Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Hálózati probléma help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lrobertoc


lrobertoc
tag

Sziasztok!

A következő problémám lenne. 2 Xp-s rendszer között szeretnék hálózatot létrehozni, a win varázslójával, amely egyszerűen nem működik, egy hibaüzenettel befejezi a beállítást. ugyanezen rendszeren a az adsl megosztás sem működik a következő üzenetet kapom: Hiba 1060 a megadott szolgáltatás nincs telepítve!
A windows tűzfal elindítása után a köv üzenet jelenik meg: Meghatározatlan hiba miatt a Windows nem tudja megjeleníteni a tűzfal beállításait.
Az alkalmazott beállítások egy másik winchesteren lévő xp esetén működnek.
Nem tudom mi lehet a probléma

(#2) Noxy válasza lrobertoc (#1) üzenetére


Noxy
veterán

Talán itt: [link] (kiemelt téma)

[Szerkesztve]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok. Az én problémámról 2 topic is szól de le vannak zárva. "Egy hálózati kábel nincs bedugva", erről lenne szó nálam, pontosabban egy ismerősöm gépével, ami egy meglehetősen régi Compaq Deskpro 500MHz-es P3-as masina. Alapvetően a probléma úgy jelentkezett, hogy egyszer csak nem tudott netezni. Hálózati kábel, csatlakozóhiba kizárható, ugyan is az én gépembe dugva működik, a kábel ami egy router-ből jön, mígy a problémás gépnél jön az említett üzenet, de próbáltam közvetlenül a routerbe bejövő kábelt a gépre csatlakoztatni de akkor is azt, írja, hogy egy hálózati kábel nincs bedugva, pedig be van, és még a hálókártya LED-je is visszajelez, úgy értem a kebel csatlakoztatása után elkezd világítani. Mivel kizárható a kábel ill. csatlakozó hiba ezért csak a hálókártya környékén kerestem a problémát, ezért kicseréltem két alkalommal is, először egy használtra, majd egy újra, de a probléma ugyan úgy fennáll. Az OP rendszer, egy Windows XP ami frissen lett telepítve, gyakorlatilag szűz, csak egy NOD32 van rajta, de az nem hiszem, hogy ilyet csinálna, mert régebben én is használtam, és gyakorlatilag észre sem vettem, hogy működik, a szó jó és rossz értelmében egyaránt :)
Szóval ha valakinek van ötlete szívesen hallgatom, olvasom!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Hálózati probléma help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.