Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo 4

Hozzászólások

(#2001) Type-R válasza kribe (#1981) üzenetére


Type-R
őstag

Ha nem kopnak a gumik, akkor nem mindegy milyen van fenn, mert én megvettem a verdát és egyből kezdtem gyakorolgatni vele.

(#2002) Type-R válasza kribe (#1971) üzenetére


Type-R
őstag

8:44.888 :B

(#2003) _Volkovy_ válasza Type-R (#2002) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

nekem 8'40 valamennyi lett elsőre,road gumival :D

(#2004) Type-R válasza _Volkovy_ (#2003) üzenetére


Type-R
őstag

Itt egyszer- kétsz a szántásba is mentem, és meg is pördültem. De Kribe ideje az nagyon durva, több mint fél percet adott a B-specnek, nálma 8.29-et ment.

(#2005) _Volkovy_ válasza Type-R (#2004) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

apropó,b-spec:
ez mire jó?

(#2006) The Prodigy


The Prodigy
csendes tag

Szevasztok testvéreim! Végre énis GT4 tulajdonos lettem.:)) Lenne 1 kérdésem. A ''Photo-Drive''-ban hogy kell fotózni???:F

Kösz!

[Szerkesztve]

Kuplungot rúgd, kéziféket szakítsd!!!

(#2007) _Volkovy_ válasza The Prodigy (#2006) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

szervusz testvérem :D

(#2008) The Prodigy


The Prodigy
csendes tag

VÁLASZT!!! MOST!!!:DD:DD:DD

Kuplungot rúgd, kéziféket szakítsd!!!

(#2009) Viktor77


Viktor77
titán

7:33:134

400 lovas RX7 Spirit R Type A (FD) '02, Racing Medium gumikkal, gyakorlatilag 0 pályaismerettel. Sokszor ott is fékeztem ahol nem kellett volna.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2010) Viktor77 válasza Viktor77 (#2009) üzenetére


Viktor77
titán

Egy kép a picimről! :D

[kép]

Imádom ezt az autót, brutál hangja van és valami eszméletlen jól kezelhető.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2011) iguana


iguana
őstag

B móddal kísérleteztem. beginner ''líg'' FR, RX8 brand new, minimal tuning, én simán alázok, de B módban teljesen seggfaszmakk módjára megy :U
A versenyek után kapott ''A'' pontok alapján fejlődik a virtuális pilótám?
Más. Ráakadtam a jukebox-ra (eddig nem foglalkoztam vele), és vannak nagyon ütős zenék. Ezt kiszokták adni zenei cd-ként? Szeretném megvenni.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#2012) Viktor77 válasza iguana (#2011) üzenetére


Viktor77
titán

Már kiadták, valakinek itt meg is van, és Torrent-es oldalakról is le lehet tölteni, de ahhoz én segghülye vagyok, de már láttam fent.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2013) kribe válasza Type-R (#2004) üzenetére


kribe
őstag

Mennyi a B-spec skilled? Szerintem az is számít nagyon.
Nem az a durva hogy én mennyit megyek, hanem az hogy ti mennyit... szerintem túl nagy a különbség, végignéztem a beállításokat megint, de tényleg road gumik vannak fent... WTF? :F

mondjuk szántás meg pördülés után nem csoda fél perc hátrány, főleg ha az egyik hosszú gyors szakasz előtt történik ahol nagyon számít milyen sebességgel kezdesz neki...

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2014) kribe válasza The Prodigy (#2008) üzenetére


kribe
őstag

Meg kell nyomni most hirtelen nem emlékszem vagy a startot vagy a selectet amikor nézed a replájt. Vagy vezetés közben is lehet? Fene se emlékszik, egyszer csináltam. A kézikönyvben benne van.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2015) kribe válasza _Volkovy_ (#1982) üzenetére


kribe
őstag

Méretben a 30-130 megás tartományokban :D Nekem van asszem 1.5 gigányi nordschleife videóm, plusz egy 700 megás teljes film egy nagyon durva skyline futammal, de az csak a teljes film kis része. Ringmeister Dirk Schoismann (lehet rosszul írtam, talán y-nal kéne... ő egy profi pilóta szintén több mint 10000 körrel a ringen) nyom egy bemutató kört egy 700 pacis R34 GT-R -rel. Ha van MSN messengered az email címem megtalálod az adatlapomon, aztán csak összehozzuk valahogy... főleg ha van DC++ -od is :))

Mások is rámköszönhetnek nyugodtan.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2016) iguana válasza Viktor77 (#2012) üzenetére


iguana
őstag

kishazánkban kapható?
tom, tom gugli..

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#2017) Hummin


Hummin
tag

Most csináltam meg az IA-16-os tesztet. Hihetelen volt az a 370-es sebesség Le Mans-ban. Kormányt meg úgy rázta az út, mint az őrölt!

(#2018) kribe válasza Hummin (#2017) üzenetére


kribe
őstag

Meg kéne csinálni nekem is :D

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2019) The Prodigy


The Prodigy
csendes tag

Még valaki tud adni választ a kérdésemre? (kösz kribe, nincs kézikönyvem:), viszont a ''játék'' eredeti...)

Kuplungot rúgd, kéziféket szakítsd!!!

(#2020) kribe válasza The Prodigy (#2019) üzenetére


kribe
őstag

lényegében két dolgot kell kipróbálnod, azért azt csak meg tudod tenni... vagy start vagy select :D

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2021) e.vid válasza The Prodigy (#2006) üzenetére


e.vid
senior tag

Elindulsz az egyik pályán (nem kötelező végig menni rajta)
majd megállítod a start gombbal
kilépsz a pályáról
elkezdődik a visszajátszás
egy szimpatikus pontnál nyomsz egy select-et
a többi meg adja magát

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#2022) The Prodigy


The Prodigy
csendes tag

Kösz szépen mindenkitől!;)
És most vissza a vezetőülésbe!:)

[Szerkesztve]

Kuplungot rúgd, kéziféket szakítsd!!!

(#2023) kribe


kribe
őstag

7'55.061 Fúúú... lefáradtam :D Több elbaxott kör után sikerült ezt összehozni, volt olyan kör ahol az elején 3 mp-cel gyorsabb voltam mint ebben a körben csak utána rontottam... ezek után a cél a 7 perc 50, meg lehet csinálni, ha az elején hozom azt a 3mp-et, a végén meg nem csúszom ki a fűre mint itt :D Ha pontosan 7 percre sikerül a Döttinger Höhe-i időmérő ponthoz érni (T10 asszem, a hosszú egyenes elején lévő híd) akkor meglesz :DDD Fárasztó bakkeeeer... kár hogy a replayt nem lehet lementeni pendrive-ra, pedig az milyen nagy lenne már... így várhatok egy digikamerára hogy megmutathassam néktek. Már ha érdekel valakit :))

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2024) _Volkovy_ válasza kribe (#2015) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

az a dirk ringmeister videó érdekelne!
holnap,ok?..dc-m van,majd keresek vmi kis hubot.:)

(#2025) Type-R válasza kribe (#2013) üzenetére


Type-R
őstag

A b-spec valamivel 5000 felett van, ami meg az én időmet illeti, az tényleg egy kicsit szar lett, de ez volt az első köröm Road/Standard gumikkal, de a perdülés kabyarvab volt, és nem gyors szakaszon. Majd még probálkozom.:))

(#2026) kribe válasza _Volkovy_ (#2024) üzenetére


kribe
őstag

Kis hubot tudok... MSN nincs?

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2027) kribe válasza Type-R (#2025) üzenetére


kribe
őstag

5000 b-spec? Azt hogy hoztad össze? Nekem még nulla :D
A legtöbbet akkor vesztesz ha a gyors szakasz elején pördülsz, mondjuk az azelőtti kanyarban :(

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2028) Type-R válasza iguana (#2011) üzenetére


Type-R
őstag

A ''B'' az elejéb tényleg segg hülye, nem is érdemes kis versenyeken bevetni, inkább hosszú távúkon, kb 5-7 köröseken, de az elején nemerős kocsot se érdemes adni neki, mert azzal meg csúszkál.

(#2029) Type-R válasza kribe (#2027) üzenetére


Type-R
őstag

Amikor pénzre volt szükségem, akkor mindig a B-vel csináltam pár versenyt az endurancban legtöbbször a 300km-es Grand Valley-i versenyt.

(#2030) iguana válasza Type-R (#2028) üzenetére


iguana
őstag

köszi. a szerzett pontok alapján lesz egyre jobb?

vki megcsinálta a beginner league, roadster futamot? már 300 lovas géppel megyek, de egyszerűen állva hagynak.ti milyen autóval nyomtátok le? (típus, LE)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#2031) kribe válasza Type-R (#2029) üzenetére


kribe
őstag

Majd szórakozom vele ha lesz kedvem :D De most jobban szeretek még én vezetni :D

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2032) Type-R válasza iguana (#2030) üzenetére


Type-R
őstag

A szerzett pontok amiket te A-spec-ben szerzel, azok nem számitanak hozzá a B-spechez, de akkor nem tudom mi van, ha felesben nyomjátok, mert akkor A-spec pontot nem kapsz, de lehet hogy B-spec se kap pontot.

(#2033) Type-R válasza kribe (#2031) üzenetére


Type-R
őstag

Ez tökéletes pénzszerzésre, mert ha nincs kedved, vagy mást szeretnél, adsz alá egy rebdes verdát, az hagyod, hogy menjen, beállítod 4-re, és bekapcsolod az előzést, és megy magától, még boxba is kimegy ha elkoptak a gumik, vagy kevés a benzin.

(#2034) iguana válasza Type-R (#2032) üzenetére


iguana
őstag

megint köszi. Az A-spec pontok akkor mire jók?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#2035) kribe


kribe
őstag

Na itt egy kép a bakiról a kör végén :D Gyakorlatilag végigcsúszott a füvön, a végén tudtam csak lemászni róla... enélkül jobb lett volna mint 7'55... :O

Bővebben: link

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2036) Raymond


Raymond
félisten

Lehet lassan kiderul miert nincsenek Ferrari-k a GT4-ben:
Bővebben: link
Lehet egy masik verziohoz tartogatjak ? ;)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#2037) Viktor77


Viktor77
titán

:D

A GT4 elpicsázza a Forza-t!

Bővebben: link

Ui.: Jó lenne ha valaki linkelné a letölthető verzió, ezt valahogy nem találom az Temporary Internet Files-ban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2038) Viktor77 válasza Viktor77 (#2037) üzenetére


Viktor77
titán

MOD: Nem szóltam, megvan. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2039) _Volkovy_ válasza Raymond (#2036) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Csak aztán nehogy nagy ps2-re ez a verzió ne jöjjön ki,mert irgumburgum

(#2040) kribe


kribe
őstag

Ferrari nyamm... a Porschék is hiányoznak nekem :(

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2041) _Volkovy_ válasza kribe (#2040) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nekem a Ferrari-Lamborghini-Porsche trió hiányzik.
Jó a játék,meg minden,de ezek nélkül köze nincs az átfogó autószimulátorhoz.Az meg enyhén szólva röhej hogy vagy 5-6 japán tuningműhely egy-két autóját berakják,Ferrarikat meg nem.Tudom,jogdíjak,etc..

(#2042) kribe válasza _Volkovy_ (#2041) üzenetére


kribe
őstag

Hát ja... ezek nagyony hiányoznak, de attól még ez marad a kedvencem :D


Na, MSN? DC++?

[Szerkesztve]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2043) _Volkovy_ válasza kribe (#2042) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

dc..

mondjuk: lamehub.hopto.org:8998 ? nincs minimum share,én már ott vagyok.:)

(#2044) kribe válasza _Volkovy_ (#2043) üzenetére


kribe
őstag

megyek csak rendbeteszem a megosztásom némileg


ki vagy mi vagy?

[Szerkesztve]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2045) _Volkovy_ válasza kribe (#2044) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

megosztás nem kell..:)

a saját nevemen futok. :)

(#2046) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

jössz,vagy nem jössz?
ez itt a kérdés :D

(#2047) Hummin válasza iguana (#2030) üzenetére


Hummin
tag

Én egy tuning nélküli Elise 111S-vel csináltam meg, TC stb segítségek nélkül. Ezt használtam az MR challenge-ben is. 100 feletti Aspec pontot is kaptam érte. Bár pl. a New York-i pályára már gyenge volt az Elise az NSX-vel szemben. (a sok hosszú egyenes szakaszon odavertek) Érdekes kérdés ez az Aspec pont. mint ez előbb néhol 120-150 pontot is be lehet zsebelni, de valahol örülök 10-15 pontnak is. Pl. a Mini Sports Meetingben sztem csak Cooper S-vel volt esélyem. 5 autóból 3 általában Cooper S volt. Sima Minivel képtelenség lett volna befogni a Copper S-eket.

(#2048) Hummin


Hummin
tag

Néhány versenysorozatra meg vettem célirányos autót, amivel egyáltalán be tudok lépni. Csak utána derült ki, hogy a gép alkalmatlan a verseny megnyerésére. pl. ilyen volt a sipder+rodster illetve a Lightweight KCup is. :( Mért csak belépés után lehet bemutató videót megnézni??

(#2049) kribe válasza Hummin (#2048) üzenetére


kribe
őstag

Én a roadsterek versenyét egy 320 ló köré tuningolt s2000-essel csináltam meg, a K kupát meg egy Cappuccino Turboval :D Az édi kocsi :D Kanyarban alig kell lassítani vele.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2050) iguana válasza Hummin (#2048) üzenetére


iguana
őstag

pontosan így jártam. honnan tudhattam volna hogy a k kupában mi indulhat?vettem egy mini morris, persze az nem volt jó. :(

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.