Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

A közös filmből persze nem lett semmi (olvasd az előző postot) különböző okok miatt.
Sőt, tegnap nem is jelent meg közös tanintézetünkben a ''kiszemelt'' hölgy, így bizony a következő időpont lefixálása sem sikerült. :(

Na nem gond, gondoltam tegnap, fogtam a mobilt és pütyögtem egy SMS-t, amelyben arról érdeklődtem, hogy mi volt az iskolától való távolmaradás oka. Letettem a telefont az asztalra és hosszú órákon át ott volt a kezem ügyében, hogy ha hirtelen megcsörren (avagy megrezzen) akkor rögtön tudjam is olvasni az üzenetet.

De hiába vártam. Csak mérgesen méregettem a telefont, s haragudtam rá, amiért nem csörrent meg, s nem jelezte a nagyon várt válasz SMS-t. Hiába vártam. Késő estére már ismét nagyon kemény letargiába zuhantam.

''Hogy voltam olyan naiv, hogy leáll majd egy magamfajta sráccal?! Már megint belemagyaráztam bizonyos számomra kedvező dolgokat a szavaiba, aminek az lett a vége, hogy én fülig beleszeretek, ő meg valójában nem akar tőlem semmit! Biztos megint ez fordult elő és megint komplett hülyét csináltam magamból...'' Ilyen és ehhez hasonló gondolatok gyötörtek, egészen ma délutánig.

Közös francia óra. (A pajzán gondolatok megelőzése érdekében leszögezném, hogy csak a francia nyelv - tehát szóhasználat - művelését végezzük ezen órák alatt!) Egy asztalnál négyen ülünk. Velem szemben ül srégen balra, s rohadt keserű érzés fog el, az eddiginél százszor erősebben. Annyira, hogy az már fáj...
Talán egy perc sem telt el anélkül, hogy ne kerestem volna a tekintetét, de egyszer sem nézett a szemembe. Közben azon töprengtem, hogy először talán meg kellene kérdezni, hogy megkapta-e egyáltalán az SMS-em.
Erre az óra után sor is került, s elmondta, hogy azért nem válaszolt az SMS-re, mert nagyon rosszul volt tegnap, s emiatt is nem jött suliba.
Megkönnyebbültem.
Sőt! Komoly jelnek vettem, hogy végül ő lépett oda hozzám mikor lefelé baktattunk a második emeletről!

Remélem nem ringatom magam ismét illúziókba. :U

A lényeg: folytatom a ''harcot''! :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.