najó azért az évek során némileg javultak ezen a téren, de azért még most sem az igazi...) :D

(#8) dabadab


dabadab
titán

"Like racing but rally"?

Ezen még azért dolgozhattak volna egy kicsit.

DRM is theft

(#9) Találtgyerek válasza homerhamm (#4) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Reméljük most megtörik ez a sorozatuk és ez jól sikerül nekik. Szurkolok nekik.

06-3o/9759I39

(#10) TESCO-Zsömle válasza LeventeV (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Számomra nem az a meglepő, hogy az Ego-t hanyagolják, hanem hogy a Frostbite-ot. Most vagy lelépte az UE a Frostot, vagy cégen belüli licenszelési gondok vannak, vagy az új WRC-t fejlesztő csapatnak az UE-vel van nagyobb tapasztalata.

UE-t licenszelni akkor éri meg nagyon, ha EGS exkluzív címet csinálsz, mert arra még most is mocskos nagy kedvezményeket oszt az Epic, de egy EA az Origin-nel azt bevállalná-e? :F Meg ugye minek, ha ott a Frostbite?

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.