Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Gsm antenna (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ra^ven


ra^ven
senior tag

Üdv!

Nemigen találtam a témával foglalkozó topicot, így megragadtam az alkalmat.
Ugye sokak által ismerős a hálózati lefedettségi probléma. Vodafonnál vagyok, de a lakóhelyen úgy kell vadászni a ház sarkaiban azt az 1-2 csíkot, hogy lehessen valamit kezdeni azzal a telefonnal. Többször hívtam az ügyfélszolgálatot, de nem segítenek, külső céget ajánlottak hogy velük egyezkedjek.
Ezután felhívtam a céget, név szerint Carant KFT. de ott az egyedüli talán használható eszköz 28k lenne, ez egy külső és egy belső antennát foglal magában, amivel annyit érnék el, hogy az adott helységben lenne valamennyi térerő. Ezzel kapcsolatban szeretnék pár infot gyűjteni, mi kell pontosan ehhez, milyen cégeknél érdemes keresni, létezik e egy olyan kültéri egység, aminek van egy 10-20méteres hatósugara, vagy valami hasonló.

Válaszokat előre is köszönöm.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#2) ra^ven válasza ra^ven (#1) üzenetére


ra^ven
senior tag

Hopp az kimaradt az irományból, de aki végigolvassa kiderül, hogy térerőt szeretném kicsi t feljebbtornászni, amennyiben lehetséges. :U

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#3) ra^ven


ra^ven
senior tag

UP!

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#4) Jégkokó válasza ra^ven (#3) üzenetére


Jégkokó
veterán

próbáltad a másik két szolgáltató hálózatát is?mert lehet hogy a vodának nincsen rendes lefedettsége arra.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) ra^ven válasza Jégkokó (#4) üzenetére


ra^ven
senior tag

Igen, tré mobilnál jobb a helyzet 1-2 csíkkal bizonyos sarkokban csak azis, azért érdeklődtem konkrét megoldás iránt.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Gsm antenna (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.