Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Amikor már a bejelentést is bejelentik :W

(#2) Fitzgerald válasza mg1992mg (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát ha akkorára nősz mint a GTA, akkor marketingre kb. nem is kell már költened, a hype eladja a játékot.

(#3) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Jöjjön csak, látatlanban is instant get.

(#4) BoneDragon


BoneDragon
veterán

És a megjelenés éve: 2028.

(#5) homerhamm válasza BoneDragon (#4) üzenetére


homerhamm
addikt

...után. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) PuMbA válasza BoneDragon (#4) üzenetére


PuMbA
titán

2025 tavaszig lesz a megjelenés, ezt majdnem biztos :) A Rockstar Games pénzügyi jelentésében benne van, hogy nagy bevételt várnak eddig a dátumig.

[ Szerkesztve ]

(#7) Segal válasza PuMbA (#6) üzenetére


Segal
veterán

Csak nem a PC megjelenés lesz 2025 tavaszig :( , a konzol meg a kutyát nem érdekli ;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) oriic válasza mg1992mg (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Rockstar az egyik olyan cég, ami ilyet simán megcsinálhat, csak nagyobb lesz a hype. Nem véletlen, hogy páran már le is másolták ezt a délután/este folyamán(Halo, Fall Guys, Warzone stb.)

Live-Die-Respawn

(#9) k-adi


k-adi
nagyúr

hype train cho choo :DD

(#10) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

"Hosszú évek óta piacon van már a Grand Theft Auto V"

Akkor ezt pontosítsuk: 2013. szeptember 17-én jelent meg PlayStation 3 és Xbox 360 konzolokra. Továbbfejlesztett változata Xbox One, PlayStation 4 platformokra 2014. november 18-án érkezett meg, míg a PC-s verzió többszöri halasztás után 2015. április 14-én jelent meg. Forrás

Eszerint az eredeti pont 10 éve jelent meg.

A Read Dead sorozat tagjai is 2004-2010-2018 években jelentek meg, ami szépen mutatja, hogy ma egy igényes AAA játék legyártása 8-10 év, viszont az ilyen játékok (pláne ha moddolhatók és rendszeresen extra kontenttel gazdagodnak) képesek lekötni a játékosok egy részét a következő évtizedre.

Kérdés, hogy pl. az UE5 tud-e ezen az évtizedes fejlesztési időn rövidíteni a jövő játékainál, hisz ott az engine-fejleszés helyett a kontentre fókuszálhatnak, ráadásul a Nanite auto-LOD-ja miatt nem szükséges az objektumok kisfelbontású verzióinak előállításával tökölni, elég a max-res objektumot behúzni, így ezzel is egy csomó időt spórolnak.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#11) nanocry


nanocry
tag

Ez a frencsájz akkorára nőtt, hogy marketingre hébe-hóba kell majd költeni. Egy mai 10-12 éves is tudja mi azaz autólopás ;] Azért szerintem arra mindenki kíváncsi mit hoztak össze 10 év alatt.. Jobb fizika, rombolhatósággal nagyobbat tudnának ütni.

#10 Ha nem is úgy, akkor is van annyi anyagi erőforrásuk, humán erőforrásuk, eszköztáruk, idejük rá. :DDD Én inkább fasza fizikát és RT-t szeretnék benne látni, egy jól használt fizikx vagy valami saját gyártású cuccukkal fűszerezve.

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#12) TESCO-Zsömle válasza nanocry (#11) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"Fizikx" halott. Hozzák vissza az Euphoria-t a 4-ből. (Nem fogják, túl reális volt...)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) PuMbA válasza TESCO-Zsömle (#12) üzenetére


PuMbA
titán

Euphoria lesz, hiszen eddig minden GTA IV utáni játéknak, például az RDR2-nek is a szerves része volt: [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Jakesz válasza PuMbA (#13) üzenetére


Jakesz
őstag

Csak éppen minimálisra butították a járművek fizikáját minden szempontból. A 4. részben kiváló töresmodell volt, és az irányítás is sokkal realisztikusabb. Az 5-ben meg alig törnek a járművek, az irányítás meg full arcade lett. Nyilván a casual játekosoknak próbáltak ezzel kedvezni, mintsem a játék motorja lett gyengébb, de remélem, hogy kaptak annyi panaszt erre, hogy a 6-ban visszahozzák a 4 járműfizikáját, vagy minimum a 4 és 5 közötti arany középutat lövik be.

[ Szerkesztve ]

(#15) Chapel válasza Jakesz (#14) üzenetére


Chapel
addikt

AZ 5.-ben képtelenség belengetni a vevrdát, nem farol meg 200 az sem.
A 4.-ben (törést hagyjuk is)számolni kellett előre egy éles kanyarral nagyobb sebességnél mert ugye van féktáv, és nem 200km/h-ról 0-ra 15 méter mint az 5.-ben. Olyan élvezetes autós üldözéseket mint a 4 ben toltam a rendőrökkel, mekkora érzés volt egy jól elkapott kis driftes kanyar.
Az 5. sajnos minden beleadott a területbe látványba és igenregneteg pluszt adott, de tessék mégis csak van egy erős réteg én verem ezt a vész harangot hogy (FIZIKA!!!!) sok sok éve; helyette gyönyörű, nagy változatos, de szinte teljesen statikus táj. Emberek egy bokor megfog egy 100al jövő kamiont vagy egy sima közlekedési oszlop, nem lámpa, parkolási kis oszlop :(((

Egyébkéntmeg ha kijött adjanak pár évet neki és dobják rá az 5 motorjára a 4.-et csak a fizikát hagyják, esetleg kis vidéki, sras rész és puff venni fogják és megint nem kellett új gamet gyártani, megint 10 évig lehet ülni az aranyrúd hegyeken.

Szerk: Arra lett már megoldás hogy sem a steames sem a Social Clubbos 4. rész nem indul el? Egy mod kell ICencher 2.1 vagy a 3.0 kinek mi, a játék gyönyörű lesz zéró bug és 3 katt és ingyenes. Ja és indul a gammmel automatikusan.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#16) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Közbe kint az új trailer... Nem ugy volt hogy ma este?

(#17) oriic válasza BoneDragon (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kiszivárgott, majd Rockstar úgy döntött inkább ki is rakja egyből.

Live-Die-Respawn

(#18) Neurotoxin válasza mg1992mg (#1) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Nekem a kurrens fejlesztőcsapatok "re-x"-i tetszenek [link] ;] Ugyanazok a hátterek sémái :DDD

Más: Valószínűleg csak én vagyok az egyetlen a bolygón, akinek kompletten kimaradt az ötödik rész, ugye? :D

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#19) Chapel válasza Neurotoxin (#18) üzenetére


Chapel
addikt

Más: Valószínűleg csak én vagyok az egyetlen a bolygón, akinek kompletten kimaradt az ötödik rész, ugye? :D
Igen, már Ugandáan és Indiában is kitolta mindenki, sőt Afrikai törzsek is megkapták ejtőernyővel a PS-t meg a tv-t hozzá ;]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#20) #57018880 válasza Neurotoxin (#18) üzenetére


#57018880
törölt tag

Nem, én sem játszottam vele. Idő közben megutáltam a gengsztereket IRL :D. GTA meg gyak. egy gengszter szim.

(#21) k-adi válasza BoneDragon (#16) üzenetére


k-adi
nagyúr

jó lett a trailer, jó lesz ez :)

(#22) Neurotoxin válasza Chapel (#19) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ugandában már kiplatinázták!

18 éve a PH! lapcsaláddal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.