Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#488) mirci18 válasza flymi (#485) üzenetére


mirci18
addikt

Elősször is gratula.
A szülés oroszlánrészét nyilván a nők végzik de azért nekünk férfiaknak kell elviselni az ilyenkor fellépő hangulatingadozást. Plussz ilyenkor el kell viselnünk hogy gyakran adódik kérés hogy ezt vagy azt vegyük meg.
Fagyi süti később meg rohanjunk egészséges fitt kenyérért meg mindenféle vackokért.

De azt is megtanultam hogy terhesség alatt a nők szemlélete is más.
Míg én átlátok a szitán és tudom hogy árukapcsolással több pénzért akarnak valamit rám sózni addig egy nő csak azt nézi milyen cuki baba cucc.

De ettől függetlenül azt mondom ma is mivel a feleségem az első gyermekem a kisfiam várja megérdemel mindent mert egy olyan dologgal egy kis lénnyel ajándékoz meg ami megváltoztatja az életem.

A másik oldal is ott van azért ahogy írtad is a szülés nehéz dolog de már szülés előtt és utána egy olyan kötelék alakul ki egy anyuka és gyermeke közt amilyen az apukával általában nem.
Kivétel persze a lánygyermek mert azok általában az apjukat szeretik jobban.
Én csak tudom mert édesanyámhoz jobban kötődtem mindíg sőt az is borítékolható hogy aki nőként az anyósának meg akar felelni annak fel kell kötnie a gatyáját így a fiam jövendőbelijét nem irigylem.
De ez még nagyon de nagyon messze van szerencsére.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.