Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gothic 3

Hozzászólások

(#1) Parker


Parker
tag

Na srácok ezt is megéltük bejelentették a Gothic 3-at hát nem királyság:C:DD:C:DD Télen már magunknak tudhatjuk a játékot. Az idei L.A-s E3-on mutatják be - überf@sz@:DD

blööööööeeeeeeee

(#2) Somydemy válasza Parker (#1) üzenetére


Somydemy
senior tag

hát ha jobb lesz mint az előd....

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#3) Parker válasza Somydemy (#2) üzenetére


Parker
tag

Szerintem nagy úttörő lesz ez a gém mind grafikailag és élményileg is:)

Sztem

Amúgy meg megjelent a Night of the Raven angolul is (nem fogok unatkozni míg kijön a 3)

Gothic rulez:DD:DD:DD:DD:DD:DD

blööööööeeeeeeee

(#4) illusiON válasza Somydemy (#2) üzenetére


illusiON
őstag

nem tetszett a 2? te enm vagy magadnál szvsz,a legjácchatóbb ilyesmi game volt... dehát te dolgod -:)

( : no woman no cry : )

(#5) HavocS


HavocS
senior tag

gothic mint legjátszhatóbb? na azért ne túlozzunk :) de nekem is az egyik kedvencem lett a Gothic 2. viszont a grafikája... abban simán verte a Morrowindet. Meg sztoriban is :D

(#6) illusiON


illusiON
őstag

szvsza legjátszhatóbb... én pl morrowinden se tudtam játszani, de gothic 2 nagyon tetszett, várom a 3. réstz :)

( : no woman no cry : )

(#7) AS


AS
félisten

Kedvenc szerepjétékom volt a Gothick sorozat!

+ részröl látam valahol egy 30 ms videot az uj dögevö hogy fog kinézni.
HA meg van ujbol akor belinkelem!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Slayer Valor válasza HavocS (#5) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Morrowind.... Ez mi? Nem a The Elder Screolls: Morrowind?:D Sztem azért inkább ugyanolyan a kettő:D Nem tudok dönteni, mind a kettő nagyon jó:D De most inkább The Elder Scrolls: Oblivion rulez+Gothic 3 rulez:DDD Oblivion is hamarosan kijön, és én abból már láttam screenshotokat, és olyan jellegűek, hogy akár asztalháttérnek is nyugodtan be lehet nyomni.
Na már látom van sima Morrowind game is. De az is olyan The Elder Scrolls jellegű;)

Készültek már a Gothic 3-ról előscreenshotokat, vagy még csak bejelentették a készítését?:F

[Szerkesztve]

(#9) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

akarom , akarom , akarom a Gothic 3-at , végignyomtam az elsőző két részt , ezt is akarom . Imádom .....:C:C

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#10) Wolverine válasza Slayer Valor (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Valsz. lehet screenshotokat találni, mert a Gothic 3 készültét én hónapokkal ezelőtt hallottam ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) AS válasza Slayer Valor (#8) üzenetére


AS
félisten

Oblivion?
Ne is mond..
Csak az rossz pletyka jár hogy azok a képek nem pc-röl vannak hannem a következö generácios konzolrol..

Gothic3-rol még 1 db képernyölopat sincs!:O

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Siráááályyy... :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#13) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

up...::Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#14) somodisoma


somodisoma
senior tag

Ez ez a jatek amit mar nagyon regota varok, engem meg egy jatek sem kotott oda igazan a gephez, csak a gothic II. Nincs valami kep, vagy ilyesmi?

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#15) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

ja az jó lenne már , ha valaki bevágna ide egy képet a Gothic 3-ról !:Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16) kandur


kandur
csendes tag

Segítsetek !
A Gothic 2. Night of the Raven küldetés lemezt keresem, akár legális formában is. Csak az angol verzió érdekel.:O

(#17) Drizzt válasza AS (#11) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor pc-n szebb lesz... :D

I am having fun staying poor.

(#18) Parker


Parker
tag

Üdv!

Srácok jó hírrel tudok szolgálni! :)) Van official Gothic 3 honlap és egy pár screenshot! Tessék őket megtekinteni! Ez parancs:DD

Erre tessék:Bővebben: link

blööööööeeeeeeee

(#19) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Na a PC-dome-n már van 3 kép róla: Bővebben: link
Nagyon jó lesz, és én ezt meg fogom szerezni:DD

(#20) AS


AS
félisten

Ez már grafika! ÉS a német verzio az angolal készül egyben.. igy nem kell majd várni...:DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) Fred23 válasza Slayer Valor (#19) üzenetére


Fred23
nagyúr

Túl szép,nem fog futni nálam.De azért jó,hogy végre lesz.UPszi !

(#22) Slayer Valor válasza Fred23 (#21) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Ezt én mindenképpen megszerzem. Valaki leírná nekem a gothic hivatalos honlapját? Biztos van:D

(#23) Parker


Parker
tag

Üdv!

G3 Gépigényéről hallottatok valamit?:F Szerintetek elfog futni egy ilyen gépen?
AMD Athlon Xp Barton 2500+ , 1 GB, gigabyte 6600GT , 40 Gb
Nem szeretnék többet költeni a Pc-re! A gyatyám is ráment arra a fránya 6600GT-re:DDD

blööööööeeeeeeee

(#24) Slayer Valor válasza Parker (#23) üzenetére


Slayer Valor
őstag

A processzor sztem minimum legyen egy Intel P4 2,5 Ghz-s... Nekem 2Ghz-s van, és így is egy csomó játék akad rajta, bár nekem az ősrégi grafkártya is beletesz..

(#25) HaaS


HaaS
addikt

Áldja meg őket, aki csak tudja... az első elsöprő volt, a második már talán kicsit gyengusabb, azt nem fejeztem be... de kénytelen leszek, mert a sztori ott van...

haj rájuk!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#26) Parker


Parker
tag

Videók és képek - Bővebben: link

A videók rövidek de azért érdemes őket megnézni mert szépek!

blööööööeeeeeeee

(#27) Slayer Valor válasza Parker (#26) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Videók!!! Juppííííí:DD:DD:DD

(#28) Parker


Parker
tag

Gépigényről van már valami?Nagyon parás ez a helyzet most nem?
Azt olvastam hogy az U3 enginehez elég lesz egy 6600GT a gyors és szép futáshoz, akkor a G3-hoz is elég KELL hogy legyen nem?

blööööööeeeeeeee

(#29) AS


AS
félisten

áááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Ezt nézétek meg!!!!
Ilyet még nem látam ilyen grafika ááá
Kötelezö!!
http://www.gamestar.hu/kepek.php?cmd=jatekmutat&jatek_id=864&abc=kereses&poz1=&poz2=0:Y:Y:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) AlyArkhon válasza AS (#29) üzenetére


AlyArkhon
őstag

hát rákerestem de semmi ! Mit takar ez a cím ű? :F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#31) AlyArkhon válasza Slayer Valor (#19) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Most néztem meg a belinkelt képeket , és nagyon szép lesz a grafika , szét is esik tőle majd a gépem , szerintem ! :Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#32) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

De jó lenne már ha meglenne! :R:R:R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#33) AS


AS
félisten

Jo ez link! 10 fantasztikus kép gothic3-rol..
http://www.gamestar.hu/kepek.php?cmd=jatekmutat&jatek_id=864&abc=kereses&poz1=&poz2=0


[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34) AS


AS
félisten

Link ha nem müködne akkor www.gamestar.hu !

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) AlyArkhon válasza AS (#34) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jah ez gamestaros motyó ? :Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#36) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

LOL !! :P:P:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#37) Parker


Parker
tag

Gothic 3 INGAME MOVIE!!!!!!
Bővebben: link
valamint új képek és videók
Bővebben: link

Csemegézzetek!!!:DD:DD:DD

Az ingame videó végén van egy interjú a játék managerével. Németesek előnyben:DDD

blööööööeeeeeeee

(#38) AlyArkhon válasza Parker (#37) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Mikor lehet előrendelni ? Van róla már a magyar kiadóknál info ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#39) AlyArkhon válasza Parker (#37) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Hűde zsyr , nem hiába , megéri várni a gaméra !! :P:P:P:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#40) Parker válasza AlyArkhon (#39) üzenetére


Parker
tag

Szerintem is nagyon király lesz!!:DD Előrendelésről meg annyit,hogy még kb 1 év van vissza tehát Please wait!:DDD Addig is San Andreas!!!:DD

blööööööeeeeeeee

(#41) AlyArkhon válasza Parker (#40) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Egy év ???? :o Az rohadtúl sok még !! Béta mikor lesz ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#42) AS válasza AlyArkhon (#41) üzenetére


AS
félisten

2006 elején jön!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#43) HaaS válasza Parker (#40) üzenetére


HaaS
addikt

hááát... azért nem ugyanaz a kategória:))) én a Wizardry 8-at nyomom végig előbb:)

[Szerkesztve]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#44) AlyArkhon válasza HaaS (#43) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Az már kint van , vagy az is most jön majd ki ???

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#45) AS válasza AlyArkhon (#44) üzenetére


AS
félisten

2006 elején jön!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#46) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

demóról tudtok már valamit? ( béta ) :C

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#47) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

LOL ! :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#48) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Up !! :P Látom még mindig semmi jó hír !!

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#49) somodisoma válasza Parker (#37) üzenetére


somodisoma
senior tag

Hogy a */-*/*-/%$/&%(%/$ eletbe! Nem jatsza le a videot a gep a cegnel, codecet meg nem tudok telepiteni, hozzaferes hianyaban. Haza meg nem tudom vinni!!!!!!! :((( :(((

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#50) somodisoma


somodisoma
senior tag

Felújítottam a gépem, készen várom, h megjelenjen legalább valami ''csökkentett'' béta verzió... :DD

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gothic 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.