Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gothic 3

Hozzászólások

(#128) dante3 válasza Kraptor (#127) üzenetére


dante3
addikt

Az sg.hu-n írja egy srác: Egy kis tapasztalat, kb 20 perc játék után: A gépem: P4-es 2,6GHz, 1GB RAM ,ATI RadeonX1600PRO AGP 256MB RAM. A játék 1280x1024-es felbontásbanmedium beállítások mellett viszonylag jól fut. Néha beröccen, de olyankor a vinyó is elkezd röcögni, szóval valszeg az 1 GB RAM egy kicsit kevés és onnan kezd tölteni. amúgy a grafika folyamatosnak tűnik. Az elején a játéknak rögtön van egy kis harc és azt kell mondjam nem rossz. Legalább is semmiképp nem rosszabb mint az előző Gothic-ok esetében. Ezt szért írom, mert én személy szerint a harcrendszertől tartottam egy kicsit. Bugok viszont vannak. Pl. Egy levágott ork egy viskó falának a tetején állt bele a falba. :)))) Kár, hogy nem csináltam róla screent mert elég vicces volt. Elkezdtem a környéken mászkálni és teljesen jó a grafika. Hozza azt a szinvonalat és hangulatot amit az előzetes screen-ekből és animációkból le lehetett szűrni. Ja van egy bevezető animáció. Az pl. nagyon gagyi, főleg pl. a Blizzard hasonló animációival összevetve. Egyszóval eddig a szubjektív véleménym, hogy ha nem is az év játéka 8később még lehet, hogy változik a véleményem)mindenképpen jó játék lett. Még valami: a kezelőfelület elég fapadosnak tűnik így elsőre, mind grafikailag, mind kezelhetőségben.

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gothic 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.