Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) makopeter válasza Genji (#3700) üzenetére


makopeter
tag

Én végignéztem. Hasonlóan vegyes érzéseim vannak nekem is.
Cavill tényleg fantasztikus Geralt, mondjuk nem meglepő hisz ő is witcher rajongó állítólag. :)
Na meg amit Yennel műveltek :Y az azért nem semmi, nagyon valósághűen eldeformálták.
Tényleg a szereposztásra meg a film hangulatára nem lehet panasz.
Sajnos néha elveszettnek éreztem magam a különböző idősíkok között, valamint a végéről hiányzik az igazi csattanó, de azért várós a folytatás.
Nálam egy 7/10.

(#3702) Kai_Rong válasza Genji (#3698) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én folyamatosan tanulom, hogy mit lehet ebből a Harmony deckből kihozni. Eddig ami szembejött és meg tudta fogni, az vagy Nilfgaard Lockfest volt, vagy egy jól összerakott vámpíros deck, amit nem nagyon tudtam kontrollálni a sok bleeding miatt. Mivel most már minden második deck ST Mystic Harmony, ezért valamire váltani szeretnék, csak nem tudom, mit érdemes összerakni. A Monster frakciót gyengének érzem ebben az évadban, NR-ben ami működik, az majdnem a Mystic Harmonyhez hasonlóan undorító lövöldözős deck. És már megint nincs scrapem :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3703) Genji válasza Kai_Rong (#3702) üzenetére


Genji
őstag

A válasz az új meta snapshotban! :) :K

BTW Boldog Karácsonyt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3704) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Boldog Karácsonyt kivanok nektek! :B

the best is yet to come

(#3705) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Miota lehetseges, csak a havas boardot valasztom, de eddig összesen kétszer lett valoban az... mit cseszek el? Kivalasztom jatek elott , azt mutatja, mégsem az jon.
Szeretnek sok kincset kiverni a hoemberbol ;]

the best is yet to come

(#3706) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Kíváncsi vagyok a Witcher sorozat mennyi új játékost hozott.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#3707) Alexxxis válasza NyxNyxNyx (#3706) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Ez engem is erdekelne.
reszemrol annyi fix, hogy szerelmes vagyok Geraltba :DDD

the best is yet to come

(#3708) Genji válasza Alexxxis (#3705) üzenetére


Genji
őstag

options -> cosmetic -> battlefield board selection -> only mine

(#3706) NyxNyxNyx
Szerintem nem számottevőt, de HS-ből is csorognak át, iOS is hozott, Android is fog (2020 Q1), szerintem döcög előre a szekér szép lassan.

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3709) Alexxxis válasza Genji (#3708) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Juhu, Koszi, már kaptam is tole egy ilyen cukit

the best is yet to come

(#3710) Genji válasza Genji (#3708) üzenetére


Genji
őstag

Revidiálom magam: dec 19 óta 4x-esére nőtt a Gwent: The Witcher Card Game keresések száma Google-ban. --> [link]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3711) HPAA


HPAA
őstag

üdv
abszolút kezdőként / Witcher téren , tehát sem könyv , sem sorozat , sem játék....!!! / , viszont tetemes "kártyás" múlttal /anno HKK , HeartStone , jelenleg Magic / véletlenül futottam eme címbe.
kérdésem az lenne a viszonyítási alappal rendelkezőkhöz akik esetleg Magic terén is mozognak , hogy van e közös támpont , mennyire megtanulható , és mennyire F2P , szóval a fizetés mennyire sarkalatos a játékban ?
illetve valamilyen formában egy összefoglaló magyarul létezik valahol ?
:R

************* censored

(#3712) makopeter válasza HPAA (#3711) üzenetére


makopeter
tag

Szia! Hát én nem vagyok nagy kártyás, ezen kívűl csak a HeartStonenal játszottam érdemben.
Igazából más a kettő, teljesen más a játék mechanikájuk, de nem mondanám bonyolultabbnak mint a HS-t. Én régi motoros vagyok, korai bétától játszok kisebb nagyobb megszakításokkal. Nem tudom hogy most egy új játékos milyen gyorsan tudd összeszedni normális kártyakészletet, de anno HS-hez képest baráti volt a Gwent. Több mint egy év után tértem vissza nemrég de simán van annyi scrapem hogy lekraftolhanák minden kártyát.
Ha napi szinten játszol szerintem nem lesz baj a lapok megszerzésével F2P, de persze lehet rajta gyorsítani.

(#3713) HPAA válasza makopeter (#3712) üzenetére


HPAA
őstag

köszönöm
regények,játékok, sorozat .. a világ ismerete mennyire "kell" hozzá ?

************* censored

(#3714) Alexxxis válasza HPAA (#3711) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Szia!
Volt itt egy jó kis összefoglaló, de épp úgy látom törölve lett :(
Remélem ez segít: [link]
Ha időt szánsz rá nagyon gyorsan jó készletet gyűjthetsz.

#3713
Én mikor elkezdtem játszani egyáltalán nem ismertem a Witcher világát, azt sem tudtam mi az. Szerintem nem fogod érezni a hiányát.
Sok sikert! :)

the best is yet to come

(#3715) HPAA válasza Alexxxis (#3714) üzenetére


HPAA
őstag

köszönet :R

************* censored

(#3716) Kai_Rong válasza makopeter (#3712) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Azért az elmúlt egy évben kijött néhány kiegészítő, ami azért egy újoncnak nehezíti a dolgát a lapok összegyűjtésében. Én a Crimson Curse alatt, március környékén pihentettem a játékot, úgy, hogy az ST és SK frakció már fullosan megvolt, és most a catch-up alatt azért izzadok rendesen, hogy egy-egy decket ösze tudjak rakni, sosincs elég scrapem. A béta-játékosokat valóban jól kitömték a full value scrappel, ez tény, de most picit nehezebb elindulni. Ezt úgy kompenzálta a CDPR, hogy mindegyik frakcióhoz van egy egész jó starter deck, amivel el lehet lenni egy darabig, sok jó lapot belepakoltak, ami segíti az elindulást. Ettől függetlenül továbbra is eléggé F2P barát a játék, nem nehéz a reward pont vadászat, főleg nem az elején, de azért egy fokkal pénzközpontúbb a játék, mint a kezdet kezdetén volt.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3717) makopeter


makopeter
tag

Köszi hogy írtál. A mostani helyzetet nem ismerem de az jó hogy szerited sem túl PaytoWin a játék. Anno volt is ez téma, szóval nem meglepő hogy szigorított a cdpr, de ezek szerint nem estek át a ló túloldalára.

HPAA
Nem kell ismerni. Én is a játékkal kezdtem először, aminek hatására kezdtem neki a könyveknek. :) A sorozaton is túl vagyok. A játékokkal nem játszottam.

(#3718) Genji válasza Kai_Rong (#3716) üzenetére


Genji
őstag

Frankció-kegek ezért lettek bevezetve, könnyebb a kezdőknek, hogy csak egy frakcióból húznak lapokat.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3719) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Miért lettem újra level 1 ? Ez megint egy újdonság, amirol lemaradtam?

Boldog Újévet kivanok nektek! :*

the best is yet to come

(#3720) Genji válasza Alexxxis (#3719) üzenetére


Genji
őstag

10x60 szintet lehet lépni kvázi 10 presztízs szint, a következő jutalmakkal:

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3721) Kai_Rong válasza Genji (#3718) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nekem frakció kegekből sorra ugyanazok a kékek / sima lapok esnek, de biztos csak a saját szerencsétlenségem az oka. Mondjuk scrap termelésre ez is jó, csak picit lassú.

Aki esetleg most szeretne reward pontokat termelni, annak a Damienes deck nagyon jó seasonal módban. 10-ből 4-en autoforfeit-olnak bármilyen Nilfgaard Strategic Withdrawal deck ellen, további 4 az első kört megvárja, amíg ki nem játszod Damient, és csak akkor adják fel :D Plusz van néhány bizonyítani vágyó NR deck, aki belemegy a játékba. Néha össze is jön nekik, de én nem szoktam az időt húzni, inkább feladom. Napi 5 reward pont meg 2-3 hóember ajándék összejön így :K

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3722) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Nem tudom jatszik-e valaki mobilon rajtam kivul.. tegnap probaltam rajta kettot, kileptetett jatek kozben :(( most ujra probaltam, mar belepni sem tudok. Tapasztaltok hasonlot?

the best is yet to come

(#3723) Genji válasza Alexxxis (#3722) üzenetére


Genji
őstag

Nem, tökéletesen megy.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3724) Kai_Rong válasza Alexxxis (#3722) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nálam is tökéletesen megy.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3725) Alexxxis válasza Kai_Rong (#3724) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Koszi a visszajelzest, nem ertem mi lehet a baj, ketsegbe estem, most masrol nem is tudok jatszani :(
Lehet vegre lett okom lecserelni a telefont. ;]

the best is yet to come

(#3726) Kai_Rong válasza Alexxxis (#3725) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Esetleg csekkold, hogy tényleg a legfrissebb iOS van fent a telefonon. Meg próbáld meg letörölni és újra letölteni az appot, hátha megoldja a problémát.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3727) Alexxxis válasza Kai_Rong (#3726) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Ezek közül mindent csekkoltam, töröltem, újra letöltöttem. Semmi változás.
Köszi azért :R

the best is yet to come

(#3728) Genji


Genji
őstag

Twitteren Burza közölte, hogy következő szezon után várható egy balance patch, addig marad a jelenlegi meta.

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3729) Alexxxis válasza Genji (#3728) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Miért van Radeyah hotfix reflektorfenyben? Ennyire brutal eros lapnak szamitana?
jaj de faj a szivem, hogy nem tudok jatszani :O

the best is yet to come

(#3730) Kai_Rong válasza Alexxxis (#3729) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, eléggé OP tud lenni. Gyakorlatilag minden deckben használható.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3731) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Holnap jön az új szezon? Hurrá hurrá, már szabályosan rosszul vagyok a seasonal módtól, de sajnos még mindig ez a legjobb módszer az RP pont és ajándék farmolásra. Nagyon izgi meccsek voltak, 90%-a ótvar Nilfgaard Damien vs ótvar Nilfgaard Damien :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3732) Genji válasza Kai_Rong (#3731) üzenetére


Genji
őstag

50 szintet léptem és több mint 200 RP pontot farmoltam ebben a szezonban, engem nem idegesített, jó kis grind volt. ;]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3733) Kai_Rong válasza Genji (#3732) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nekem is kb. napi 20 perccel meglett az öt reward pont. Meg közben felugrottam Prestige 3-ra :D De ettől függetlenül jó lesz kicsit mást játszani, mint a Damien spamet.
Valahogy ebben a szezonban a ranked se fogott meg, seasonal meccseken kívül leginkább az Arénára függtem rá.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3734) Genji


Genji
őstag

Kinyújtott nyelvű Roach avatar elérhető az új szezonban! LOL

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3735) Alexxxis válasza Genji (#3734) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Zseniális én is épp ezen röhögtem :DDD
remélem lesz alkalmam megszerezni :(((


the best is yet to come

(#3736) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Meggyógyult a laptopom, egész éjjel játszani akarok ;]. Mit válasszak?
[innen]

the best is yet to come

(#3737) Genji válasza Alexxxis (#3736) üzenetére


Genji
őstag

T1-ről nyilatkozom csak: első két pakli izgalmasabb de fontosabb a szekvencia rgo könnyebb is elbaltázni, nagyobb koncentrációt igényel ellenben a Mystic Echo Harmony pretty straightforward, relaxosabb a játék vele.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3738) Alexxxis válasza Genji (#3737) üzenetére


Alexxxis
aktív tag

Köszi az ajánlást :) , a relaxoshoz lesz kedvem egyelőre, aztán lehet kipróbálom majd a második izgisebbet, ezt is húzom már egy ideje, hogy egyáltalán bármelyik harmonyt próbáljam. Megint elvitt magával a NG

the best is yet to come

(#3739) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Szezon legmenőbb gyümölcse learatva :U <3

the best is yet to come

(#3740) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Játszotok még? Én Roach megszerzése után kiszálltam, de az imént láttam az új csupa romantika giccsparádét, és egy picit felvillanyozott :DDD

[Season of Love :U ]

the best is yet to come

(#3741) Genji


Genji
őstag

én pihenek pár szezont, besokalltam.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3742) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Én tolom még, napi 3-4 meccset játszom, de annyi elég is belőle. Rank 8-ig húztam magam januárban, de eléggé unalmas grind volt már a vége, szóval ebben a szezonban valószínűleg nem erőltetem. Majd a következő kiegnél aktívabb leszek :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3743) Genji


Genji
őstag

Új CCG a láthatáron

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3744) makopeter válasza Genji (#3743) üzenetére


makopeter
tag

Két hete tolom vele, de engem beszippantott rendesen. :)
Én úgy írnám le hogy kompetetívebb mint a HS és szorakoztatóbb mint a Gwent.
Ráadásul a Gwent által megismert kedvenc streamereim is ezt nyomják. (Swim, SuperJJ)

(#3745) Trabecan válasza makopeter (#3744) üzenetére


Trabecan
tag

Én 5 napja tolom a Runeterrát, de azért vannak vele bajok bőven, már ennyi idő után is : a HS-t 3 éve tolom, de itt olyan érzésem van, mintha állandóan murloc pala ellen mennék : egy kör és ha van megfelelő lapom, akkor nyerek, ha nincs, akkor vesztek. Nem nagyon van "javítási" lehetőség. Általában a 4. - 5. kör környékén már látszik, hogy ki fog nyerni, pláne ha ismered az ellenfeled dekkjét a kitett lapjai alapján. Szerintem ezt a Magic engine-t nagyon lebutították, mert java részt azon a vonalon megy a játék. Vannak persze olyan deckek, amik sokáig játszhatóak egymás ellen, (pl. Teemo nagyon aranyos stb.) de rengeteg itt is az aggro deck (pókok) és a kontroll deckeknek nagyon jól kell húzni, hogy elkaphassa őket. A cápás deck az egyik kedvencem, sok-sok leszedéssel és heal-el, de sokszor még ez is kevés. Ha meg valaki már az elején behúzza a kombóját (Yasuo, vagy Braum + a "hozzávalók" :) ) akkor esélytelen vagy szinte, hogy nyerj....Akkor már sokkal inkább Gwent, ráadásul azt most nagyon jól "feljavították", élvezhető vele a játék. Nálam egyenlőre marad a HS etalonként, de nem mintha azzal nem lennének szintén apróbb gondok :).

(#3746) Genji


Genji
őstag

mennyire nyomható F2P?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3747) Kai_Rong válasza Genji (#3746) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Egyelore abszolut az - mesebe illoen bokezu a jatek. Kerdes, hogy mennyire tartjak majd ezt fent (lasd a Gwent is igy indult), elobb utobb kell majd azert valami, ami sales revenuet is termel.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3748) Trabecan válasza Kai_Rong (#3747) üzenetére


Trabecan
tag

Szerintem meg egyáltalán nem bőkezű. Az XP-t azt adja rendesen, de hamar rájössz, hogy a rewardok azért nem egy nagy durranások, amit az XP-ért ad : pár common lap meg rare és néha 1-1 epic és "dust". Megcsináltam az első teljes sor questet (asszem 20 db) végig és kaptam egy (!) wild gold lapot, amit bármilyen "legendásra" beválthatsz. El is "untam" (5-6 nap :) ) a szöszmötölést, elköltöttem a játékra 13k-t és így is csak 2 fullos decket tudtam belőle építeni :). A legendásak nélkül szinte semmit nem ér egy deck bizonyos játékszint felett. Viszont a játék egy legendásért elkér 3000 "dustot". A többi, alacsonyabb értékű lap, tényleg hamar kifarmolható, ezen része sokkal könnyebb, mint a HS volt valaha is, ez igaz. Ráadásul hiába vagy milliomos, a játék egy hétre bontja a lapvásárlási limitet és 3 wild gold lapot enged igazi pénzért megvenni / hét. Szóval van benne azért olyan, hogyha haladni akarsz, akkor kell költeni rá, de miért is ne lenne , nem ingyen programozzák le ez(eke)t a játéko(ka)t sem. Én itthon voltam begsiben és az 5 nap alatt kb. 35 órát játszottam vele. De az elért eredményt (kártyákra gondolok) nem nevezném világbajnoknak, ide is türelem kell, mint bármelyik ilyen játékhoz. Ha belefolysz a dologba, tudok tippeket adni, hogy milyen lapokat próbálj meg "lecraftolni", írj bátran. Sok meccset letoltam és láttam, hogy milyen deckkel próbálkoznak a népek nyerni :)

(#3749) Hangfalképű


Hangfalképű
tag

Sziasztok!

Még a zárt béta idején kezdtem játszani, de pár röpke hónap után abbahagytam a játékot, most viszont letöltöttem és meglepődve tapasztaltam, hogy durván tartalmas lett és csak nyomokban emlékeztet a három évvel ezelőtti állapotra. A kérdésem az lenne, hogy ha jól vettem ki, akkor 52770 scrapem van, ami nem tudom hogyan lett, mivel elvileg full kezdőnek számítok a játékban. Volt valami reset esetleg és onnan lenne? Ennyi scrappel lehet már kezdeni valamit vagy szedjek össze mellé még pár keget?

Szerk: közben találtam deckeket. Továbbra sem tudom, hogy jött össze ennyi scrap, de ez durva így...

[ Szerkesztve ]

(#3750) Trabecan válasza Hangfalképű (#3749) üzenetére


Trabecan
tag

Nekem a "nagy Gwent átalakítás" :) után (én sem játszottam vele több mint 1/2 éve legalább) kb. 121.000 scrap-em lett, + még az anno meglévő kártyáimat átalakítva "visszakaptam". Állítólag, ha az összes lapot le akarod kraftolni 0-ról, akkor 438.000 körüli scrap kell XD. Nekem ez most egy teljesen új játék lett, amit nem is bánok, mert a "régit" már picit untam. De most sokkal szebb lett a játék és szerintem jóval érdekesebb is. Persze csak addig, míg nem tolsz vele megint 50 -100 meccset és utána megint ellaposodik a dolog, mert mindig az az 5-6 deck jön szembe, amit mindenki "lecraftol, mert most ez a menő cucc" :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.