Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) demy


demy
tag

mivel csak demo topicot találta.
Bővebben: link
Remélem nem csalódunk, de nagyon szépnek találom elsőre.
Ma estém evvel a gammával telik, és kiderül megér-e több napot is egyáltalán a játék.
Jó járgányok , a teljesség igénye nélkül:- ferrari 550, 575, Chysler Viper, Porsche 993, 996, BMV Z3 M, Lotus Elise, stb.. stb..
ja, és úgy néztem van bőven pálya is vagy 10.

(#2) _Volkovy_ válasza demy (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Megvan,sztem hihetetlen szar játék.
Az irányítás röhej,a grafika szintén.Szerintem Nascar2002-re épül.
Ugyanaz a menü,az irányítás,a gombkiosztás.

(#3) ByB


ByB
addikt

Atom ez a játék, csak kötelező hozzá egy joó kormány! Ha az is van, akkor best of szimulátor manapság!!! Külön kurriózum a Motec által adott külön kis állító program... Egyszerűen csúcs!!!

(#4) demy válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


demy
tag

hát , most nagyon elvedted a kedvem, pedig gyerek altatás után mondom lesz egy Toca-val felérő autós estém. na majd hjolnap mondok véleményt..

(#5) demy válasza ByB (#3) üzenetére


demy
tag

remélem, igazad van..

(#6) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Biztos hogy ugyanarról a játékról beszélünk?

(#7) kribe


kribe
őstag

Isteni játék, de kormány hiányában egyelőre nem tudok vele játszani :O:O Egyszerűen nem érdemes, kormánnyal sokkal jobb.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#8) Toness válasza demy (#1) üzenetére


Toness
őstag

Ez szerintem überjó játék. A belső nézet az valami hihetetlenül jól van megcsinálva, az irányítás is pazar, ahogy rázkódik a kocsi a buckáko, kerékvetőkön. TOCA 2 sehol sincs ehez képest. Mindenképp próbáld ki.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#9) gézu


gézu
őstag

A demó alapján a legjobb sportautó szimulátor.Rajongóknak kötelező.:)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#10) Superman válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Superman
nagyúr

Ne állíts már magabiztosan olyanokat, amiről fogalmad sincs.

1. Nascar Thunder 2004 motorjára épül. Az ISI nevű angol cég grafikus motorját vette meg a Simbin cég. Semmi köze a Nascarhoz, azt egy másik cég, a Papyrus fejlesztette.

2. Ha neked az irányítás röhej, akkor ne billentyűzettel próbáld meg. Talán nem ártana egy kormány. Ha ez is megvan, akkor gyakorolj, vagy valld be, hogy a képességeidet meghaladja a játék színvonala.

3. Ez nem arcade, hanem szimulátor. Nem lehet benne 250-el kanyarokat bevenni.

(#11) Superman válasza gézu (#9) üzenetére


Superman
nagyúr

Most ment a társaságunk egy része Le Mans-ban egy egyórás versenyt, persze már hónapok óta a telejs játékot nyúzzuk, nagyon jó és embert próbáló feladat volt.

(#12) _Volkovy_ válasza Superman (#10) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Kicsit unalmas,hogy mindenhol ezzel a szimulátoros hozzáállással jelensz meg,és csak az a vélemény a nyerő,amit te hangoztatsz.

Mi az,hogy fogalmam sincs róla?Látok vaze.És amit látok,az ronda.

Mi az,hogy meghaladja a képességeimet egy játék?LOL,egy autót IRL elvezetek bárhol,de egy játék kifog rajtam :D

(#13) Superman válasza _Volkovy_ (#12) üzenetére


Superman
nagyúr

Először is állj le ezzel a nagyképű dumával, jó?! Te jöttél a hülyeségeidel, ha nem tetszik, hogy kijavítalak, ne írj ide vazze...hogy téged idézzelek. nekem 11 éve van jogsim, neked meg biztosan kettő, vagy most kaptad? Sok tapasztalatod lehet. Minden téren.

Ez nem egy játék, hanem egy szimulátor, nagy különbség. És, hogy látsz? Talán szemüveg kéne, vagy egy kis tecnikai érzékenység, vazze....

(#14) heihachi


heihachi
addikt

Nah, ezt nem hiszem el, két nagyúr vitatkozik ízlésen...
Hát egyikőtöknek tetszik, másiknak meg nem, véleményt meg csak nyilváníthat mindenki.

Szvsz istenkirály játék lenne, de Nekem túl komoly, pedig van kormányom, de nincs kedvem heteket játszani vele, csak azért, hogy megtanuljam irányítani. RBR szindróma.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15) Superman válasza heihachi (#14) üzenetére


Superman
nagyúr

Nem én kezdtem, nem is fogom folytatni. Ilyen hangnemben nem, Volkovy sokszor tett már tanúbizonyságot tájékozatlanságról, sokszor írt hülyeséget, de sosem javítottam ki. Ha nem teszik neki a szimulátoros dumám, akkor ne olvassa, de ne írjon hülyeségeket.

(#16) _Volkovy_ válasza Superman (#13) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Sztem nem én vagyok a nagyképű,én csupán felvetettem hogy szerintem Nascar 2002-re épül a játék,és hogy nem túl megnyerő az irányítása.

Erre azt kapom a pofámba,hogy gőzöm sincs róla,és hülyeségeket beszélek?

Ha válaszolok hasonló stílusban,elkezdesz baszogatni engem,személy szerint?

(#17) Starsky72 válasza _Volkovy_ (#12) üzenetére


Starsky72
addikt

élőben valszeg simán fejbe tudlak lőni gond nélkül, Quake3 ban viszont tuti kikapnék tőled, mert kifog rajtam az a játék :D

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#18) _Volkovy_ válasza Superman (#15) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Igazad van,tényleg fogalmam sincs arról,hogy melyik autós játék mennyire realisztikus.Múlt hétvégén a Toca Race Driver2-vel játszottam,és képzeld,tetszett..
Én FPS-fan vagyok.

De már azt se lehet leírni,hogy szerintem szar az irányítása?Csak mert te nem úgy gondolod?

(#19) _Volkovy_ válasza Starsky72 (#17) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

No comment,jó hasonlat :D

(#20) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Na jó,hagyjuk.

Sztem akkor is egy szar ez a játék,ez is egy vélemény,aki ezt nem képes elfogadni,azt sajnálom.

(#21) Viktor77 válasza _Volkovy_ (#18) üzenetére


Viktor77
titán

Húúú, ez meleg!

Szar az irányítás? Olyan szinten konfigurálható, hogy sok más játék elbújhat mögötte. Én megnéztem billel is, és tök jól játszható.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22) aesir


aesir
veterán

AZ irányítása nem szar, hanem nehéz... kis különbség:)

Van saját életem...

(#23) Viktor77 válasza aesir (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Így van. Neki lehet szaladni Arcade módban, aztán örülni milyen jók vagyunk. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) aesir válasza Viktor77 (#23) üzenetére


aesir
veterán

Nem tudom, egyszer próbáltam, de úgy nem tudom vezetni. Szimulátor módban meg majd nyilatkoznak rólam a versenytársak a másik topikban:)

Van saját életem...

(#25) Juan G válasza _Volkovy_ (#20) üzenetére


Juan G
veterán

a lényeg, hogy ne azt mond hogy szar ez a játék (elvégre ki a f@sz vagy te, hogy eldöntsd ezt), hanem hogy Neked ez ''nem jön be, nem tetszik, a TRD2 sokkal szórakoztatóbb, stb....aztán csá.

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#26) ByB válasza Juan G (#25) üzenetére


ByB
addikt

De még ezt se, mivel nem igaz! :D A lényeg, hogy joó ez a gamma, túlontúl joó!!! Engem az érdekelne, hogy ki az aki a beállításokba is igazán belemélyedt már?! Az a Motec-os külön progi nagyon bejövős, csak nem vágom!
Tippek, trükkök gyűlhetnének itt! Amúgy engem a grafika is lenyűgöz amellett, hogy féktávon úgy dobálnak a verdák, alig bírom joó íven venni a kanyart, az aszfalt hullámossága miatt, hogy néha elpityeredek a gyönyertől, közben meg durrog a joó kis Viper kipufogója, majd feldől az asztalam tőle... Mondja már valaki, hogy ez nem joó gamma?! Korom ellenére kisgyerekként markolom a kormányt és izzad a tenyerem amikor kikanyarodok a boxból és tombolok, ha elbukok egy jobb kört, vagy hosszabb versenyt... Hangulata van, ömlik belőle!!!

(#27) Juan G válasza ByB (#26) üzenetére


Juan G
veterán

jaja, a TRD2 elbújhat mögötte, az PS2-es tinijáték...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#28) Juan G válasza ByB (#26) üzenetére


Juan G
veterán

itt nézz szét, érdemes :) :

Bővebben: link

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#29) yunx válasza Juan G (#28) üzenetére


yunx
csendes tag

vagy esetleg itt: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#30) Juve


Juve
aktív tag

Nekem még csak a demóhoz volt szerencsém...de már ott is feltűnt, hogy baromi jól sikerült szimulátorral van dolgom. Bill.el nem is ment az irányítás csak árkád módban...de elgondolkodtam egy kormány vételében. Ez a gém megérné!

(#31) illusiON


illusiON
őstag

hay guyz,
itt is lesz PH!-s összejövetel szerüség, mint f199-02' etcc-n? az etcc nem jött be, elég gagyesz volt, de ez szépek tünik...

( : no woman no cry : )

(#32) ATIFAN


ATIFAN
csendes tag

Hihetetlen jó ez a játék, nekem a TOCA 1-2 is megvan de ez nagyon KIRA:))

(#34) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Na, végre, erre vártam :C
Én már írogattam a demo topicba, de ott csak nem válaszolt senki.
Tehát: A játék isteni, nagyon jól meg vannak csinálva a pályagödrök (ami ugyan sok esetben igen zavaró, de legalább valósághűvé teszi a játékot). Én próbálok a netes ligához alkalmazkodni, azaz simulation mód, és az autó cluch-ot kivéve minden segítség kikapcsolva (kipörgésgátló és blokkolásgátló is!), így nagyon nehéz a játék, de legalább az ember ráérez, hogy egy 600+ lóerős autó mégsem úgy megy, mint az utcai <200 -asok :)
Eleinte nagyon nem ment a játék, nem tudtam egy kört sem megpörgés vagy kicsúszás nélkül végigtolni, de mostmár szerencsére ráéreztem :)
Ami meglepett, hogy a botok meglehetősen jól mennek (5-10. helynél jobb sosem tudok lenni), viszont ha elöttük mész, akkor nem előznek meg, hanem lefékeznek mögötted, és csak később indulnak meg :F Ez mondjuk lehet annak is az oka, hogy nekem van túl ''gyengére'' állítva az AI (aszem real-on van), de akkor meg nem kéne ilyen jó köröket futniuk.
Hangokba szerelmes lettem, grafika is gyönyörű, mostmár csak a LFS S2-t várom, már meg is vettem, csak a megjelenést várom, remélem ott fogja hagyni ezt a gammát, és akkor nem kell 2 felé játszanom, mert így elég nehéz sok autó irányítását megszokni ;)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#37) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Amúgy elég nagy pofátlanság, hogy a gyártó úgy dobta piacra az eredeti (!) játékot, hogy ha a gépeden fent van a daemon tools, akkor nem indul el a game. Nem tudom, hogy ha erről tudnának ennek a proginak a készítői, akkor mit tennének, de ez így szerintem elég nagy szívatás, hogy vagy ez a játék, vagy mountolhatod a dolgokat, de együtt nem megy.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#44) Joe_007


Joe_007
tag

És lehet tudni,hogy mikor lesz kapható nálunk és mennyiért?

(#45) illusiON


illusiON
őstag

kiegészitem, hol lehet majd kapni legolcsóbban majd? :)

( : no woman no cry : )

(#46) Type-R válasza illusiON (#45) üzenetére


Type-R
őstag

Ha jól tudom eddig csak Németországban jelent meg, tehát még csak német nyelven, ha az téged ez nem zavar, akkor onnan szerzed be ahonnan akarod.

(#47) Viktor77 válasza Type-R (#46) üzenetére


Viktor77
titán

:D

Van angolosítás (én így nyomom), sőt magyarosítás is hozzá.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#48) illusiON


illusiON
őstag

angolositást hol találo hozzá? avyg jól gondolom, hogy google lesz a válasz :F:) m,ellesleg németül is annyit tok mint angolul, kcisivel vok a középfoku előtt mind 2ből, ugyhogy nem lenne nagy gond :D mér csak németben adták ki? német a kiadó:F

( : no woman no cry : )

(#49) Type-R válasza Viktor77 (#47) üzenetére


Type-R
őstag

az angol hivatalos? mert az utolsó cikk amit olvastam, ,az eddig csak német verziót emlitett.

(#50) Viktor77 válasza Type-R (#49) üzenetére


Viktor77
titán

Szövegértés rulez! :D

Olvasd el mégegyszer mit írtam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.