Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Az AOC dizájn olyan mint a LADA...vagy 50éve semmit sem változott. :DDD

(#2) RobbyJr válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


RobbyJr
őstag

Jó monitorok egyébként, de VA panel nálam válalhatatlan volt. Brutális ghosting volt rajta, feketétek durván maszatolta sajnos. IPS-ben bevált viszont nálam. :)

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#3) HELLAFLUSH válasza RobbyJr (#2) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Ár/értél arányban valóban jók. :)
Nekem eddig 3 AOC-m volt: egy CQ27G2U (VA), egy 24G2U (IPS) meg volt még valami nagyon régen...az előbbivel inverz ghosting problémám volt meg alacsony fényviszonyok között a sötét jeleneteknél bevilágítás volt 3oldalból, az utóbbival viszont semmi gondom nem volt.
A legnagyobb problémám az AOC monitorokkal az az, hogy az élességet nem lehet állítani rajtuk.

(#4) sfefe


sfefe
őstag

El lehetne végre felejteni ezt a hülye hajlítást.... semmi értelme...
VA-t meg szerettem.... VA -ban lenne sík kijelzős lehet azt vettem volna...
( IPS nem jön be )
(Most váltottam Oledre hát ez pöpec)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5) RobbyJr válasza HELLAFLUSH (#3) üzenetére


RobbyJr
őstag

Örülök neki!
Amúgy az Nvidia és az AMD kártya is tud kép élességet kezelni, nem csak játékban, hanem asztal alatt is.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6) RobbyJr válasza sfefe (#4) üzenetére


RobbyJr
őstag

Olcsó - középkategóriás VA paneles monitorok alkalmatlanok játékra, de az enyém meg böngészés alatt is ghostingolt, akinek érzékeny a szeme, annak felejtős, és marad az IPS, vagy az általad választott OLED, de az zsebbenyulós ;)

[ Szerkesztve ]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7) HELLAFLUSH válasza RobbyJr (#5) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Windowsnál megoldható valóban, de sajnos mac-en meg linuxon már nem olyan egyszerű a dolog.

#6 RobbyJr: Igen, sajnos elég zsebbenyúlós a jó VA.
Anno volt még az első generációs Samsung Odyssey G7-ből egy 32"-os változatom [link] na ez már elég jó volt, pedig VA! :K

(#8) VTom válasza RobbyJr (#2) üzenetére


VTom
veterán

Nekem volt anno tőlük egy Agon AG352UCG-m, a valaha volt egyik legjobb monitorom volt. Brekk szerint a kalibrálás után jobbak voltak a színei, mint a legtöbb IPS-nek.
Valószínűleg az is nyomott a latba, hogy az azért egy magasabb árkategóriájú monitor volt akkor, lehet, hgoy jobb panelekkel szerelték őket, de összességében én nagoyn elégedett vagyok a márkával, jelenleg is van tőlük egy 27" 4K-s, ár/érték arányban nagyon jó márka szerintem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#9) Varázslóó válasza HELLAFLUSH (#7) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Nekem mai napig az első Genes G7 em van 32" es nagyon jó monitor. Nincs miért váltanom.

► Ryzen 7 7800X3D (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-6) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB Corsair Vengance DDR-5 32GB/6000 CL30 + ►ASRock X670 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.