Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bass


Bass
addikt

Megválok a Thomson DTH-211-es playeremtöl mert csak dts-t tud az 5.1-et viszont nem és szeretnék venni egy szettet úgy 50-60 ezerböl csak nemtom ennyi pénzért mit kapok ,vcd,svcd,mp3,jpeg(ez nem annyira fontos) dvd+-r/rw 90 és 99(''99''utobbi nem annyira lényeges)Kinéztem egy Dimarson DMR 300-at,de jöhet bármi csak irjatok róla.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#2) PeliScan válasza Bass (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Szerintem klikkolj talán a fölső sorban a HÁZI-MOZI szóra, ott valszeg tobben vannak benne a témában. :)

Amúgy tesómnak Dimarson van; B kategóriás Samsung alaktrészekből rakják össze, ha mázlid van megy sokáig, ha nem, nem. :)

(#3) Bass válasza PeliScan (#2) üzenetére


Bass
addikt

mire klikkoljak? szóval a Dimarson ratyi?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4) Zenty válasza Bass (#3) üzenetére


Zenty
őstag

erre klikkolj :) http://www.hazi-mozi.hu/

Guild Wars - Zenty a survivor

(#5) Bass válasza Zenty (#4) üzenetére


Bass
addikt

JAAAAAAAAAAAAA:))))))))

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#6) ubbconfig válasza Bass (#1) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Klikkelj ide és találd meg a neked megfelelő DVD lejátszót:
[L]http://www.dvdrhelp.com/dvdplayers[/L]
Itt szinte minden kapható DVD playerről vannak leírások, tapasztalatok másoktól! Sok bosszúságtól megkíméled magad, ha előbb elolvasod a kinézett készülékről mások tapasztalatait, mert pl. lehet hogy hivatalosan viszi az svcd-t, aztán kiderül, hogy nem mindig, vagy egyáltalán nem... :(((

(#7) Loretto


Loretto
veterán

én apámnak a nyáron ilyen dimarsont akartam venni dee! hála istennek mind elfogyott.hogy miért hála istennek?tucatjával vitték vissza mert nagy sz@rok voltak.igy aztán egy yamada lett.nem rocc gép 49900-ért.summa ...:dimarsont nem javaslom.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#8) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Dimarsonról néhány szó: két kollégám vett, mindkettő szervízben végezte. Egy idő után (kb. 5-6 hónap) nem voltak hajlandóak beolvasni a lemezeket!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#9) Den válasza Bass (#3) üzenetére


Den
veterán

''szóval a Dimarson ratyi?''

50-60k-ért mi nem az ? :)

www.simson4t.hu

(#10) divot


divot
veterán

50K-ért mindegyik szett ugyanazt tudja, és ez a panelba jó lesz kategória. Bár az én szomoszédom már a 2*10W-os Thomson tévétől is idgbajt kap időnként. ;]

(#11) tibibi


tibibi
őstag

nekem lent figyel a nappaliban egy dimarson dm 300 :DD .Nem akarok mást írni,mert rögtön jönnek az okosok és lehurrognak,hogy huzzak a picsába a szarommal :P

(#12) tibibi válasza Den (#9) üzenetére


tibibi
őstag

na erröl van szó :)

(#13) Den válasza tibibi (#12) üzenetére


Den
veterán

annyiért nem kell, de már száz körül jó sony szettet lehet. kicsit döngős a mélye, de ennyiért...

www.simson4t.hu

(#14) tibibi válasza Gh0sT (#8) üzenetére


tibibi
őstag

az enyém 3 hónapos kiváncsi leszek :U

(#15) zsoltee10 válasza Den (#13) üzenetére


zsoltee10
addikt

110e a Panasonic szettje, most nem tudom a típusát -estére megkeresem- , de meghallgattam, és agyonveri az LG, meg samsung, meg egyéb cuccokat. 250W sinus teljesítmény, 500w zenei.

(#16) tibibi


tibibi
őstag

50-60-ról volt szó most meg már 110-nél jártok :)) :)))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.