Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Dillon


Dillon
tag

Magamról...

Nem hiszem, hogy fontos lenne ki is vagyok valójában. Ismernek úgy RPG körökben, mint Aaryth Dal Raasha, Elrawyen, Fyonna... vagy mint a németek legelszántabb ellensége: Dillon, Lysander... nem fontos az igazi nevem. Amit tudni kell rólam: megszállott virtualista vagyok. Nem érdekel túlzottan az, ami a szobámon kívűl zajlik. Kevés ember pozitív véleménye ellenére egy porszem vagyok csak. Valaki akire ránéznek azért, hogy a következő pillanatban elfelejtsék. Egy arc a sok közül...

Ugyanakkor máshol, - legyen az egy múlt századi francia harcmező, vagy Norrath birodalmában egy kis település - lehetek valaki. Valaki, akinek szavai és tettei bizonyítják rátermettségét, esetenként vezetőképességét és tapasztalatát. Itt érzem jól magam, ebben a semmiből teremtett lélegző világban, ahol lehetőségem van belső értékeimet mások elé tárni anélkül, hogy pózolnom kellene. Sokan nem értenének velem egyet, de ők kívül vannak, én pedig nem...

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.