Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Dillon


Dillon
tag

A blogról

Régebben többször kezdtem el naplót vezetni, amik persze nem állták ki az idő próbáját; esetenként én nem voltam eléggé kitartó, de minden próbálkozásom mögött húzódott egy szándék, hogy valahogyan kiadjam magamból a felgyülemlett gondokat, véleményt formáljak a nagyvilágról és magamról, és ezt az olvasó elé tárjam. Ez is egyfajta próbálkozás, az első bejegyzés utáni órákban-napokban erősen gondolkodtam rajta: vajon ez meddig fog kitartani?
-------
Sokszor hangoztattam barátaimnak, ismerőseimnek: ez a kor nem nekem való. Használom a modern vivmányokat, eszközöket (sőt, némelyik hiánya egyenesen nyugtalanító lenne), de nem omlanék össze, ha olyan helyzetbe kerülnék egyszer, ahol mindezeket nélkülöznöm kellene. A való életben ha tehetem, próbálom kikerülni azokat a pillanatokat, ahol "kényelmesen" át lehet hidalni egy-egy problémát, inkább "önerőből" próbálom megkeresni a megoldást rá (remélem érthető, mire is gondolok tulajdonképp).
Talán ezért is hasonlítom magam "hajótörötthöz": saját erőből, gondolkodás által, kihívást jelentő események megoldása, megértése, feldolgozása... és mindezek által továbbjutni az Élet által felálított akadályok halmazán.

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.