Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lambda


Lambda
tag

Üdv mindenkinek!

Van egy Motorola V220-am és egy GPRS előfizetés. USB kábellel van összekötve a géppel. A Motorola Mobile Phone Tools-t használom az internetre csatlakozáshoz, ugyanis a GPRS Manager (Motorola által ajánlott ingyenes program) nem hajlandó kapcsolódni. A kapcsolat létrejön, de a gond az, hogy az IE nem hozza be az oldalakat, pontosabban csak 1-2 oldalt jelenít meg. Megjeleníti pl a játékok.hu-t, de ezen kívül kb 2 oldalt találtam még ami bejön. A többinél hosszasan tölt és végül a lap nem jeleníthető meg szokásos hiba... Ami fúrcsa, hogy hiába pingelek bármilyen szervert, akár olyan oldalét is ami bejön, Timeout error van és egyetlen csomag sem tér vissza (akkor se ha az alap 32 byte helyett 1-el pingelek így a csomagméret hiba -szerintem- kilőve). Ez mitől lehet?! Oprendszer: Xp SP2.

(#2) bigalexander válasza Lambda (#1) üzenetére


bigalexander
csendes tag

melyik szolgáltato,miota,elötte müködött rendesen????
Csak mert nekem a pannoné baxa....k ezen a héten ,elötte kb 3 honapig tökéletesen müködött.

Üdv:Big

(#3) Pompi válasza bigalexander (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem megy a Pannon mobil internet, már ha jól értem amit írtál. Szóval ha neked nem megy akkor nálad van a hiba.


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#4) Lambda válasza bigalexander (#2) üzenetére


Lambda
tag

Pannon. Neked is ilyen hibád van? Én régebbről nem tudok nyilatkozni, mert ezelőtt nem használtam. De tényleg nem értem, hogy az oldalak 99,9%-a miért nem jön be, és miért nem lehet azt se pingelni ami bejön?! Érthetetlen. Lehet valami köze ennek a térerőhöz? Nem mindig max, valamikor csak 3-4 az 5-ből, de úgy gondolom ez nem jelenthet problémát.

(#5) bigalexander válasza Pompi (#3) üzenetére


bigalexander
csendes tag

Üdv
Na szoval probáltam seT610 bluetooth al ezután N3220 usb to serial DKU5 kábellel
laptopon ezek után pc n és ua történik.Az internet megy csak a lapok nem jönnek be.
Mindent csináltam vele adware,viruskeresés meg minden .Feladtam.
Mondom ez hétfö ota tart (szigetszentmiklos,szigethalom).
Nem tudom hol a hiba 3 honapja használom és semmi bajom nem volt vele.
A poén hogy az emlitett seT610 el a voda gprs szakit.Egyébként eljátszottam ezt
vodával is párszor.Vannak problémás idöszakok azt kész.

ÜFSZ re meg nem telefonáltam mert lassan kötik a DSL t itthon azt lemondom a gprs t.

Üdv:Big

(#6) Lambda válasza bigalexander (#5) üzenetére


Lambda
tag

Köszi! Egyébként biztos van valami használható megoldás mert a ''problémás időszakok'' ennyi pénzért kicsit túlzás :) Továbbra is várom akinek van ötlete.

(#7) bigalexander válasza Lambda (#6) üzenetére


bigalexander
csendes tag

Üdv
Pont egy hét után ismét müködik nálam a pannon internet tökéletesen pedig semmi különöset nem csináltam.
Lambda ha nálad nem akkor probálj kábelt cselélni vagy kölcsönkérni (kiprobálni másik)telot persze más tipust más kábellel .
Én már dobom is be másik teloba a kártyát ha nem megy ugyanis még siemens korszakombol voltak hasonlo problémák a gyári adatkábelével és a 1590 utángyártottal meg simán ment.

Üdv:Big

(#8) Vikipizsama


Vikipizsama
tag

Sziasztok!

Én a T-Mobilos GPRS Internetet használom.

Letöltöttem az oldalukról az internetgyorsitó programot ami arra jó, hogy a képeket kisebb felbontásban tölti le és pár dolgot nem tölt le, így kisebb aforgalmam, de nem maradok le semmiről.

Pár hete viszont amikor bekapcsolom akkor egyáltalán mem jönnek be az oldalak, ha kikapcsolom akkor pedig jól megy az internet csak igy nagy a forgalmam.

Az egészben az az érdekes, hogy ha be van kapcsolva a program az oldalakat akkor is tudom pingelni!

Nem tudom miért romolhatott el egyik pillanatról a másikra.

Ha valaki tud valamit erről a programról vagy esetleg tud másik programot akkor írjon!

Köszi

(#9) rollingrock válasza Vikipizsama (#8) üzenetére


rollingrock
csendes tag

A T-mobile oldaláról letölthető Conxpert gyorsító program csak egy ideig használható ingyenesen. Később fizetősként müködik tovább. Lehet ez a gond.

Másrészt a Vodafone-nál és a Pannon-nál használatos gyorsító kliensek ingyenesen használhatóak akár meddig. Sebességre a Pannon kliens adja a leggyorsabb net érzést.

:)) :))

(#10) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A témát zárom.
Ttopikok a folytatáshoz:
Pannon GPRS-internet: [link],
T-Mobile GPRS-internet: [link] és
Vodafone GPRS-internet: [link].
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.