Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • P00By

    nagyúr

    válasz Csabee. #40588 üzenetére

    Ezt ne kezdjük el, mert... ;]

    Két választásod van! Vagy veszel egy jó minőségű tömegnövelőt, aminek szénhidrát tartalmának nagy része nem egyszerű szénhidrátból tevődik össze(tehát nem cukor!).
    Pl.: - MHP Up Your MASS
    - Dymatize Mega Gainer

    Vagy veszel egy jó minőségű fehérjét és a szénhidrát bevitelt megoldod kajából(elsősorban rizs, durum tészta, krumpli).
    Pl.: - MuscleTech Nitro Tech Hardcore
    - Gaspari Myofusion
    - Dymatize Elite Whey

    Ha nem az ár az elsődleges, bár az elite whey sztem korrekt!
    Ha könnyen hízol, akkor sztem elég egy fehérje+minődégi szénhidrát.

    Megtanulok választékosan írni megígérem :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz Csabee. #40588 üzenetére

    Szoktál nyomatni inzulint (IGF), növekedési hormont (HGH), tesztoszteront, ephedrine-t, meg haslonlókat rendszeresen? Mert ha nem, akkor nem nagyon kell attól félned hogy te majd túl nagy leszel. Menj el egy "NATURÁL" testépítő versenyre, nézd meg az ott fellépőket, számold bele hogy 90%-uk ugyanolyan kokszos mint a többi csak azok között nem állná meg a helyét ezért itt kötött ki egy naturál versenyen (ha pár hónapja tiszta, akkor úgysem bukik le), épp ezért nézd meg a legkisebb versenyzőt mert ő talán még tényleg naturál, vedd hozzá hogy valószínűleg jobb a genetikája mint neked, és valószínűleg elég jó pénzmaggal rendelkezik hogy mindeféle tápkieget összevásároljon, és valószínűleg több éve edz, és ezek után gondolkodj el, hogy leszel-e te valaha is nagy...

    Mert szerintem ha eléred hogy a mostani súlyodat tudod hozni naturálba, 10-12%-os testzsírral, akkor már halleluja, és az még egyáltalán nem "nagy"...

    http://www.weightrainer.net/bodypred.html

    számolj, ha van kedved... vagy google képkeresőbe írd be hogy Steve Reeves, nézd meg a fizikumát, mert ő "talán?" még nem lőtte szét magát szteroidokkal, és ha az még tetszik, akkor is nyugodj bele hogy sosem leszel olyan :DDD

    Nem elkeseríteni akarlak, sőt, csináld csak, azért az ember ettől a sporttól csak szebb és egészségesebb lehet, de fontos, hogy ne keverjük a szezont a f@szommal... :) ;) :B

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Csabee. #40588 üzenetére

    "óó mér nem 6os bmw-t vettél egyből?"
    azé mer hetest:)

    maximus fingusz: szerintem hót nem a Colemanra gondút, hanem az ilyen beles kidobósztájl-ra vagy pl ahogy az "erősemberek" kinéznek. nagy bél, nagy minden:)
    szal nem mindíg kell erre rámozdulni:) főleg ha már Boxi nem tudta elhessegetni :( :(( :((
    ;]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Aktív témák

Hirdetés