Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) SindaNarmo válasza b. (#36) üzenetére


SindaNarmo
tag

1. Általánosan írtam és nem az FSR-t, tőlem mehet csak az XeSS is ha az megy mindenen és akkor többit felejtsük el. Az hogy az AMD dönti el, az nem jó (bár lehet hogy lemaradtam róla de amennyire tudom ez is csak teória, mint ami ellen ágáltál). Az iparnak kellene meglépni. Pl ha én vezetnék egy fejlesztést, kiválasztanám ami a legjobb és mindegyiken megy (FSR vagy XeSS), a többivel meg nem foglalkoznék, mert fölösleges.

2. Egyszóval sem mondtam hogy nem jobb, csak ha játszol nem veszed észre a különbséget mert nem arra figyelsz.

3. Nagyon szép és jó hogy könnyű beépíteni többet. Ettől függetlenül ha normálisan akarják csinálni akkor indokolatlanul nagy többlet erőforrás igény szerintem (most a munkaórára gondolok). Vagy tojnak rá magasról és olyan lesz amilyen. (aztán jön a nyavalygás). Mert ez többnyire nem úgy működik hogy bekapcsolom és biztos jó lesz.

4. Hát az nagyon sajnálatos ha az FSR is hardver függő lesz, akkor hajrá Intel addig míg azt is nem korlátozzák be.

Szóval gratulálok, igaz hogy egy FSR-es részről indult ki, de az egészet általánosan írtam, nem az AMD szemszögéből. Belőled viszont előtört az NV fanboy. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.