Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Google szolgáltatások

Hozzászólások

(#51) repvez válasza Oldman2 (#49) üzenetére


repvez
addikt

ahogy irtam is probáltam minden logikus verziot , hogy mukodjon.
De mivel az érték az nem csak egy szimpla beirás hanem egy képletböl származó eredmény igy nem lehet csak ugy beirni az eredményt mivel az egy dinamikusan változo érték lenne és ezt az értéket egy ujabb képlet használná.
De mivel hibát dob ezért nem tudom a másik képletret sem használni miatta.
Egyébként ugy is probáltam, hogy a cella értékét másolni, de ugy is azt irja ki , hogy szoveg és nem szám .

(#52) Oldman2 válasza repvez (#51) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha ez egy másik képletből származó eredmény, akkor típushiba áll fenn, nézz szét a forrás cellákban.
Valamelyik fgv. szám helyett stringet küld, ami a problémás cellában okoz gondot.

(#53) lanszelot válasza lanszelot (#50) üzenetére


lanszelot
addikt

Sikerült: event-et kellett hozzá adni úgy hogy hónap nézetben a szombati nap ki van jelölve.
Ekkor van lehetőség az ismétlés -nél megadni hogy havonta minden szombaton :)

(#54) repvez válasza Oldman2 (#52) üzenetére


repvez
addikt

az a gondom, hogy a képlet olyan, hogy egy weblaprol huzza be az adatot egy táblábol a weblapon lévö tébla sorában és oszlopának a száma alapján határozza meg az értéket és ezt irja ki a sheetbe .
Tehát nincs ráhatásom a weblap formátumára, de ugyan olyan képlet ugyan arrol az oldalrol más adatra meg müködik.

(#55) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Google naptár ki van téve widget-ként a mobiltelefonomon auz első oldalra. Nem jelenítette meg a hamarosan esedékes eseményt. Belépve az alkalmazásban persze ott volt.
Gondoltam, frissítem az app-ot. Na erre olyan lóbaszó nagy karakterek lettek a widgetben, hogy a fele adat nem fér ki, mint előtte. A szemnek is rossz így, hülyén néz ki az egész. A hónap nevét sem jeleníti meg, csak annyit pl a mai október 16-i hétfőre, hogy
H
16

A 16 lóbaszó nagy számmal van írva a H alá. Elveszi a helyet a többi bejegyzéstől. Elég trágya lett a megjelenítés.
Lehet ezeken a méreteken állítani? Eddig nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#56) Rodzser Mór válasza Rodzser Mór (#55) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ahogy látom, másnál is ez van a frissítéssel és nincs rá megoldás. Legalábbis ott nem írtak róla.

https://support.google.com/calendar/thread/229443397/google-calendar-widget-font-size-is-now-too-big?hl=en

Roppant tré lett így a widget.
Itt egy kép a fenti topikból:

(#57) kovy79


kovy79
őstag

Van ötlete valakinek, hogy milyen felületen lehetne a google-t elérni reklamáció miatt?
Évek óta rendesen, korrektül/rendesen adok értékeléseket a maps-ben.
Az utóbbi hónapokban mindig jött egy mail, hogy nem fogadták el az értékelést (sorozatban, mind ilyen volt), de benyújthatok fellebbezést.
Benyújtottam, majd jött a válasz, hogy elfogadták. Mindet.
Majd tegnap kaptam egy levelet, hogy véglegesen megvonták a lehetőséget.
Fellebbezést benyújtottam, majd elutasították:
"Fellebbezését elutasítottuk
Megállapítottuk, hogy ez a fiók nem tartja be tartalmi irányelveinket, ezért a fiók nem használható helyekkel kapcsolatos médiatartalmak nyilvános közzétételére. Az Ön által korábban beküldött médiatartalmakat nem állítjuk vissza."
Ez mi a tök???
Soha, semmilyen irányelveket mellőző értékelésem, megosztott képem nem volt!
Van valakinek hasznos tanácsa?

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Google szolgáltatások
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.