Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gothic 3

Hozzászólások

(#101) Zenty válasza zolomon17 (#100) üzenetére


Zenty
őstag

Öh a gothic más graf stilust használ nem világitó fantasy hatást.
( de a gép igénye elég szép lesz ahogy nézem...)
[link]


Egyébként egy picitt vissza térve lenti magyarositás témához.
Sevenm fórumárol a support válasza:
''A JoWood kifejezett kérése volt, hogy minden országban az adott nyelven kell megjelentetni a játékot. Szóval nincs kívánságműsor. És miután ua. a cég készíti ehhez is a magyarosítást, mint aki a Heroes 5-nél közreműködött, bízunk benne, hogy majd ez is elnyeri a vásárlók tetszését. ''

Azt is elmondta ,hogy a forditók már megkapták az anyagot ,és ők ugy szeretnék ,hogy az óktoberi megjelenésre magyar verzsön is kész legyen! Ne csuszon


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#102) Neptun24 válasza zolomon17 (#100) üzenetére


Neptun24
csendes tag

Hi 1 up-ot a topicnak! ;]
Nem lesz magyar szinkron. Csak a szöveget/párbeszédeket magyarítják. Október 13.-án jelenik megangol és német szinkronnal.
+ a legújabb trailer: [link]

(#103) Djuree


Djuree
félisten

Na végre!!!! :C

A 2 nagyon király volt, csak túl rövid volt :))

Szerintetek el fog menni a gépemen (az adataimnál látható) :F

Ja ,és mikor jön ki?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#104) Kraptor válasza Djuree (#103) üzenetére


Kraptor
őstag

El csak kérdés, hogy hogyan.


Más. Szerintem nagyon gáz, hogy angolul nem adják ki csak magyarul ez elég elszomoríró legalább is nekem.

(#105) Djuree válasza Kraptor (#104) üzenetére


Djuree
félisten

mi????????????????????????????????????????
magyarul fog kijönni, ez qrva jó :R :R :R :R :R :R :R :R :R

amugy ezt honnan veszed, én ilyet még nem hallottam :F

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#106) Kraptor válasza Djuree (#105) üzenetére


Kraptor
őstag

Hát szetinem meg ngyon gáz... :W :W :W [link]

Magyar felirattal jelenik meg, gondolom ez azt takarja, hogy minden magyar lessz, leírás a fegyvereknek, stb :( :(

(#107) Djuree válasza Kraptor (#106) üzenetére


Djuree
félisten

Hmmm, a fegyvereket nem kellett volna magyarítani az igaz, nagyon hülye nevek tudnak így születni, én már csak tudom, én magyarítottam a Diablo2 fegyvereit :W

Viszont a párbeszédek fontosak, csak ezeket kellett volna.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#108) Boglya válasza Kraptor (#106) üzenetére


Boglya
senior tag

Miért baj az ha eleve magyarosítják:)? Ha nem tetszik rendeld meg az angol verziót:D.

(#109) Kraptor válasza Boglya (#108) üzenetére


Kraptor
őstag

Hát az a baj, hogy nem lehet majd csak a magyar verziót kapni, mert ha még csak annyi lenne, hogy felirat és nem az egészet magyarosítanák akor ok, mert azt kitudom kapcsolni. Sokan azt mondják, hogy minden magyarosítva lett és az egy kicsit rossz szájízt hagy bennem DnD magyarosítás után:):)

Kétlem, hogy csak a párbeszédet feliratozzák és sajna ez nem olyan lesz, hogy ki vagy betudod kapcsolni, csak magyar.

[Szerkesztve]

(#110) Djuree


Djuree
félisten

na mind1, én úgyis megvártam volna a magyarítást, nem szeretem ha csak félig értem a történetet, összességében nekem így jobb lesz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#111) Boglya válasza Djuree (#110) üzenetére


Boglya
senior tag

Nekem mondjuk tökéletesen megfelel angolul is, de szerintem is tök jó h eleve magyarul adják ki, elég ritka eset.

(#112) Zenty


Zenty
őstag

Oh sajnálom ,hogy ugrott a szinkron :(((
Sevenm szerint túl drága lett volna egy minőségi szinkron a sok szöveg miatt :(
Igy marad a felirat ,de az fullosan.

Francba.... örültem volna végre egy nagyobb szöveg orientáltabb gamenel átlagnál jobb magyar szinkronal ....


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#113) Kraptor


Kraptor
őstag

Mondjuk ahogy elnézem az angol szöveget a Cseh/Szlovák dobozon...az angol is elég fos fordítás lesz ezekszerint...:(:(:(

(#114) Zenty


Zenty
őstag

Már elő lehet rendelni aki nemtudná:
sima (hun):
[link]
Ce ( ez nem lesz hunositva) :
[link]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#115) Zenty


Zenty
őstag

Nemtudom volt e már ez a másik gameplay video? De ez elég cool :)
[link]


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#116) naraku válasza Zenty (#115) üzenetére


naraku
aktív tag

Jó kis videó. :C

(#117) Zenty


Zenty
őstag

Közbe találtam még 1 újat :D
[link]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#118) naraku válasza Zenty (#117) üzenetére


naraku
aktív tag

Cool!Két video az már csak jó lehet. :DDD

[Szerkesztve]

(#119) Zenty


Zenty
őstag

Jóh lesz ez a gothic bár látszik néhány helyen ,hogy bugzik :(
Mondjuk ezek a movik a visszahivásos verziobol vannak. Szal remélhetöleg javitottak eleget a rendesbe.

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#120) naraku válasza Zenty (#119) üzenetére


naraku
aktív tag

Ja a tűz az vibrált mint az állat. :Y Én is nagyot néztem hogy ez benne van.Mert ez nagyon ronda igy. :(

(#121) dante3


dante3
addikt

cdgalaxisban már kapható a game! [link] :Y :R

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#122) Anathol válasza dante3 (#121) üzenetére


Anathol
tag

Igen ma van a hivtalos megjelenés dátuma! Csak kár hogy csóró vagyok és nincs 14K-m rá de majd gyűjtök és meglepem magam vele!

(#123) Kraptor válasza Anathol (#122) üzenetére


Kraptor
őstag

13k nem 14, de a magyar verzió ''csak'' 10k lesz.

(#124) Anathol válasza Kraptor (#123) üzenetére


Anathol
tag

Én a posta költséget is bele számoltam! De a CDgalaxisban csak a CE-t lehet rendelni egyenlőre!

(#125) Kraptor válasza Anathol (#124) üzenetére


Kraptor
őstag

Igen a magyar késig egy jó 2 hetet. Sevenm.hu-n előtudod rendelni

(#126) Calibos


Calibos
addikt

Német szakújságban tesztelték
Hát a demo verzió elégé búgosra sikeredett, remélhetőleg ki tudták ezt javítani.

Nos 1 giga ramal szaggat, 2 gigával fut rendesen, de több mint 2 gigát is kihasznál…




(#127) Kraptor


Kraptor
őstag

Ha valaki megvette ma a CEt az írhatna valamit ide:):)

(#128) dante3 válasza Kraptor (#127) üzenetére


dante3
addikt

Az sg.hu-n írja egy srác: Egy kis tapasztalat, kb 20 perc játék után: A gépem: P4-es 2,6GHz, 1GB RAM ,ATI RadeonX1600PRO AGP 256MB RAM. A játék 1280x1024-es felbontásbanmedium beállítások mellett viszonylag jól fut. Néha beröccen, de olyankor a vinyó is elkezd röcögni, szóval valszeg az 1 GB RAM egy kicsit kevés és onnan kezd tölteni. amúgy a grafika folyamatosnak tűnik. Az elején a játéknak rögtön van egy kis harc és azt kell mondjam nem rossz. Legalább is semmiképp nem rosszabb mint az előző Gothic-ok esetében. Ezt szért írom, mert én személy szerint a harcrendszertől tartottam egy kicsit. Bugok viszont vannak. Pl. Egy levágott ork egy viskó falának a tetején állt bele a falba. :)))) Kár, hogy nem csináltam róla screent mert elég vicces volt. Elkezdtem a környéken mászkálni és teljesen jó a grafika. Hozza azt a szinvonalat és hangulatot amit az előzetes screen-ekből és animációkból le lehetett szűrni. Ja van egy bevezető animáció. Az pl. nagyon gagyi, főleg pl. a Blizzard hasonló animációival összevetve. Egyszóval eddig a szubjektív véleménym, hogy ha nem is az év játéka 8később még lehet, hogy változik a véleményem)mindenképpen jó játék lett. Még valami: a kezelőfelület elég fapadosnak tűnik így elsőre, mind grafikailag, mind kezelhetőségben.

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#129) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

tolja már valaki?

Resistencia eterna

(#130) RábNorbi


RábNorbi
csendes tag

Hali!
Nekem megvette anyám karácsonyra a collector's editiont még pénteken :). A játék nagyon király, csak megeszi a gépemet. A konfig: 3500+ amd athlon 64 bit, 2530-on fut a proc. az alap 2200 helyett. Van benne 1 giga 400as ram dual channelben, és kettő gigabyte 6600gt, 540/1200re húzva. Igazából, csak memória gond lehet a játékkal, mert kb félóránként bejön a gothic saját memóriakezelő ablaka és igazából nem ír semmi hibaüzit, de csak a shutdown gombot lehet megnyomni, ami leállítja a játékot. Amúgy 1024x768ban medium grafikán 35-50 fps körül mozog a játék, 1280x768ban high grafikán lemegy 12re :) A sok bug amit beharangoztak nagyrészt nem jelentkezik a játékban (nálam legalábbis) egy-két grafikai bug van, de nem vészesek.
Üdv!
Norbi

(#131) RábNorbi


RábNorbi
csendes tag

Csináltam még tegnap egy adag képet, ha valakit érdekel. A fraps demójával toltam. A képeket dátum szerint nevezi el. Ahol két-három perc szünet van a képek között ott állítottam a grafikán, mégpedig: az első blokk 1024x768 medium graf, a 2. blokk 1280x1024 high graf, 3. blokk 1024x768 high graf + 16x anizó és 8x élsímítás.
Itt érhetitek el:
[link]
Ezen belül van egy mappa : ''bulázsnak'' és abban a fraps.rarban vannak a képek.
Üdv!
Norbi

(#132) Calibos válasza RábNorbi (#130) üzenetére


Calibos
addikt

olvasd el a 126-os hozzászólást.
1 giga kevés neki

(#133) RábNorbi válasza Calibos (#132) üzenetére


RábNorbi
csendes tag

Olvastam :) Bár a szakújságok a bugos verziót kapták meg sajnos, aminek ügye az aranylemezér vissza is hívták közvetlenül a gyártás elött.
Nálam amúgy olyan szinten nem akad, mint ahogy a srác írta az sg-n. Cserébe félóránként kikapcsol :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#134) Kraptor válasza RábNorbi (#131) üzenetére


Kraptor
őstag

Élsimítés nincs :)

(#135) Parker


Parker
tag

Srácok ezt a szopást!

Nekem el sem indul :W De kááááááárrrrr :O
A gépemnek ez már sok volt
Majd egyszer ha lesz pénzem akkor tolni fogom

JÓ GOTHIC 3-at mindenkinek

AHOY!

blööööööeeeeeeee

(#136) Zenty


Zenty
őstag

[link]
Az első patch talán javitt pár dolgott :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#137) Kraptor válasza Zenty (#136) üzenetére


Kraptor
őstag

Nemsokat...a játék nagyon bugos...

(#138) Boglya


Boglya
senior tag

Gépigénye van rendesen, 1024ben fullon a kezdőcsatában 16-20 fps-t produkált és bár igaz h utána 30-40el ment mindenhol, de mégis le-leakadt néha 1 tizedmásodpercre.

(#139) frizso


frizso
senior tag

Most szedem le! :DD
Holnap már remélem tudok majd áradozni! ;]

(#140) Silencer83 válasza frizso (#139) üzenetére


Silencer83
addikt

2x512Mb -al nem aradozas lesz, hanem siras ;] :(

[Szerkesztve]

(#141) Kraptor válasza Silencer83 (#140) üzenetére


Kraptor
őstag

Hát ebbe a gamában csak sírás van. Nagyon gyatrára sikeredett, eszméletlenül bugos. A legalapabb játékmenet bugos mint állat. Páncél nyista, vadkan gyorsabban nyír ki mint 5 db orc, grafikailag full bug az egész.

(#142) Silencer83 válasza Kraptor (#141) üzenetére


Silencer83
addikt

ez az amiert fel sem teszem, meg megnezes szintjen sem

(#143) Boglya


Boglya
senior tag

1 óra játék után már egészen megtetszett. A grafika gyönyörű, nálam nem bugos. Az egyetlen nagyon idegesítő dolog, hogy ha szedegetem fel a cuccokat egy házikóban és véletlenül a székre irányul a hős tekintete, akkor megpróbál leülni, de persze az asztalt a fal felől akarja megkerülni és sehogy se lehet észre téríteni ha már egyszer eltökélte h leül:D.

(#144) robisz válasza Kraptor (#141) üzenetére


robisz
senior tag

A patch-el nyomjátok? :F

(#145) Kraptor válasza robisz (#144) üzenetére


Kraptor
őstag

Persze.

(#146) Kraptor válasza Boglya (#143) üzenetére


Kraptor
őstag

Milyen beállításokkal játszol. Az volt érdeks nállma, hogy mikor kikapcsoltam Bloom+DOF-ot akkor jöttek elő a grafikai bugok addig, nem volt olyan vészes bug. A legidegesítöbb as a napsugár bug, főleg mikor még a dungeon legmélyén is az rikít a pofádba:)

[Szerkesztve]

(#147) Djuree


Djuree
félisten

Ahh, pedig már nagyon játszanék vele, remélem nem ilyen rossz a helyzet ahogy mondjátok, még megvárom a magyart

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#148) bigman00


bigman00
tag

A GameStar-ban azért elég feltűnően szidták. Persze: ha mindent kijavitanak akkor remek játék (HA kijavítják) de mondja meg nekem valaki: láttunk már olyat hogy egy hónap alatt minden hibát kijavítanak ... (én még nem láttam) és a bemutató videón csórikáknak is akadt... a bemutató videon... hogy fog ez rendesen futni egy normális gépen :F

(#149) Boglya válasza Kraptor (#146) üzenetére


Boglya
senior tag

Már írtam, 1024 minden maxon, kivéve aniso-t, azt visszavettem 8-szorosra:D, úgy tűnik az a szaggatásprobléma nem a sok ellenfél miatt volt, hanem mert amikor bejön a játék még messze nem töltődött be, kell 1-2 perc mire minden bekerül a memóriába és utána már viszonylag ritkán akad le töltögetni:D.
A fizikát is elég jól összehozták, elkezdtem lövöldözni a szarvasokra íjjal, ha nem talált és a nyíl nekiment a kőnek, lehetett látni ahogy összevissza pörögve pattan el és a gravitáció is hat rá.
Van azonban még egy idegesítő dolog, ha egy lény elég messze elszalad előled, h eltűnjön, akkor visszatöltődik az életereje, ráadásul a szarvasok esetében volt olyan h hiába szaladtam abba az irányba ahova menekült, eltűnt:D.

(#150) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

iszonyat hülye ötlet volt a készítőktől, hogy a játékost rögtön bedobják egy marha nagy csatába.. mire normálisan betölti a játékot, már a fél falu le van mészárolva :W

in asm we trust

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gothic 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.