Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Hosszas tépelődés után úgy döntöttem belevágok.
Na lássuk csak.
Igazándiból a tegnapi nappal kezdeném. Tudni kell, hogy én a sajtóban dolgozom. Tegnap hagytam ott, illetve töltöttem utlosó munkanapomat egy hetilapnál. A kollégák szerveztek nekem egy kis ''búcsubulit''. Ami arrról szólt, hogy délben összejött a teljes szeri (szerkesztőség) az ujságíróknál (mert az a legnagyobb szoba) és egy üveg pezsgő keretében elbúcsúztattak. Kaptam tőlük egy címlapot, meg DJABE albumot, meg még sok minden apróságot. A főnökömtől (művészeti vezető) egy ezüst pénztartő csipeszt kaptam. Annyira megható volt. Meg egyben szar is. Én ugyanis a lap indulásától kezdve ott voltam, alakítgattuk csináltuk, terveztük, hogy olyan lett amilyen most. Szóval nehéz szívvel hagytam ott. Este lapzárta után hazamenni, hát szar és nagyon furcsa érzés volt. De a pénz ugye nagy úr.

Ma már az új melóhelyen kezdtem. Aranyosak, kedvesek, és persze itt is találkoztam ismerőssel. Mert nagyon kicsi ez a szakma. Sok az új infó is. Bele kell tanulnom ebbe az új lapba. Mert bármennyire is profi az ember a szakmájában azért egy váltás mindíg nehéz.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#2) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Nah, megyek aludni, hogy egy kicsit kisimítsam a monitorfejem. :DDD

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Nah, tegnap előhoztam egy jó régi topicot. Szerintem jól le leszek szólva érte. :DDD

Igazándiból most nincs kedvem írni. Talán este lesz akkor folyt. köv.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#4) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Nah ma értem, illetve most értem haza Prága szépséges városából. Ahol nehány szép napot töltöttem.
Csak röviden.: Szállás koleszban. Cseh csajok - isteniek! :)
Prága gyönyörű. Prága lenyűgöző. A sör nagyon finom és olcsó. :R
Most egy kicsit (nem kicsit) fáradt vagyok úgyhogy később (talán holnap, igen holnap folyt köv.)
Ugyanis holnap szabadnap. Utána kezdődik a meló, meglepően gyors PIII-800-on tördelek. És tényleg meglepően gyors.
Nost ennyi.

Ma minden megszokott feladatomat fennkölt önkifejezésként végzem el...

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#5) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Majd egy éve kezdtem el ezt a blogot. Igen valójában nem sokat írtam bele. Nemtom ez a blogolás nem az én világom.
Akkor most nekiállok összefoglalni mi is történt velem az 1 éve alatt. A munkahelyem nem változott. Még mindíg ugyanott dolgozom. Ez már pozitív dolog nálam ugyanis nem szoktam egy helyen dolgozni ilyen sokat.
Nyáron kitaláltam, hogy bringázni akarok. Július végén vettem egy kerót. És azóta belepakoltam 3600km-t. Augusztusban Gabi (azóta ex barátnőm) hazajött végre Sheffieldből (9 hónap után), úgyhogy elmentünk kettesben 10 napra nyaralgatni. Kellemes volt. Talán a legjobban sikerült nyaralásunk az 5 év alatt.
De a kapcsolat valahogy nem volt az igazi már.
November 3.-án szakítottam Vele. Kishíján beleroppantam a fájdalomba...

[ Szerkesztve ]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.