Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D55


D55
aktív tag

Bíztató jelek, ilyeneket kell, éledezik a verseny! Következőnek pedig jöhet az árcsökkentés, aztán az árcsökkentés, végül pedig az árcsökkentés, egész amíg 200$ magasságába vissza nem sikerül rugdosni a felsőközépkategóriát, hogy még a többiek épp időben megúszhassák kartellgyanú nélkül, pont még mielőtt a rengeteg versenyhivatalnak eszébe jutna a zöldek és a pirosak véréből betömködni a mostani rengeteg költségvetési hiányt a világ különböző tájain ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) L4mie


L4mie
veterán

Annak örülnék inkább ha az intel driverrel látszódnának egyes tervező szoftverekben az ikonok :D Gondoltam A380 al majd jobb lesz mint APU-val...de tök uganaz a hiba :W

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3) E.Kaufmann válasza L4mie (#2) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ugyanaz a driver (ha újabb intel iGPU). Melyik tervező szoftver? Nincs valami GPU gyorsítással kapcsolatos beállítás? Sajnos nem véletlenül vannak mindenféle kompatibilitási listák a tervezőprogramoknál.
Szívtunk már mezei Radeonnal is, végül vettünk használtan Quadro-t. 30-50 körül számlával már vannak elég jó használt belépő szintű kártyák, amik AutoCAD-hez pl pont elegek.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#4) JohnyX


JohnyX
kezdő

Eddig még csak laptopnál láttam olyant, hogy a Windows ajánlott frissítésként felajánlotta az UEFI frissítést, de hogy a driver kérdezés nélkül megcsinálja ez újdonság.
Ha közbe elmegy a villany akkor garancia után is kicserélik a "fél téglává" változott VGA-t?

(#5) E.Kaufmann válasza JohnyX (#4) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én Dell asztali gépnél is.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6) L4mie válasza E.Kaufmann (#3) üzenetére


L4mie
veterán

Revit MEP 2014.
Igen tudom, de néha amikor kipurcan egy VGA vagy nincs kompatibilis monitor a VGA-val akkor muszáj az alaplapra dugni a monitort, és akkor nincs meg az ikonsor :(
Mondjuk le lehet küldeni egy barra, de akkoris, gáz, hogy nem jeleníti meg.

Eddig azt hittem IGP-k miatt van (nem volt még AMD-s proci a cégnél) most hogy A380 al is ezt csinálja, megvilágosodtam...driver... Nincs gyorsítás, fölösleges, csak megjelenítésre használja a gpu-t, CPU ból is az egy szálat szereti. Újabb revitek már jobbak.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7) D55 válasza JohnyX (#4) üzenetére


D55
aktív tag

Passz, jogos lenne amúgy, de miután én nemrég vettem tesómnak a laptopjába egy MXM VGA-t és persze nem ette meg csak úgy, ezért úgy döntöttem 4000Ft-ért akkor már simán elfér a polcon egy CH341A :K

És persze tudom, hogy kis túlzással kb. egy zsebszámológéppel is lehet eepromot vagy spi flasht írni, de az a csipesz amit adnak ezekhez nagyon kényelmes dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.